|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 12:56:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava



ja se prijavljujem u liliputance mada me rodjena tetka i ujak zovu GEDZOVANKAuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 12:56:16   
Modessty
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A ko je offtopic? user posted image


što bre offtopic?! user posted image
imamo pravo da se izjasnimo kako hoćemo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 12:59:13   
vukosava

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: vukosava



ja se prijavljujem u liliputance mada me rodjena tetka i ujak zovu GEDZOVANKAuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e moji sremci sremci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 12:59:19   
Olga75
da ne bude ot , znaci problem u Srbiji je i izjasnjavanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:05:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Olga RR

da ne bude ot , znaci problem u Srbiji je i izjasnjavanje user posted image


Pa da user posted image Dobila sam i još jedno tumačenje: Srbijanac ne znači ama baš ništa. Mene ovo pitanje stvarno zanima, a ispada da je stvar tumačenja. Starija ekipa smatra da je Srbijanac pežorativ za Srbina. Mlađa ekipa nema pojma, iskreno rečeno, frljaju se sa pojmovima skroz na skroz.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:05:33   
Anoniman
Ej, pa moja mati je Kraljevcanka i kad hoce da ide kod svojih kaze idem u Srbiju.  I onda je ja pitam gde se trenutno nalaziuser posted image ? Ja sam sigurna da moja majka ne oseca duhovnu podvojenost (da je tako nazovem) od ostatka zemlje, ali terminologija joj je takva da neko moze to da pomisli. Zato ja konstantno govorim da je jezik jako bitan. On jedno od najmocnijih oruzja.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:07:38   
Olga75
znaci da je tvoja mama presla u sektu autonomasa i da se bori za vracanje prava Vojvodini koja su ukinuta jogurt revolucijom iz 1988 godine user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:13:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

znaci da je tvoja mama presla u sektu autonomasa i da se bori za vracanje prava Vojvodini koja su ukinuta jogurt revolucijom iz 1988 godine user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da, daaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bez zezanja, jos jedan problem u ovoj zemlji je sto se ne vodi dovoljno racuna o Vojvodini. Mislim da si ti spomenula kasicicu i vracanje novca na tu istu...Jednom su Holandjani rekli da, da im je Vojvodine, hranili bi celu evropu. Tuga je koliko vojvodjanske regije propadaju. Posebno Banat.
Da me ne shvate pogresno, propada cela drzava usred centralizacije, ali sa pravom politikom Vojvodina bi sve cupala..i ovako cupa i vuce...Pitam se dokle ce izdrzati.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:18:32   
*Alexx*
Evo, osporavani članak na Wikipediji o terminu Srbijanac.
Sve više mislim da ću se na sledećem popisu stanovništva izjasniti kao džedaj user posted image
Što se propadanja tiče, propada sve živo. U širem centru Beograda ima poljana, propalih fabrika... zemljište boli glava. Što tu ne sagrade ove "jeftine" stanove, daju za džabe da neko napravi neku fabriku...
Jedan od problema u Srbiji su previsoke kamate na stambene kredite.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:19:22   
Verus
To je lose Bubo, i isto tako nije u redu. ALI jbt pa jel gi ljudi ne pisete u pacijentov karton sta je dato??? TO me je sokiralo vise od svega.  A sto se tice stranih dravljana i zdravstvenih usluga: sigurno da placaju.  Ja sam drzavljanin Srbije koji tamo ne zivi: pa s toga logicno nema pravo na zdravstveno i uvek sve placam ako moram da odem do dr (o drzavnom pricam).
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Inače sam tolerantna po pitanju manjina, ali ću napomenuti situaciju gde sam bila više nego besna.
U bolnici kolega manjinske nacionalnosti , i pacijent manjinske nacionalnosti . Oboje znaju Srpski, i u bolnici su među radnicima, lekarima i ostalim pacijentima kojima je Srpski glavni govorni jezik. ALI, njih dvoje pričaju na svom jeziku. Ok, ja kuliram, ajde da ne dižem frku. Pričaju oni , pričaju, spominje se neka terapija, pričaju, i tako. Onda lepo kolega izađe na pauzu, a njoj posle 20 minuta pozli! E majčin sine, nit znam šta joj je dao od lekova, nit znam o kojim lekovima su pričali, da li joj je dao inzulin i koliko - NIŠTA ne znam, jer su pričali na svom jeziku, a ona ne može reč da progovori jer je zakovrnula, Bože prosti. I onda, juri kolegu, zovi ga, dozivaj,traži ... Povrati se žena, ja dobijem po nosu jer nisam "u toku" i "kako ja to ne znam šta se dešava sa koleginim pacijentom". Pa mamu vam, otkud sam ja znala o čemu pričaju ? Ja ne moram da znam njihov jezik, kao što oni ne moraju da pričaju na svom jeziku, ali to namerno rade. i briga me, budaletine, moglo je to njihovo ku*čenje ženi glave da dođe. I kada sam zamolila kolegu da ubuduće priča na Srpskom - on se uvredio. Pa ti vidi.
Naravno, reč je o pojedincima-lošim primerima, ne bih da generalizujem .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:19:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*


Jedan od problema u Srbiji su previsoke kamate na stambene kredite.


