|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
22.7.2021 10:11:48   
dddaca
Sad videh da su ti rekli da mogu da ga isporuce za dve nedelje, tako da je sigurno to to sto Sanjica kaze - treba da ga poruce.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Usisivač
28.7.2021 13:55:26   
Maraj
Meni stigao danas usisivac user posted image
Nisam ga jos isprobala. Stavila sam ga da se napuni. Pise da se pre prve upotrebe puni 6 sati, pa da ispostujem proceduru user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Usisivač
28.7.2021 14:00:15   
flamingos
Divno Maraj.Da te dugi niz godina služi.Ako,ispoštuj proceduru.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Usisivač
28.7.2021 14:31:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni stigao danas usisivac user posted image
Nisam ga jos isprobala. Stavila sam ga da se napuni. Pise da se pre prve upotrebe puni 6 sati, pa da ispostujem proceduru user posted image



Odlicno. Javljaj utiske. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Usisivač
28.7.2021 19:42:50   
Maraj
Upravo usisala.
Brze sam usisala ceo stan, nego ranije, sa klasicnim usisivacem. Manje sam se samim tim preznojila i umorila user posted image
Kutija u kojoj se odlaze prasina, je izdrzala, mada je vec bila na maximumu, pa sam morala odmah bakon usisavanja da ispraznim posudu i ocistim usisivac. Filter nisam htela odmah da perem, samo sam ga istresla.
Sve u svemu, nije los. Videcu jos, ovih dana. Za sad mi je minus, samo to ako se mora nakon svakog veceg(celog stana) usisavanja cistiti posuda za odlaganje prasine

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Usisivač
28.7.2021 23:20:43   
dddaca
Maraj, super. Lepo da te sluzi!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Usisivač
30.7.2021 22:11:22   
medamisko

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni stigao danas usisivac user posted image
Nisam ga jos isprobala. Stavila sam ga da se napuni. Pise da se pre prve upotrebe puni 6 sati, pa da ispostujem proceduru user posted image



Ispostuj. Ja koristim stapni i zadovoljna, malo dok sam senavikla.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Usisivač
23.8.2021 9:22:32   
Maraj
Imam pitanjce...
Da li i u kojoj meri koristite nastavke za stapne usisivace?
Uz stapni usisivac nisam kupila te nastavke, pa gledam, dal to da kupim?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Usisivač
23.8.2021 11:18:45   
nata11
Mi dobili Rovus u kancelariji i mogu reci hvala bogu pa ne narucih. Pa ovo nista ne uvlaci. Moram naciljati konfetu da bi je uvuklo.
Nisam zadovoljna. Uzece N ipak polovni Miele.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Usisivač
23.8.2021 12:30:58   
Maraj
Nato ,taj rovus je stapni?
Ja iscitah sta je dunja pisala, pa sam se time i vodila pri kupovini.
Stapni koji su 2 u 1 su mnogo slabiji u odnosu na one koji to nisu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Usisivač
23.8.2021 13:09:34   
nata11
Da stapni. Koristimo ga vecinom kao rucni a ima i dodatak.



_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Usisivač
23.8.2021 15:28:07   
Maraj
Ja sam uzela kao i dunja bosh, dakle nema taj dodatak, da bude rucni. Nije 2 u 1.
Ja sam zadovoljna. Ima 3 brzine. 2400w mu je snaga. Jak je. Ja zato sto imam deblje tepihe, usisavam na brzini br 2. Meni je dobat, a kao sto sam rekla, imam dosta tepiha u stanu.
Samo se eto mislim,dal da uzmem i te dodatke, sto idu uz njega. Ne znam koliko cu to koristiti

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Usisivač
23.8.2021 17:11:41   
dunja RR
Ti koji imaju opciju da budu i ručni su dosta slabiji, kada sam kupovala prodavac mi je rekao da nikako ne uzimam taj, pisala sam ranije ovde.


IZVORNA PORUKA: nata11

Da stapni. Koristimo ga vecinom kao rucni a ima i dodatak.





< Poruku je uredio dunja RR -- 23.8.2021 17:12:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Usisivač
23.8.2021 17:14:07   
dunja RR
Maraj, baš retko koristim dodatke.
Kada uzmem detaljno da sređujem kuću, ali tada sve detaljno i ribam, pa mi ti dodaci i ne trebaju nešto specijalno, ali nije da ne znače.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Imam pitanjce...
Da li i u kojoj meri koristite nastavke za stapne usisivace?
Uz stapni usisivac nisam kupila te nastavke, pa gledam, dal to da kupim?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Usisivač
20.9.2021 23:00:43   
Didy
Je l ima neko onaj robot usisivač? Već neko vreme razmatram da ga kupim, a nemam iskustva i ne znam na šta da obratim pažnju.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Usisivač
20.9.2021 23:06:43   
dunja RR
Didy, ako misliš na ovo, Mili je pisala da ima.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Tražila sam od muža štapni usisivač, dobila sam 

OvoPre neki dan sedim i čitam knjigu, on čisti i briše. Nije savršen ali za svakodnevno čišćenje je odličan



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Usisivač
20.9.2021 23:21:44   
Didy
Da, to čudo. Čitam sad da ima i onih modela koji odmah i mopiraju. Nisam pametna, moraću malo d aiščitam detaljnije. Imam u dnevnoj dva čupava poveća tepiha, imam stepenice, kontam da tu ne radi posao.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Usisivač
20.9.2021 23:38:15   
Dragica Draga
Japj milina. Vidjala sam neke reklame. Uf, sto bi dobro dosao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Usisivač
21.9.2021 6:08:37   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Didy

Da, to čudo. Čitam sad da ima i onih modela koji odmah i mopiraju. Nisam pametna, moraću malo d aiščitam detaljnije. Imam u dnevnoj dva čupava poveća tepiha, imam stepenice, kontam da tu ne radi posao.





