|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 16:36:58   
Verus
Vule moj!  Ti si ovde najpametnijauser posted image   a i usput uvek uspes da me nasmejes
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma meni je to Vukosava pravo njasre jer po meni može biti samo srbin u srbiji (bez obzira u šta vjeruje i ne vjeruje) hrvat u hrvatskoj sa istim karakteristikama u zagradi a bosanac ili hercegovac u bih sa takođe istim karakteristikama u zagradi i kraj priče
i ja kad kažem da sam bosanka gledaju me ko da imam kakvu smrtonosnu bolest

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 17:13:14   
vukosava
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: vukosava

a mogli bi da se pomirimo tako sto bi se vratili na stara slovenska verovanja  da verujemo u slovenske bogove i bozice user posted image user posted image user posted image da verujemo u Svaroga i Triglava (Trojana), Peruna, Zoru i Danicu user posted image user posted image user posted image  

Zaboravila si Vida, Laru i baba-Roguuser posted image


ih imamo ih na pretek... sta cu kad imam ovo bogohulno ime staroslovensko user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Problemi u Srbiji
21.4.2011 18:13:02   
minavb
Vozi me malopre neki taksista, i raspricamo se o politici i svemu po malo. Dodjosmo do Ljajica i kaze taksista, "E to je je covek! On je trebao da bude premijer. On je Srbin muslimanske veroispovesti i bio bi pravi covek na pravom mestu."
Castila sam ga. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Problemi u Srbiji
2.5.2011 11:04:34   
Rivana
Najveci problem u Srbiji su Srbi. Evo primera, uzasno me nervira to spajanje praznika, nista zivo ne radi 1,2,3, maja, zato sto je 1 maj pao u nedelju pa ajd da ne radimo zbog toga cele naredne nedelje, pa se posle zalimo kako nam lose ide! Jok cvetace nam cvece samo od sebe!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Problemi u Srbiji
25.5.2011 23:00:41   
majathegreat
Javna preduzeća u Srbiji su toliko dužna, da mereno po glavi stanovnika u Srbiji, svaki građanin duguje 500 eur. Alarmantno! A mnogi se i dalje bestidno i uz pomoć veza i vezica zapošljavaju u istim preduzećima. Klik

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 10:41:11   
viking
Ovo apsolutno nije tačno!
Prvo, sve uvek radi, bilo da su praznici, bilo da je normalan radni dan ili vikend. Probajte u npr. Austriji da kupite nešto posle 18h , čak i ranim danom, nema šanse. U retko kojoj zemlji radnje rade toliko kao kod nas, ovo što mi radimo je čisto izrabljivanje.
Drugo, mi spadamo u red zemalja sa najmanje praznika. Osim Nove godine, Božića, Uskrsa i 1. maja, koje slavi ceo svet, imamo samo još jedan nacionalni praznik. Uporedite to sa praznicima u npr Francuskoj ili Engleskoj (imaju bezbroj onih bank holideja što je u prevodu neradni dan za bezveze) pa ćete videti.
Dakle, poenta nije u kvantitetu (jer tu prednjačimo) nego u kvalitetu rada. 

IZVORNA PORUKA: Rivana

Najveci problem u Srbiji su Srbi. Evo primera, uzasno me nervira to spajanje praznika, nista zivo ne radi 1,2,3, maja, zato sto je 1 maj pao u nedelju pa ajd da ne radimo zbog toga cele naredne nedelje, pa se posle zalimo kako nam lose ide! Jok cvetace nam cvece samo od sebe!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 11:21:01   
pepeljuga
Viking, u pravu si, npr. filijalama moje banke je u Grckoj radno vreme je do 13.30 a kod nas do 19h! Nigde u svetu banka ne radi u sedam ili osam sati uvece!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 11:27:18   
dunja RR
Ja samo znam da samo ja na celoj RR u regionu nisam radila 3.5. jer ni klijentu nisu radili, tj. bio je neradan dan. U Slo, Hr, Mk je bio radan dan i oni su radili normalno; to mi ostalo poslednje u sećanju....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 11:31:43   
viking
Nisu radile firme, ali je sve ostalo radilo - tržni centri, prodavnice, frizeri.... A i poenta moje je priče je da čak i sa tim, i dalje imamo manje prazničnih neradnih dana od većine drugaih zemalja.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja samo znam da samo ja na celoj RR u regionu nisam radila 3.5. jer ni klijentu nisu radili, tj. bio je neradan dan. U Slo, Hr, Mk je bio radan dan i oni su radili normalno; to mi ostalo poslednje u sećanju....


