|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 14:03:04   
Dragić
Znam da nije tema za ovaj forum, ali ukucam u pretraživač trudnoća i lijekovi i izbaci mi, ali ne mogu tamo ništa napisati, nema opcije. Pa ću ovdje pitati. Imam česte glavobolje, koje mi ni danas nije zaobišla. Šta smijem konzumirati u ovom stanju da ublažim bol. Pitaću sve to dr, ali tek kad dođem do nje user posted image Još jednom puno hvala, puno mi pomažete. Dok i ja steknem trudničko iskustvo pa ću svu vašu ljubaznost vratiti na novopečenim trudnicama. user posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 14:23:55   
dijana1*
Dragic imamo temu Glavobolja
A imamo i temu kako se ubaci ticker pa mozes da pratis u kojoj si nedelji a i ostali clanovi vide..
Slobodno pitaj sve sto te zanimauser posted image
A u gornjem desnom uglu imas pretrazivac, ukucas sve sto te zanima i izbaci ti teme.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 14:54:19   
megi85
Dragić ne znam ti reći koliko se čeka na uzv jer to sve zavisi koliko taj dr kojeg tražiš ima pacijenata i kakav mu je raspored taj mjesec ja sam uglavnom dolazila na red za neke dvije sedmice ali to sve zavisi.Što se glavobolje tiče i meni su bile česte na početku i ono što znam da sigurno smiješ je paracetamol ali eto pronaći ćeš temu pa ćeš saznati više o svemu i slobodno pitaj šta te interesujeuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 15:24:20   
Sanjalicaaa
Zna li neko, da li mogu karton sa Opste da imam u jednom domu zdravlja, recimo na Paliluli, a ginekoloski karton u drugom, recimo Mirijevu? I ima li neko preporuku za ginekologa u DZ Palilula?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 15:31:01   
mama krava
Možeš...

Ja imam dr opšte med na Starom gradu, a gin na Paliluli... I ne znam šta da ti preporučim.....Ja sam tu jer sam imala suuuuper dr koja je otišla u penzuju, a sada sam kod dr Djokić....onako, ok je lekar, ali je nadrndana skoro uvek. Ja tamo idem ono kao rutinski redovne kontrole i sl, a za ne daj Bože ima dr u NF.user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 15:40:55   
Sanjalicaaa
Hvala ti. Ako se niko ne javi sa iskustvom u Paliluli prebaci cu kraton u Mirijevo.
Cula sam da hvale neku dr Maricu iz DZ Palilula. Samo ne znam da li jos radi tamo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 15:43:29   
mama krava
Na žalost ne radi!

To je ta doktorka kod koje sam ja bila od studentskih dana...ali ode žena u penziju!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Preporučite ginekologa
25.3.2015 13:20:39   
Dragić
Drage moje cure iz Banja Luke, zvala sam danas da se naručim kod doktorke Ećim, odmah poslije 12 sati, kako ste mi i preporučile pa su mi na ginekologiji rekli da zovem u petak poslije 13:00 jer tad dobijaju raspored. Tako da čekam petak. A danas idem po uputnicu. Nadam se da ću moći kod dr Ećim, nadam se da joj nije gužva, držite mi fige. Samo sam htjela to da javim. Što se tiče ticker-a, moram to malo proučiti pošto na prvi pogled nisam skontala (plavuša sam inače). user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Preporučite ginekologa
25.3.2015 13:29:56   
Dragić
I ako može još jedan savjet, ako mi kažu da ne može kod dr Ećim ili da se čeka predugo šta da radim, da li odmah da se naručim kod nekog drugog dr ili da prihvatim čekanje? Ne znam koliko dugo mi je pametno i smijem čekati? Trebalo bi da sam trudna oko 4 nedjelje. Tad mi je trebala biti ovulacija, ako se tako računa, ja ni to ne znam najtačnije, nisam se informisala na net-u...user posted image user posted image user posted image Trebala sam dobiti M oko 10 marta, međutim user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Preporučite ginekologa
25.3.2015 13:58:01   
dijana1*
Dragic pisala sam ti u temi Nedelje i meseci u trudnoći

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Preporučite ginekologa
26.3.2015 9:16:53   
Sanjalicaaa
Kad bi mogle trenutne user posted image iz Bg-a da napisu gde vode trudnocu, bas bih im bila zahvalna.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 13:36:28   
Dragić
Drage Banjalučanke Dijana i Megi85 naručila sam se kod doktorke Ećim za 16. april. Mislite li da je pametno da prije toga odem na UZ negdje privatno kao što mi je jedna od vas i preporučila. Ili da čekam 16. april. Koliko često se smije raditi UZ, ima li tu nekih ograničenja? user posted image Veliki pozdrav!