Didy, naš briše i usisava u isto vreme. Može da se programira i za tepihe, tad ne briše a možeš i da mu odrediš koje delove da ne usisava. Stepenice i kablovi su problem. Ja sklanjam tepihe leti tako da ne znam kako se ponaša na tepisima.
Naš je Amazonov i stvarno odlično usisava i briše za neko recimo svakodnevno održavanje (nama radi skoro svaki dan) ali jednom u dve nedelje celu kuću sredim sama

< Poruku je uredio milicicak -- 21.9.2021 6:11:44 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Usisivač
21.9.2021 7:01:17   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Je l ima neko onaj robot usisivač? Već neko vreme razmatram da ga kupim, a nemam iskustva i ne znam na šta da obratim pažnju.




Ja imam, ali iz Lidla, kupljen pre godinu dana. Na poslu imam onaj irobot, on je malo ozbiljnija prica, ali i kosta. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Usisivač
21.9.2021 7:06:01   
Dragica Draga
Nisam ni videla da ih ima u Lidlu. Pa jeste zadovoljni, stvarno usisa i obrise dok ti pored sedis? Prosto mi neverovatno i da zamislim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Usisivač
21.9.2021 8:35:01   
milicicak
Robot zaista usisava i briše dok ja sedim i čitam knjigu 😀 i meni robot jeste super stvar za dnevno čišćenje kuće i za sada funkcioniše zato što: nemam pragove, nemam tepihe i imam dosta čistog prostora po podovima. I to što usisa i obriše stvarno dobro odradi. Da bi dobro obrisao krpa koja se stavlja mora prethodno lepo da se nakvasi ali to je jedini dodatni posao. Posuda za prašinu može da izdrži usisavanje celog stana pa ga česti puštamo i kad nismo u kući. Dodatni bonus je što deca stalno skupljaju igračke jer robot radi svaki dan.


Mislim da nije praktičan u prostorima gde ima dosta nameštaja, tepiha, stepenika, kablova (kablovi su mu stvarno noćna mora), pragova. I ne oslobađa potpuno usisavanja i brisanja ali moram da priznam da to sada stvarno ređe radim, ne nakupi se toliko prašine čak ni na mestima koje robot ne može da dohvati (ispod kreveta i komoda)

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Usisivač
21.9.2021 8:48:02   
Dragica Draga
Savrseno. Znaci ja prosto ne mogu ni da zamislim. Koja je to usteda vremena i zdravlja. Sjajno, moracu da pogledam kako se krecu cene

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Usisivač
21.9.2021 12:29:28   
Didy
Mi imamo stepenište i čupave tepihe u dnevnoj. To sam svesna da će biti problem. Pragove nemamo, kablove nemamo, sve je kroz zidove razvučeno dok smo kuću gradili. Takođe ne verujem da može da izdrži baterija da sredi celu kuću odjednom 150m2, ali nek jedan dan sređuje sprat, drugi dan prizemlje i milina. Svesna sam i da ne može da zameni detaljno usisavanje i ribanje, ali ja stvarno ne mogu svaki drugi dan da usisavam kuću (treba mi 2-3 sata) i za brisanje podova još sat i po + terase sat vremena.... Strašno! S druge strane, nervira me kad ima maca i trunja, a ja shvatim da realno nemam vremena da sređuje tokom radne nedelje i onda se devica u horoskopu živa pojede kao da je smak sveta. 🤣 Takođe sam imala ženu koja mi je spremala kuću, ali nisam bila zadovoljna, stalno sam neke zamerke nalazila, ali to već mislim da je problem do mene i do horoskopa. 😁Dakle, treba mi ovo čudo da mi smanji nervozu koju izaziva svakodnevna prašina, mace i trunje koje vidim po podu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Usisivač
21.9.2021 12:39:22   
IvanaSK RR
Didy, stepenice nisu problem. Ima senzor. A tepisi zavisi kakvi si cupavi. Kod mene u spavaćoj bez problema, al kod sina u sobi je drugačiji cupav i bude problem. Cetkice znaju da se upetljaju. A nekad se desi i da ne ode na njega jer mu bude visok. Kod ovog skupog (od 180000 din) je varijanta da se on prazni u kesu na njegovoj bazi, a dobijes mislim tri kese uz njega. Kod jeftinijeg sama praznis posudu. Cetkice, cetke, kese dobijes rezervnu, posle kupujes kod njih. Baterije su izdrzive i brzo se pune. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here