|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 12:50:42   
mama ivane
IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mama Ivane, kako ste? 







< Poruku je uredio mama ivane -- 2.11.2019 12:51:36 >

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 12:51:10   
mama ivane

Ima i dale temperaturu 38 maksimum 38,5 ne prelazi od nocas , dosta je aktivniji i raspolozeniji , oko 3 treba da ga odvedem kod pedijatra imamo zakazano na pregled da vidimo sta ce nam reci, vraca mu se i apetit , dosta je bolje


Mirko Svirko kako je vas malisan?

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 12:54:28   
flamingos
MamaIvane ,javi šta kaže pedijatar.Nadam se da ste dobro


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 13:09:53   
Mirko Svirko
Mama Ivane, javi sta ste uradili kod dr.. Mali je sada ok. Ne boli ga. Evo dobio za rucak supu i pire. Ali sada je zaspao pa ce rucati taman kad ustane i lepo se sve to ohladi. Jer nista toplo ne sme da jede.Sladoled nam nisu dali. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 14:36:56   
mama ivane
Hocu javicu se , idemo za 20-min , unervozio se opet odbija da jede , taman krene sve kako treba i brzo sve padne u vodu tako da kazem, al dobro uskoro cu da vidim ima li boljitka.

Mirko Svirko Dobro je da ne oseca bol , veliki poljubac za Malenog

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 14:59:25   
kamičak
MI, antibiotik radi svoje, drago mi je da ima poboljsanja.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 16:02:50   
Mirko Svirko
Mama Ivane, sta kaze dr?

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 16:23:09   
mama ivane
Nastavljamo terapiju do utorka u utorak ponovo na kontrolu , kaze pedijatar da je bolje ali nemoze n8sta drasticno da bude poboljsanja za 2 dana videcemo bice bolje


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 16:23:44   
mikica88
Ove upale su jako ceste.
Jako mucno i tesko.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 17:03:41   
flamingos
Mama ivane,biće bolje,samo mora da deluje terapija.Jadničak,užasno je kad sve boli,a posebno uvo.Ljubim da što pre prođe


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Dete boli uho
2.11.2019 21:59:17   
Mirko Svirko
Bice bolje 🤞❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 10:21:50   
kamičak
MS, MI, kakva je situacija danas?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 10:32:23   
mama ivane
Temperatura 37,5 nismo spavali celu noc vristao je i plakao, i trljao je usi . Bas se muci 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 10:46:24   
vonavoj
Jesi mu dala pre spavanja brufen,paracetamol?  Obavezno mu daj,iako nema temp...bas zbog bola.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 11:02:37   
mama ivane
Paaracetamol sam dala al nista nije pomoglo , kao u horor filmu bam je noc prosla da mu pomognem nemogu nista a on od bolova vristi . 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 11:07:29   
kamičak
MI, probaj sa brufenom.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 12:05:59   
vonavoj
Mama,koliko ima kg? Pazi koliko i ml dajes,mozda je nedovoljno..ako ima npr 9kg,3ml mu je nista..paracetamol mojima nikad nije pomogao,ni za sta..

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 13:12:13   
kamičak
Brufen maksimalno pola detetove tezine.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Dete boli uho
3.11.2019 23:11:13   
Mirko Svirko
Paracetamol ni nama nije pomagao. A moj Mirko ko navijen na 7-8h od davanja sirupa krene "boli me grlo" i posle pola sata od davanja brufena ovde mu daju 5-6ml. A inace ja kad je bas visoka temp rekli su moze 10ml. Ali on ima 22kg.Sada nam brufen zlata vredan.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:26:08   
mama ivane
Preksinoc , juce i nocas katastrofa plakanje vristanje bacanje , nespavanje , odbija hranu , trlja usi , nema temperaturu , sada je tezak 9,250gr za brufen mi je pediatar rekao da je mali i kao zamenu nam je prepisao nurofen sad ni nurofen nam sam nije pomogao sa smo na 4 do 6 h davali neizmenicno nurofen i paracetamol.

Sutra idemo kod nase pedijatrice na kontrolu pa ce mo da vidimo stace nam reci

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:37:36   
Mirko Svirko
Mi brufen koristimo od 8-9 mes. Cini mi se. Jer je tada bio prehladjen i paracetamol nije pomogao. Pa od tada brufen. Raspitaj se kod pedijatra. Bas strasno. Kako si ti mama Ivane?Neispavana i zabrinuta sigurno.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:49:24   
jess021
Mama Ivane, ne znam sta Vašem dr znači ne može Brufen, Može Nurofen?? Kad je to jedno te isto.

Def mu ne odgovara terapija ab za uši, jer bi do sad već vec trebao da odreaguje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:50:29   
jess021
Davali ste sirupre zbog bolova? Ono što mu sigurno može pomoći da mu ugrejes peskir/pelenu da pa na to da legne. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:54:23   
vonavoj
Svasta,mali za brufen,a nurofen je isto...ima on dovoljni kilazu,i brufena sme slobodno 4ml,tek ce mu onda umiriti bol. A i paracetamol,ja bi davala 5ml...ako das manju dozu leka,kao da nije ni popio..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Dete boli uho
4.11.2019 13:58:50   
Sanjalicaaa
Jeste li isli na kontrolu kod ORL? 

Predugo traje. Vec drugi dan je trebalo da mu bude bolje. Jedino ako nije nesto bakterijski pa antibiotik nije adekvatan.
Sto se tice temperature sigurno su ti zene vec pisale kombinacija brufen-paracetamol.Mi smo od 6 meseci imali upale usiju, i uvek sam mu to davala.
Kada spava uzglavlje treba da mu bude izdignuto, polusedeci polozaj. Nosic da mu se cisti, mozda place jer je zapusen.I obavezno probiotik uz antibiotik.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here