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 11:34:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Javna preduzeća u Srbiji su toliko dužna, da mereno po glavi stanovnika u Srbiji, svaki građanin duguje 500 eur. Alarmantno! A mnogi se i dalje bestidno i uz pomoć veza i vezica zapošljavaju u istim preduzećima. Klik

I dalje su "oficirski sinovi" u foteljama, a oni koji zele da rade, ne mogu jer im drzava to na sve moguce nacine otezava.
Znam o cemu govoris, nazalost i ogorcena sam jer se nista nije promenilo vec preko 50 godina.

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 11:42:59   
minavb
Mene uzasno nervira to sto euro pada, a cene robe koja je uvezena i placena u eurima stoje ili skacu. Ne mogu to da skontam. Ako mogu ekspresno da koriguju cene kad euro skoci, zasto ne koriguju sada kada je pao?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:06:36   
Rivana

IZVORNA PORUKA: minavb

Mene uzasno nervira to sto euro pada, a cene robe koja je uvezena i placena u eurima stoje ili skacu. Ne mogu to da skontam. Ako mogu ekspresno da koriguju cene kad euro skoci, zasto ne koriguju sada kada je pao?

Nije to bas tako jednostavno, ja sam uvoznik, i nikako ne bih mogla da skinem cenu zato sto je euro pao, gorivo je poskupelo, carina je poskupela, akcize usluge spedicije,razne takse, meni je sanitarni ista cena bez obzira na euro, prevoz robe, sve to ulazi u cenu robe, mi sa ovakvom cenom jedeva prezivljavamo, jos kad bi spustila cenu zato sto je euro pao mogla bih firmu da zatvorim.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:25:01   
Verus
Osim u AmerKi gde radnje rade 24h na dan (sve velike radnje), robne kuce rade do 21h, banke rade do 18h, a vecina firmi do 17h, mnoge apoteke rade do ponoci, a par njih u gradu dezura celu noc.  Naravo bolnice ko i svugde u svetu rade 24h tj. 3 smene...
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ovo apsolutno nije tačno!
Prvo, sve uvek radi, bilo da su praznici, bilo da je normalan radni dan ili vikend. Probajte u npr. Austriji da kupite nešto posle 18h , čak i ranim danom, nema šanse. U retko kojoj zemlji radnje rade toliko kao kod nas, ovo što mi radimo je čisto izrabljivanje.
Drugo, mi spadamo u red zemalja sa najmanje praznika. Osim Nove godine, Božića, Uskrsa i 1. maja, koje slavi ceo svet, imamo samo još jedan nacionalni praznik. Uporedite to sa praznicima u npr Francuskoj ili Engleskoj (imaju bezbroj onih bank holideja što je u prevodu neradni dan za bezveze) pa ćete videti.
Dakle, poenta nije u kvantitetu (jer tu prednjačimo) nego u kvalitetu rada. 

IZVORNA PORUKA: Rivana

Najveci problem u Srbiji su Srbi. Evo primera, uzasno me nervira to spajanje praznika, nista zivo ne radi 1,2,3, maja, zato sto je 1 maj pao u nedelju pa ajd da ne radimo zbog toga cele naredne nedelje, pa se posle zalimo kako nam lose ide! Jok cvetace nam cvece samo od sebe!


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:31:51   
Rivana
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Osim u AmerKi gde radnje rade 24h na dan (sve velike radnje), robne kuce rade do 21h, banke rade do 18h, a vecina firmi do 17h, mnoge apoteke rade do ponoci, a par njih u gradu dezura celu noc.  Naravo bolnice ko i svugde u svetu rade 24h tj. 3 smene...
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ovo apsolutno nije tačno!
Prvo, sve uvek radi, bilo da su praznici, bilo da je normalan radni dan ili vikend. Probajte u npr. Austriji da kupite nešto posle 18h , čak i ranim danom, nema šanse. U retko kojoj zemlji radnje rade toliko kao kod nas, ovo što mi radimo je čisto izrabljivanje.
Drugo, mi spadamo u red zemalja sa najmanje praznika. Osim Nove godine, Božića, Uskrsa i 1. maja, koje slavi ceo svet, imamo samo još jedan nacionalni praznik. Uporedite to sa praznicima u npr Francuskoj ili Engleskoj (imaju bezbroj onih bank holideja što je u prevodu neradni dan za bezveze) pa ćete videti.
Dakle, poenta nije u kvantitetu (jer tu prednjačimo) nego u kvalitetu rada. 

