|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 17:35:05   
Anoniman
Anketa koju je neko postavio nagnala me da otvorim ovu temu...Devojke su vise nego ikad dale komentar na anketu pa da vidimo:

Kako ste docekane iz porodilista?
Kako ste to zamisljale?
Sta biste volele da vas doceka iz porodilista?

Citati sa ankete:

Magnetic

Srecom,moj partner je jedan divan,nezan i pazljiv muskarac

Lu RR, 29.11.2009
Ne znam,premalo informacija...zbog buketa ga sigurno ne bi ostavila,možda nije radila cvjećara kad je krenuo po mene!

Pansophia, 29.11.2009
Da, sasvim sam sigurna da bih ga ostavila.

Tasha RR, 29.11.2009
Šta znači "nepažljiv"? Neke žene tvrde da su muškarci nepažljivi ako ih ne zovu 10 puta sa posla... A neke druge nepažnju shvataju na drugi način. Meni moj muž nije doneo cveće kada sam izlazila iz porodilišta, beskrajno sam mu zahvalna, samo mi je još buket falio...

buhla, 29.11.2009
bez zlata bolje da mi se ne pojavljuje u porodilistu! :)

Brand new mama, 30.11.2009
Buhla-bijelo ili zuto? :))Ako se nastavi ponasati kao frik-da,ali realno,oni su pogubljeni za medalju.Moj je bar bio cijelu trudnocu i porodjaj-gore su njega tukli hormoni nego mene ;))

buhla, 30.11.2009
belo! i to neki nabudzeni prsten ipak mu radjam prvo pa musko! ha ha ha ma ovaj moj je toliko izgubljen, bice super ako i nadje porodiliste, a kamoli da mi donese nesto! :)

LillyT, 1.12.2009
Kaze se da li biste Buket mi stvarno nije potreban posle porodjaja, a ja smatram da je moj dragi (po mojim kriterijumima) i vise nego pazljiv.

maks, 2.12.2009
moj je i previse pazljiv :)
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 17:37:45   
Anoniman
Ja nisam o tome razmisljala ali evo sad mislim...
Ne bih volela bas cvece u tom trenutku...ali bih volela da mi nekako taj trenutak ucini lepim...na neki svoj ili "nas nacin"...ne znam tacno kako...
Mozda neki drugi poklon...

neko je napisao u porodjajnim pricama da joj je mama donela toplu supu (ako se ne varam da je mama) i da joj je to najvise trebalo...KO zna sta zeni tada najvise treba?



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 17:51:08   
Anoniman
Meni je mama napravila junecu supu i stvarno mi nista nije drugo trebalo, ali lagala bih kad bih rekla da me u tom trenutku ne bi obradovao makar buket cveca od svekra i svekrve, koji su svasta pricali i obecavali...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 17:52:38   
*Alexx*
Mm doneo cveće, ja mu rekla da baci buket jer ne sme u porodilište user posted image user posted image Posle vidim, donosili čitave bukete i niko ništa... E baš sam bila glupa.
Ali sve mi je bilo super - htela sam samo krevet da vidim kad sam došla iz porodilišta user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 17:56:20   
LillyT
Verujem da ce i moji prohtevi rasti srazmerno rastu stomaka. Sada mi pada na pamet samo jedan Kubanac koji ce da me nosi gore (naravno, momku cu odmah da uvalim bebu). Ja sam danas psovala sebe kilavu i pentranje gore, pa mi je ovo nekako logicno (trenutno). A poklon sam vec narucila, a verujem da ce me dragi vec iznenaditi


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:01:54   
gina
Sedam dana sam bila u porodilištu posle CR-a i jedva sam čekala da odem kući.
Ništa nisam dobila niti sam očekivala, trebao mi je samo moj dom i moja mala-velika porodica na gomili user posted image

< Poruku je uredio gina -- 4.12.2009 18:02:13 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:03:35   
indy_25
Dovoljno je sto ce biti tu uz mene i gledati kako se poradjam a ne treba mi nista donijeti ni buket ni zlato i na tome mu hvala jer to muskarcima i nije bas lako. A i ne bi stigao da mi kupi cvjece ili nesto drugo zato sto u Holandiji ako je sve u redu ides kuci za dva sata poslije poroda.

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:08:21   
Dora
SUPA, moja mama skuva najlepšu supu i najbolji gala ručak koji me dočeka iz porodilišta (pošto sam prvih 15 dana kod nje na oporavku); soba posebno sređena za bebu i mene tešku i zahtevnu, odvojena od celog sveta, pa kad neko prvih par dana dođe, prvo ide na "portirnicu" pa ako sam ja "budna" onda može gore ali opranih ruku i izuvenuser posted image user posted image user posted image ; volim kad odmah dođu svi dragi ljudi da vide mene i bebu, rodbina, društvo...ma, svi redomuser posted image i kad mama proceni da su ostali kod mene predugo, uđe u sobu i kaže:"Ajde dole na kolače i kafu" user posted image
Volim što tih par dana baš mogu da se opustim i odmorim jer beba uglavnom samo siki i spava, ja dojim i uživam a mama radi sve ostalo.
(Mm dođe, poljubi me, popričamo, poljubi bebu i to je sve, sakuplja snagu za ono kad dođe frka, grčevi, vrištanje i nosanje po celu noć.........)

