|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:17:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Ne proizvodi se vise!user posted image


Jeste li probale Linoladu podravkinu?



Sada nađoh na nekom forumu da je Podravka izgubila licencu za Kinderladu( mada se ja ni ne sećam ko ju je u naše vreme proizvodio, ali eto tamo piše baš Podravka) pa je po istoj recepturi, sa minimalnom izmenom počela da pravi Linoladu. Iskreno nikad čula ni probala......

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:20:49   
Novosadjanka T.
Kupila sam klincima Linoladu i cerka me je pitala da li se od tog krema pravi Kinderbueno?

Mislim da je jasno kakvog je ukusa.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:31:19   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Kupila sam klincima Linoladu i cerka me je pitala da li se od tog krema pravi Kinderbueno?

Mislim da je jasno kakvog je ukusa.



eto vidiš, a nisam imala pojma....

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:48:30   
anuksunamun
kinderlada mmmmmmmmmmm ....a solje i dalje postoje kod moje mame ......ali sve mi nedostaje vise od kinderlade :)mama ,braca i sestre ,kume prijateljice...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:57:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Kupila sam klincima Linoladu i cerka me je pitala da li se od tog krema pravi Kinderbueno?

Mislim da je jasno kakvog je ukusa.



Ja je zato stalno kupujem.... divna je i provereno bez glutena, kome je bitno user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:57:25   
Novosadjanka T.
Bas si daleko, verujem da ti nedostajuuser posted image .

_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 1:58:05   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

kinderlada mmmmmmmmmmm ....a solje i dalje postoje kod moje mame ......ali sve mi nedostaje vise od kinderlade :)mama ,braca i sestre ,kume prijateljice...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ziveo SKYPEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:04:22   
Novosadjanka T.
Pipi nije to-to.

Znam da je meni kada sam bila klinka uvek falila mama kada odem negde i njen miris. mesavina Sanela No.5 i onih zvaka cije ime nikad nisam znala da izgovorim( one pravougaone po 5kom u pakovanju, stao mi je mozak, ne bitno).

Zagrljaj i dodir, miris...

To fali...


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:10:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Pipi nije to-to.

Znam da je meni kada sam bila klinka uvek falila mama kada odem negde i njen miris. mesavina Sanela No.5 i onih zvaka cije ime nikad nisam znala da izgovorim( one pravougaone po 5kom u pakovanju, stao mi je mozak, ne bitno).

Zagrljaj i dodir, miris...

To fali...



Wrigley user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:10:46   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Pipi nije to-to.

Znam da je meni kada sam bila klinka uvek falila mama kada odem negde i njen miris. mesavina Sanela No.5 i onih zvaka cije ime nikad nisam znala da izgovorim( one pravougaone po 5kom u pakovanju, stao mi je mozak, ne bitno).

Zagrljaj i dodir, miris...

To fali...

Draga moja ja sam pre petnaestak minuta zavrsila razgovor sa rodjenim bratom koji je vec pune cetri godine u Americi,i po svoj prilici necu ga zagrliti sigurno jos dugo,e da mi nije skype ne bih znala ni kako izgleda,Ovako se zrtvujem cekam da se on dodje s''posla odmori se i da se nakaci na skype da ga barem vidim.

< Poruku je uredio Pipi duga carapa -- 28.5.2010 2:12:06 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:14:47   
Novosadjanka T.
Verujem da ti znaci skype, ali i pored toga ti nedostaje, zar ne?

_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:15:24   
Pipi duga carapa
Mislila sam na zrtvovanje zbog vremenske razlikeuser posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:19:53   
Novosadjanka T.
Nejtiri majstoreuser posted image !

To su te zvake!






_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:24:15   
Pipi duga carapa
Ne necu da placem ne smem mog brata da malerisem,vazno je da je on meni ziv i zdrav.Koliko se samo kajem zato sto ga nisam vise grlila,ljubila,zato sto mu nisam rekla koliko ga volim,stidela sam se jer je on uvek govorio kako sam ja jaka.Obecao je doci ce kad dodje sestric,a mi vec intenzivno radimo na tome deset godina i sestrica jos uvek nema.Otac mi ima sedamdeset godina mozda sina vise nikada nece ni zagrliti,ali ga barem vidi,prica sa njim,smeje se....Da nedostaje mi da vam to ne mogu ni opisati

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 2:27:54   
Novosadjanka T.

Nadam se da cete se skoro videti! Ali ne preko skypa nego zapravo!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 9:29:05   
LillyT
Nedostaje mi da ustanem kao vampir, skuvam kafu i u kafanici sretnem Minu i Trcu. One su uvek bile jutarnja smena. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 9:32:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Nejtiri majstoreuser posted image !

To su te zvake!



user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 10:45:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

Ne necu da placem ne smem mog brata da malerisem,vazno je da je on meni ziv i zdrav.Koliko se samo kajem zato sto ga nisam vise grlila,ljubila,zato sto mu nisam rekla koliko ga volim,stidela sam se jer je on uvek govorio kako sam ja jaka.Obecao je doci ce kad dodje sestric,a mi vec intenzivno radimo na tome deset godina i sestrica jos uvek nema.Otac mi ima sedamdeset godina mozda sina vise nikada nece ni zagrliti,ali ga barem vidi,prica sa njim,smeje se....Da nedostaje mi da vam to ne mogu ni opisati


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 10:47:50   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: LillyT

Nedostaje mi da ustanem kao vampir, skuvam kafu i u kafanici sretnem Minu i Trcu. One su uvek bile jutarnja smena. 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 11:01:45   
Anoniman
Novosađanko, evo jedna nostalgična temica za tebe: KLIK

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 15:11:19   
Yell
a meni nedostaje mm... bio je u nigeriji dve sedmice, pa je došao na nedelju dana, a sad je u mozambiku, i doćiće u junu...za 8 dana. ma brzo će to, ali mi nedostaje. a ja uskoro u 9.mesec..auuuu, kako je proletelo. i još i ovi moji hormoni ludi, a on nije tu da se grlimo i da se isterasam na njemu...on to voli user posted image
a vi sve lepo razumete user posted image user posted image user posted image user posted image i ova moja kuknjava vam ne smeta, i sve tako.. znate, mojim prijateljicama (ne svim srećom) ne bi prijalo ovo moje "kukanje"(iako sve obozavaju moje savete kad im je neki "vrag"), a vi tako sve lepo razumete ..a jesam ja sad patetična user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 15:15:52   
anuksunamun
gde si pateticna bre...meni moj ode na dva dana ..ja ne spavam koliko mi nedostaje a i bojim se mraka :):):)cime ti se muz bavi kad je toliko na putu ??

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 15:17:14   
diamond
godišnji odmor...već dugo sam na crvenom i baš bi mi sada prijalo neko divno toplo more...

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 15:17:57   
Maza82
IZVORNA PORUKA: diamond

godišnji odmor...već dugo sam na crvenom i baš bi mi sada prijalo neko divno toplo more...

draga imaš pp

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nedostaje mi
28.5.2010 15:19:49   
Anoniman
godisnji odmor za mog muza...
da malo uzivamoooooooooooo
jadan, umoran je a nista do septembra user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here