IZVORNA PORUKA: Rivana

Najveci problem u Srbiji su Srbi. Evo primera, uzasno me nervira to spajanje praznika, nista zivo ne radi 1,2,3, maja, zato sto je 1 maj pao u nedelju pa ajd da ne radimo zbog toga cele naredne nedelje, pa se posle zalimo kako nam lose ide! Jok cvetace nam cvece samo od sebe!




Viking ja stvarno nisam cula da se bilo gde u svetu prvi maj slavi tri dana! A inace putovala sam najvise po Italiji, znam da se tamo radi do 20 h uvece pa i duze s tim sto imaju popodne pauzu za rucak. A meni je sad pukao uvoz bila sam bez robe dve nedelje jer niko nije radio pa nije placao pa su spajali Uskrs i prvi maj pa sve do Djurdjevdana ej bre gde to ima. Izvini molim te ali nema nigde. Da se ne radi od Uskrsa do 6 maja, jer se spaja.

< Poruku je uredio Rivana -- 26.5.2011 12:32:39 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:31:54   
viking
Verka, sve je to tačno, zato sam rekla "jedna od". Pri tom, i kod nas imaš hipermarketa koji rade 24h, malih radnji takođe, apoteka i koje čega...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:35:38   
Verus
Ma ja samo navodim Vik...mislim da ovde nema dosta praznika, ja bih bas nesto da ne radim malo cesceuser posted image , mada, kad vecina ljudi radi do 17h ili 18h, ako radnja ne radi kasnije kad bi kupili sta im treba-ipak, ne moze covek sve ni vikendom stici... Walmart veliki gigant je bio grozan prema radnicima sto se tice praznika, nisu nikada zatvarali cak ni davali krace radno vreme: od pre nekoliko godina su se "popravili" i postuju nijhova prava malo bolje, mada, oni unajmljuju za radnike i invalide, i svakakve, pa su se eto, na to vadili....jednaka prava itd. 

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:37:33   
Olga75
ma , radi ko ima posao a plate isplacuje samo onaj ko mora

< Poruku je uredio Olga RR -- 26.5.2011 12:39:04 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:38:33   
Sanjica26 RR
I ja sam to procitala u Blicu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:39:31   
Rivana
Nama cim nesto zagusti mi uhapsimo nekog user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 12:40:57   
Olga75
ipak cu sacekati 13 da se oglasi predsednik user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 13:43:04   
Pretty78
dakle...uhapsen je....nemam reci....ja sam razocarana...

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 13:46:50   
Lu
Prety molim te, rekla sam već u onoj temi i nije to moje mišljenje,
NA FORUMU NIJE DOZVOLJENO RASPRAVLJATI O POLITICI
 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 13:49:46   
Pretty78
ja ne raspravlja o politici, ne pricam o strankama, izborima ko ce za koga glasati i slicno, ja oznosim svoje misljenje o desavanjima i problemima u Srbiji sto je i na slov ove teme....zaista nisam znala da je zabranjeno pisati o temi u temi....Zbogom!

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 16:58:20   
minavb
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: minavb

Mene uzasno nervira to sto euro pada, a cene robe koja je uvezena i placena u eurima stoje ili skacu. Ne mogu to da skontam. Ako mogu ekspresno da koriguju cene kad euro skoci, zasto ne koriguju sada kada je pao?

Nije to bas tako jednostavno, ja sam uvoznik, i nikako ne bih mogla da skinem cenu zato sto je euro pao, gorivo je poskupelo, carina je poskupela, akcize usluge spedicije,razne takse, meni je sanitarni ista cena bez obzira na euro, prevoz robe, sve to ulazi u cenu robe, mi sa ovakvom cenom jedeva prezivljavamo, jos kad bi spustila cenu zato sto je euro pao mogla bih firmu da zatvorim.

Ma kakve veze ima sanitarni i gorivo sa krpicama? Ja pricam o garderobi, cipelama, jaknama, trenerkama... AKo je uvoznik te i te cipele kupio za 100 eura, zbog carine i svega ih ovde prodaje za 150eura sto je bilo recimo 15500, zasto sada te cipele nisu jeftinije?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Problemi u Srbiji
26.5.2011 17:12:38   
minavb
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Prety molim te, rekla sam već u onoj temi i nije to moje mišljenje,
NA FORUMU NIJE DOZVOLJENO RASPRAVLJATI O POLITICI
 

E, a ja sam trubila o Tomi Nikolicu. Jel nisam smela?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here