Da...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:20:39   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ja sam džedaj user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:22:46   
vukosava
Protejerej stavrofor Radič Radičević pričestio je jutros oko 11 časova lidera Srpske napredne stranke Tomislava Nikolića koji i dalje štrajkuje glađu u bolničkom krevetu u Beogradskom kliničko-bolničkom centru.

"Čestitao sam mu praznik Vaskrsenje Hristovo i preneo poruku njegove svetosti patrijarha Irineja i molbu da okonča ovaj način borbe za ostvarivanje svojih prava", rekao je stavrofor Radič Radičević nakon što je izašao iz sobe Tomislava Nikolića.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:23:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


Jedan od problema u Srbiji su previsoke kamate na stambene kredite.


Da...


I preskupi stanovi, za pocetak.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:24:13   
Anoniman
Problem u Srbiji je što je Jaffa poskupela. A i Mančmelou user posted image .

I Eurokrem su digli u nebesa .

Bojot ! user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:24:41   
Verus
Strani drzavljanin u Americi placa 3x vise skolovanje, i ne samo strani drzavljanin, ako neko npr. iz Kalifornije ode na sklolovanje u Cikago, placa skolu 3x vise prvih godinu dana, ato sto nije resident te drzave.  Posle 12 meseci dobija boravise drzave Illinois  i onda placa skolu kao i neko ko je tu rodjen.  Ne mislim da neko treba da dodje u Srbiju ili bilo gde drugde i ima iste uslove kao i deca koja su tu rodjena. Bar ne dok ne dobije boraviste. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:26:55   
Anoniman
Piše se u "svesku pacijenta" , ali u dosta slučajeva gospoda lekari ordiniraju terapiju preko telefona, pa naknadno upišu , što ne treba ni da pominjem koliko me izluđuje. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:27:24   
Anoniman
Vero, u Beogradu placaju skolarine na fakultetima koje ja znam.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:28:26   
Verus
user posted image pa ne bas tako
IZVORNA PORUKA: Modessty

ja mrzim to srbijanac.... dodje mi ko kad crncu u americi kažeš da je niger 

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:34:34   
pepeljuga
Problem u Srbiji je što je Jaffa poskupela. A i Mančmelou user posted image .

I Eurokrem su digli u nebesa .


Jedina dva slatkisa koje ne volim su Mancmelou i Eurokrem, blago meni user posted image
Ja sam izdajnik, volim Linoladu user posted image

Ali, ako treba da se strajkuje zbog Jaffe, tu sam! user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:37:35   
pepeljuga
Što tu ne sagrade ove "jeftine" stanove, daju za džabe da neko napravi neku fabriku...



Zato sto nam treba jos trznih centara ili hipermegagigamarketa, nije nam dosta!!!! Trebalo bi da svaki stanovnik ima svoj trzni centar, onda ce MOZDA biti dosta (da se ne lazemo, volim ja trzne centre, ali postoje i druge stvari koje su nam potrebne)


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:38:21   
minavb
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Problem u Srbiji je što je Jaffa poskupela. A i Mančmelou user posted image .

I Eurokrem su digli u nebesa .

Bojot ! user posted image user posted image

Strajkuj gladju , to je sad u modi.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:41:43   
Anoniman
Ne mogu Mina, ti ćeš prva da me bičuješ što ne jedem posle 18 user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:43:54   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Što tu ne sagrade ove "jeftine" stanove, daju za džabe da neko napravi neku fabriku...



Zato sto nam treba jos trznih centara ili hipermegagigamarketa, nije nam dosta!!!! Trebalo bi da svaki stanovnik ima svoj trzni centar, onda ce MOZDA biti dosta (da se ne lazemo, volim ja trzne centre, ali postoje i druge stvari koje su nam potrebne)



Vala, nek naprave neki TC i sa ove strane mosta, da mi odlazak u kupovinu ne bude celodnevni posao. Imamo samo Ziru, sa dva i po butika.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 13:45:55   
vukosava
ja mislim da treba da pitamo hrvatijance, crnogorijance i makedonijance kako su oni resili problem imena nakon formiranja svojih drzava user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 21.4.2011 13:46:31 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here