|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 9:46:58   
Rivana

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: minavb

Mene uzasno nervira to sto euro pada, a cene robe koja je uvezena i placena u eurima stoje ili skacu. Ne mogu to da skontam. Ako mogu ekspresno da koriguju cene kad euro skoci, zasto ne koriguju sada kada je pao?

Nije to bas tako jednostavno, ja sam uvoznik, i nikako ne bih mogla da skinem cenu zato sto je euro pao, gorivo je poskupelo, carina je poskupela, akcize usluge spedicije,razne takse, meni je sanitarni ista cena bez obzira na euro, prevoz robe, sve to ulazi u cenu robe, mi sa ovakvom cenom jedeva prezivljavamo, jos kad bi spustila cenu zato sto je euro pao mogla bih firmu da zatvorim.

Ma kakve veze ima sanitarni i gorivo sa krpicama? Ja pricam o garderobi, cipelama, jaknama, trenerkama... AKo je uvoznik te i te cipele kupio za 100 eura, zbog carine i svega ih ovde prodaje za 150eura sto je bilo recimo 15500, zasto sada te cipele nisu jeftinije?


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 9:49:08   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: minavb

Mene uzasno nervira to sto euro pada, a cene robe koja je uvezena i placena u eurima stoje ili skacu. Ne mogu to da skontam. Ako mogu ekspresno da koriguju cene kad euro skoci, zasto ne koriguju sada kada je pao?

Nije to bas tako jednostavno, ja sam uvoznik, i nikako ne bih mogla da skinem cenu zato sto je euro pao, gorivo je poskupelo, carina je poskupela, akcize usluge spedicije,razne takse, meni je sanitarni ista cena bez obzira na euro, prevoz robe, sve to ulazi u cenu robe, mi sa ovakvom cenom jedeva prezivljavamo, jos kad bi spustila cenu zato sto je euro pao mogla bih firmu da zatvorim.

Ma kakve veze ima sanitarni i gorivo sa krpicama? Ja pricam o garderobi, cipelama, jaknama, trenerkama... AKo je uvoznik te i te cipele kupio za 100 eura, zbog carine i svega ih ovde prodaje za 150eura sto je bilo recimo 15500, zasto sada te cipele nisu jeftinije?



Ne znam zbog cega si tako ubedjena da sve znas, lepo ti kazem ne zavisi sve od eura, poskupelo je gorivo spedicija sve bez obzira na euro ja ne mogu da skinem cene mojoj robi zato sto je euro pao a sve ostalo poskupelo sto se uvoza tice.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 10:06:17   
minavb
IZVORNA PORUKA: Rivana
Ne znam zbog cega si tako ubedjena da sve znas, lepo ti kazem ne zavisi sve od eura, poskupelo je gorivo spedicija sve bez obzira na euro ja ne mogu da skinem cene mojoj robi zato sto je euro pao a sve ostalo poskupelo sto se uvoza tice.

AL si ti neki nervozan lik. Pa ne moras da skines cene i naravno da nece i da mozes. Euro ce jos padati, pouzdano znam, narocito ce se srozati pred izbore. I gorivo ce pojeftiniti ali stvarno nema razloga da se spustaju cene, ma taman posla. I treba onda da se digne carina, i nadam se da ce dici jos, i porez i svasta nesto. AKo  drpaju narod, nek se makar sliva u drzavnu kasu, mozda dignu plate i penzije.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 10:12:29   
Rivana

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Rivana
Ne znam zbog cega si tako ubedjena da sve znas, lepo ti kazem ne zavisi sve od eura, poskupelo je gorivo spedicija sve bez obzira na euro ja ne mogu da skinem cene mojoj robi zato sto je euro pao a sve ostalo poskupelo sto se uvoza tice.

AL si ti neki nervozan lik. Pa ne moras da skines cene i naravno da nece i da mozes. Euro ce jos padati, pouzdano znam, narocito ce se srozati pred izbore. I gorivo ce pojeftiniti ali stvarno nema razloga da se spustaju cene, ma taman posla. I treba onda da se digne carina, i nadam se da ce dici jos, i porez i svasta nesto. AKo  drpaju narod, nek se makar sliva u drzavnu kasu, mozda dignu plate i penzije.