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 13:41:15   
Anoniman
Dragic ja bih ti preporucila da odes ssto pre, jer vec ti je i vreme, da vidis kako pod napreduje, cujes srce, a posle cekaj 16. Uz nije stetan plodu, ja sam prvi radila u 5 oj nedelji i videla mesak, a zatim u 7 cula srce.

< Poruku je uredio Unina mama -- 27.3.2015 13:42:14 >

(odgovor članu Dragić)
  Direktna veza do poruke: 713
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 13:49:16   
Dragić
Odmah u ponedjeljak se naručujem privatno kod ovog doktora Vujića, reče mi Megi85 da se ne čeka dugo. E sad mi još kažite šta očekujem od tog prvog pregleda, da li se samo radi UZ ili? Nisam bila par godina (znam, sramota me i reći) kod ginekologa, a posljednji put sam bila na rutinskom pregledu. Malo me strah. user posted image Šta će da mi rade? user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 13:50:20   
Anoniman
Dragic koja si danas nedelja, radice ti uz, ili preko stomaka, ili vaginalni, sve zavisi od dr.

(odgovor članu Dragić)
  Direktna veza do poruke: 715
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 14:10:08   
dijana1*
Dragic naruci se ranije kod Vujica. Mozes i u ponedeljak.
A imamo temu Veličina ploda na prvom UZ

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 14:40:10   
Dragić
Unina mama, šesta sam nedjelja. Dijana, hoću, u ponedjeljak ga zovem da zakažem. Imam osjećaj kao da sam već trebala otići na pregled i da kasnim, obzirom da me požurujete. user posted image Dijana, da li dr Vujić radi vaginalni ili preko stomaka UZ, kakva su tvoja iskustva? Osjećam se nešto user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Preporučite ginekologa
27.3.2015 15:22:22   
megi85
Dragić naruči se u ponedjeljak kod Vujića i nećeš sigurno dugo čekati a meni je u tom istom periodu radio samo vaginalni ultrazvuk i čulo se srce i vidjelo se sve što treba za tu nedjelju ne brini on je super čovjek i sve će ti objasniti slobodno pitaj jer kod njega se ostane baš dugo jer je detaljan.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Preporučite ginekologa
30.3.2015 18:24:59   
Dragić
Naručila sam se za sutra popodne kod dr Vujića. Možete li mi malo približiti taj pregled kako izgleda, koliko košta itd.? Nešto sam nervozna. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 6:22:39   
megi85
Super Dragić rekla sam ti da se ne čeka puno a vidjećeš on je super lik prvo ćeš sjesti i ispričati se sa njim i sve će te ispitati jer je baš detaljan i pitaj sve moguće što te zanima jer na Paprikovcu nećeš imati puno vremena za detalje a onda će ti uraditi vaginalni ultrazvuk koji naravno ne boli i to ti sve košta 40KM.Eto nadam se da sam bar malo pomogla i naravno čekamo te večeras da nam javiš kako je prošlouser posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 10:04:50   
Dragić
Megi85 već ste mi pomogle kada ste ga preporučile, a i moja drugarica je išla kod njega radila sve nalaze, papa, briseve i sl. Isto kaže da je predivan. Ja polako stavljam na papir šta ću ga sve pitati, da ne bih nešto zaboravila user posted image Pa vam javljam večeras utiske. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 21:08:39   
Dragić
Samo da javim utiske sa pregleda kod dr Vujića. Ja sam oduševljena. Svaka mu čast. Do sada nikada nisam srela takvog zdravstvenog radnika. Prvo smo se 10-ak minuta ispričali o svemu, našalili se, toliko sam bila opuštena kao da sam sa drugom na kafi, a ne na onom stolu tamo. Uradio mi je vaginalni UZ, a nakon toga i papa nalaz, valjda zato što dugo nisam bila na pregledu. Ali odmah me utješio da nešto nije u redu ne bi ni došlo do trudnoće. Ima li neko iskustva da mu rade i papa nalaz odmah? Nije da sam zabrinuta, više iznenađena jer nisam očekivala. Od danas dr Vujić je moja preporuka svima! Hvala vam djevojke jer ste ga i vi meni preporučile. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 21:11:43   
Anoniman
Dragic superuser posted image , sta ti je rekao , koliko si trudna, jesi li cula srce?

(odgovor članu Dragić)
  Direktna veza do poruke: 723
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 21:21:01   
megi85
Ma super Dragić znala sam da ćeš tako proći kod njega zato sam ti ga i preporučila a što je najbitnije stručnjak je veliki i kad ti nešto kaže možeš biti sigurna u to.Piši što kaže UM detalje sa uz,jesi li čulauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 21:22:31   
Dragić
Hvala Unina mama, napisala sam na temu Nedelje i mjeseci u trudnoći, možeš li pronaći tamo ili da kopiram! Sve je baš kako treba. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here