Bolji doček iz porodilišta ne postoji za mene. To je sve što ja želim, što mi treba...a kasnije bude poklon od mm, posle kad se oporavim neki izlazak na romantčnu večeru ili šta već. To može, ali ne odmah. Prvo da dođem sebiuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:23:52   
mihi
Čim su me primili u bolnicu otišla sam na odeljenje kontrole fertiliteta sobe sa 8 kreveta, kupatilo se renovira, posle pola sata dolazi sestra, pita za mene i uzima moje stvari kaže pređite u apartman IV sprat, znala sam da je to mm organizovao kada sam došla sa intezivne nege posle CR u apartmanu me cekalo divno cveće koje ja volim(crvene ruže iz cvećare preko puta stadiona CZ).

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:26:56   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

Čim su me primili u bolnicu otišla sam na odeljenje kontrole fertiliteta sobe sa 8 kreveta, kupatilo se renovira, posle pola sata dolazi sestra, pita za mene i uzima moje stvari kaže pređite u apartman IV sprat, znala sam da je to mm organizovao kada sam došla sa intezivne nege posle CR u apartmanu me cekalo divno cveće koje ja volim(crvene ruže iz cvećare preko puta stadiona CZ).


Divno! I ja bi volela cvece, toplu svekrvinu supu sa knedlama i mamin sutlijas, ali znajuci ovog mog , dobicu nesto prakticnije.user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:29:27   
Verus
Bas lepo...ja sam tuzna sto necu nikoga imati blizu, samo mm i ja, tako da nema supice, nema omiljenih kolaca, nikoga u posetiuser posted image  samo nas troje sami, znaci narucice se neka hrana iz restorana i to je to pih

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:31:56   
minavb
Nemoj tako, nije pih. Bitno je da ste vas troje zajedno, da ste zdravi i sretni!user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:32:14   
Lilly*
Iskreno, ja ne volim cveće u buketu, hajde, raspalite sada po meni user posted image To mi je mrtvo cveće i meni ne predstavlja ništa. To i mm zna i zato mi ga nije ni doneo. Ali zato me je dočekala pospremljena kuća, sudovi oprani, veš takođe opran i raširen, kupovina obavljena sa svim onim sitnicama i pićem za goste koji će dolaziti... ma svega se setio user posted image A samo da vam naglasim kolika je to pažnja bila, kada inače ništa ne radi od kućnih poslova, jer ja to ne volim, bolje me ne pitajte zašto user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:33:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Bas lepo...ja sam tuzna sto necu nikoga imati blizu, samo mm i ja, tako da nema supice, nema omiljenih kolaca, nikoga u posetiuser posted image  samo nas troje sami, znaci narucice se neka hrana iz restorana i to je to pih


Nemoj biti tuzna, ti ces se poroditi u 10 puta boljim uslovima nego mi ovde u Srbiji. Gledaj malo sa vedrije strane, bice ti tu dragi i odmah ces moci da ga uljucis u sve. Ja nisam pristalica mama i ostalih, oni su tu da dodju, poljube, daju pare i odu, a ne da cuvaju, kuvaju i sl. Imas vremena da naucis muza (momka) da kuva i da narucis sve sta ti treba

< Poruku je uredio LillyT -- 4.12.2009 18:35:08 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 18:34:27   
minavb
Ovaj moj ce da organizuje svekrvu da sve to obavi umesto njega. Bas je pazljiv.user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 19:20:08   
buhla
Sto se tice ankete, ja sam se salila za to da hocu tozla, budzasti prsten, user posted image posto mi je bila smesna anketa, iskreno.
Sto se tice samog porodilista, nema potrebe za donosenjem cveca i bilo kakvih poklona, osim hrane i potrebnih stvari.
Za sam izlazak, verovatno ce doci mm i brat po mene, i tu neocekujem nista.
Ali kad dodjemo kuci, ocekujem da kuca bude sredjena, kao i da bude rucka user posted image time ce se moja mam pozabaviti.
A sto se tice muza, lagala bi kada bi rekla da neocekujem nista od njega (tozla sigurno ne, jer ga ne voli, do sada mi je kupovao srebro).
Ne mora to neki nakit da bude, ali eto cisto nesto, pa makar mi napisao pesmicu ili pricu neku (a to je radio u pocetku veze), napravio nesto, kupio cvece, slatkis, ma bilo sta, cisto eto kao znak paznje. Nisam pricala na tu temu sa njim, ali mislim da cu svakako nesto od njega dobiti, jer mi cesto inace bez razloga kupi po koju stvar.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 19:22:39   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Bas lepo...ja sam tuzna sto necu nikoga imati blizu, samo mm i ja, tako da nema supice, nema omiljenih kolaca, nikoga u posetiuser posted image  samo nas troje sami, znaci narucice se neka hrana iz restorana i to je to pih