Ti si nervozan lik, jedva cekas da se raspravljas. Ja se nadam da se carina nece dici kako mozes tako da kazes, ti nemas pojma koliki su troskovi oko uvoza. Stvarno ne znas o cemu pricas. Kako mozes da kazes da uvoznici drpaju narod, mi jedva prezivljavamo,a uvoznici smo nisu svi isti ima ko radi i posteno. Isto bi bilo kad bi ja rekla da porodilje koje se vade na decu da ne rade i produzavaju bolovanje do besvesti, drpaju drzavu!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 10:18:33   
minavb
Da jedva prezivljavate, ne biste bili privatnici. Jako je ruzno to sto si napisala, narocito sto vrlo dobro znas kakve probleme mi imamo sa decom. Stvarno jadno.
Elem, jos jedan od problema u Srbiji je zloba. Mnogo brate ima zlobnih ljudi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 10:43:43   
viking
Molim vas, nemojte da ova tema preraste u svađu, pa da moramo da je zaključavamo. Hvala!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 17:54:37   
Rivana
IZVORNA PORUKA: minavb

Da jedva prezivljavate, ne biste bili privatnici. Jako je ruzno to sto si napisala, narocito sto vrlo dobro znas kakve probleme mi imamo sa decom. Stvarno jadno.
Elem, jos jedan od problema u Srbiji je zloba. Mnogo brate ima zlobnih ljudi.

Jadno je to sto si ti napisala jer ne znas kako je biti privatnik, i jadni su tvoji saveti o izgladnjavanju dece da bi se produzilo bolovanje, i da u pravu si mnogo zlobnih ljudi ima! Toliko izvinjavam se morala sam da odgovorim doticnoj gospodji koja misli da je posisala svu pamet sveta! necu vise!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 21:15:25   
vukosava
imam mnogo vecu platu verovatno tu od mnogih al ne bi dala 100 evra za cipele ni za kakvu krpu. problem u srbiji je sto se tolike pare daju na odecu, obucu, kafice a ne na neke pametnije stvar. nesrazmerno sa zaradama

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 21:23:09   
jelena038
insistiram da se otvori tema "problemi u bosni" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 21:34:26   
jagodo
IZVORNA PORUKA: Rivana

IZVORNA PORUKA: minavb

Da jedva prezivljavate, ne biste bili privatnici. Jako je ruzno to sto si napisala, narocito sto vrlo dobro znas kakve probleme mi imamo sa decom. Stvarno jadno.
Elem, jos jedan od problema u Srbiji je zloba. Mnogo brate ima zlobnih ljudi.

Jadno je to sto si ti napisala jer ne znas kako je biti privatnik, i jadni su tvoji saveti o izgladnjavanju dece da bi se produzilo bolovanje, i da u pravu si mnogo zlobnih ljudi ima! Toliko izvinjavam se morala sam da odgovorim doticnoj gospodji koja misli da je posisala svu pamet sveta! necu vise!

I ju, pa ja sam neobavestena o izgladnjivanju dece,  to verovatno da bi bila izmucena napacena i izgledala bolesno da bi majke od komisije dobile jos neki dan bolovanja. Pa ne mogu da verujem na sta su poneke velike majke spremne. Ovo je za reagovanje socijalnih radnika. Pa zar to nije zlostavljanje dece.user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 21:58:23   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Pretty78

dakle...uhapsen je....nemam reci....ja sam razocarana...


Pretty ne mogu a da ti ovo ne kazem ja sam razocarana u tvoje misljnje posto si ga iznijela. Ovo me je puno pogodilo Pretty nisi bar morala ovdje da napises user posted image . Zar nisi znala da na forumu ima ljudi koji su prezivjeli taj rat koji se desio user posted image user posted image user posted image I samim tim sto su ovdje pokazuju da im nije bitno ko je pravoslavan a ko musliman i ko katolik user posted image

Lu izvini al morala sam da napisem .

< Poruku je uredio indy_25 -- 27.5.2011 21:59:08 >

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:03:55   
jelena038
ja se sekiram taman tolko koliko bi se svako od njih sekirao da sam ja uhapsena.
toliko od mene.  user posted image



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:04:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: jelena038

ja se sekiram taman tolko koliko bi se svako od njih sekirao da sam ja uhapsena.
toliko od mene.  user posted image



user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:11:42   
Anoniman
Suzdrzavam seuser posted image user posted image user posted image
Inace, sad se vracam sa casa, gde je klinja '97-mo godiste (koga cas srpskog u 20h uopste ne zanima) pokusao da mi objasni situaciju sa R.M. Ja sam pocela da se smejem, stvarno je bilo komicno. Sad samo sto iz pelena izadju, vec se bacaju na politiku i "krivljenje" drzave, a da rade svoj posao (pa makar taj posao bio ucenje srpskog jezika), e to ne moze..Volela bih da sam mogla da uslikam sopstveni pogled user posted image user posted image user posted image
Od ovoga pocinju svi problemi...Gajimo generacije neradnika.user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:13:29   
snješka
IZVORNA PORUKA: Pretty78

dakle...uhapsen je....nemam reci....ja sam razocarana...


I meni ga je žao. A pošto nisu uhapšeni svi oni koji bi itekako trebali biti još više mi je žao.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:21:09   
choopa choops
U Crnoj Gori problema nema user posted image user posted image user posted image

A za praznike...evo ja dok sam bila u Beogradu u mom kraju nije bilo radnje koja je readila nedeljom popodne (osim neke male prodavnice gdje su bile cijene x10). Isto tako posta je radila samo subotom do 12h, a nedeljom nikako (mi nismo imali fiksni telefon, srecom pa su postojale Halo kartice pa smo mogli da zovemo kad hocemo). Mjenjacnice su isto blesavo radile za vikend.
E sad, ja sam licno misljenja da neke ustanove treba da budu dostupne i vikendom, ali da se za to dodatno placa user posted image Da je tako, ne bi se niko bunio user posted image
Kod nas se radi i petkom i svetkom user posted image Prvi maj je isto bio neradan, ali samo za drzavne institucije. Pa dan drzavnosti, pa trinaestojulski, Uskrs, Bozic, Nova godina. I tako....valjda nisam nesto preskocila user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:27:23   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Suzdrzavam seuser posted image user posted image user posted image
Inace, sad se vracam sa casa, gde je klinja '97-mo godiste (koga cas srpskog u 20h uopste ne zanima) pokusao da mi objasni situaciju sa R.M. Ja sam pocela da se smejem, stvarno je bilo komicno. Sad samo sto iz pelena izadju, vec se bacaju na politiku i "krivljenje" drzave, a da rade svoj posao (pa makar taj posao bio ucenje srpskog jezika), e to ne moze..Volela bih da sam mogla da uslikam sopstveni pogled user posted image user posted image user posted image
Od ovoga pocinju svi problemi...Gajimo generacije neradnika.user posted image

Juce bas nekome nesto slicno rekoh.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:49:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: vukosava

imam mnogo vecu platu verovatno tu od mnogih al ne bi dala 100 evra za cipele ni za kakvu krpu. problem u srbiji je sto se tolike pare daju na odecu, obucu, kafice a ne na neke pametnije stvar. nesrazmerno sa zaradama


Ja se slazem sa ovim. Mada, mislim da ljudi kupuju te skupe "sitne" stvari jer, nazalost, nemaju dovoljno novca za krupnije.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Problemi u Srbiji
27.5.2011 22:49:33   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: jelena038

ja se sekiram taman tolko koliko bi se svako od njih sekirao da sam ja uhapsena.
toliko od mene.  user posted image




E bas tako user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Problemi u Srbiji
3.10.2012 22:58:25   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Problemi u Srbiji
3.10.2012 23:19:18   
Verolina
Danas sam htela da napisem nesto u ovoj temi pa videh da je zakljucana. Ponovicu.
Pas-po prirodi zivotinja mesojed, a u Srbiji lebojed. Ova recenica je i za smeh i za plakanjeuser posted image user posted image . Tacno nam oslikava izdvojena sredstva za potrosacku korpu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Problemi u Srbiji
3.10.2012 23:20:39   
Lu
Beograd je pod opsadom policije, tako bar kažu na vijestima, a uzrok nije gay paradauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Problemi u Srbiji
3.10.2012 23:23:55   
Verolina
Indirektno jeste. Zbog ovoga.
Citiram:
Izložba fotografija švedske umetnice Elizabet Olson Valin, nazvana "Ecce homo" organizovana je u okviru "Nedelje ponosa", manifestacije kojom pripadnici LGBT populacije nastoje da skrenu pažnju na ugroženost njihovih prava.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Problemi u Srbiji
4.10.2012 8:14:55   
boba 11
Zakljucak: izborice se jednog dana za svoja prava sa ili bez paradeuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Problemi u Srbiji
4.10.2012 8:30:34   
Lu
A kakva je to frka sa uljem (Olgaaauser posted image ), mislim zašto baš nestašica ulja, kao da je ono nezamjenjivo i kao da se troši u ne znam kojim količinama?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here