user posted image nije ni to loše, da uživate samo vas trojeuser posted image a odaberi nešto što najviše voliš da jedeš iz najboljeg restorana i ostavi spisak tvom mužu da te to čeka na stolu kad dođeš!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 19:34:42   
Lilly*
Dora, ovo si odlično rekla user posted image Samo napred Verus user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 22:44:33   
Verus
Bas ste divne! Volim vas puno, kad sam sama u nekoj tuzi tu je uvek neko da razumeuser posted image ma bio mi bedak kad je mama rekla da je videla devojku  na ulici u NS, i tu je, mojih godina, trudna negde ko i ja...i kaze mama kako je nastavila da koraca i zapitala se "Da li je i moja cera sada tolika u prirodi".  Kazem ja njoj to je bas tuzno, kaze ona: pa jeste....Onda sam joj poslala slike gde smo mm i ja zajedno na slici (slala sam joj gde sam ja sama i sve slike sa UZ),, i rekla sam im da se eto on nije promnio i znaju koliki je u prirodi, pa tako mogu da pretpostave kolika sam i ja!

Onda sam gledala onu emisiju gde prikazuju porodjaj pa dolazak kuci itd.  Imali su vec 3 sina i hteli su cerkicu, ali nisu znali do kraja (imala je CR), i njen muz dolazi u cekaonicu kad tamo sede: njeni, njegovi roditelji, njena baka, prijatelji, ma, jedno 20 tak ljudi.  I on vice "Cerkica je!" i svi se grle smeju placu...a ja pocela da ridam i nisam stala pola sata.  Sve kako pomislim da ce meni cekaonica biti prazna tako pocnem opet da ridam!user posted image

Al u pravu ste znam, neka sve prodje dobro i neka nas troje zajedno stignemo kuci, zdravi zivi i veseli!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 22:54:48   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Verus RR

i svi se grle smeju placu...a ja pocela da ridam i nisam stala pola sata.  Sve kako pomislim da ce meni cekaonica biti prazna tako pocnem opet da ridam!user posted image



Joooooooooooojjjjjjjj kako mi je ovo poznato.
Ja sam plakala PUNO u trudnoći, i uvek se nekako osećala kao da sam sama na svetu.

Videćeš Verus kad dođeš kući sam ćeš dojiti i spavati i neće ti toliko faliti ljudi.
I kao što kažeš Vas troje zdravi živi i veseli
samo je to bitno



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 22:58:49   
Verus
user posted image elenice, i ja se nadam, samo da ne budem previse usamljena...

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 23:03:19   
sneza24
Docek iz porodilista sam zmisljala malo drugacije.Mislila sam da ce i moji roditelji i brat biti tu kad dodjemo,ali oni su dosli tek uvece.Sto poklona tice nisam ocekivala nista samo sam cekala da dodjem kuci jer sam bila u porodilistu 11 dana.Ipak mi je mm kupio cvece iako mu nisam rekla da mi uopste kupuje nesto,nismo ni razgovarali o tome.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 23:08:51   
Ellenica
Dragauser posted image
mi smo tu za tebe, jeste da ti nemožemo skuvati supicu i  odmeniti u menjanju pelena ali makar da proćaskaš.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 23:15:32   
Verus
Znam, draga RR, kad god mi vreme dozvoli bicu tu sa vama!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Docek iz porodilista - sta zamisljamo?
4.12.2009 23:18:31   
Ellenica
Pa da zaboravih da i ja za sebe nešto napišem.
mene su iz porodilišta sačekali naravno muž, pa svekar i svekrva, moja mama koja je došla da me iznenadi, a trebala je tek sutra da stigne.
kući su nam odmah došli, Moja sestra i mm sestra sa mužem i sinovima.
dobila sam cveće, bombonjeru, Aleksa je dobio kompletiće i parice.
ali drage moje meni je to sve bilo PREVIŠE.
hormoni su čudo, a ja umorna i nervozna, da sam odma po dolasku kući mami zaplakala kako samo hoću da spavam, a pošto smo u jednosobnom stanu, to nije bilo moguće.
Sestra mm (nemogu da se setim kako se to kaže, Jetrva, zaova ili šta god)
Je samo prokomentarisala kako bi svi polako mogli da krenu jer nam treba odmora, i nikad joj to neću zaboravitiuser posted image
TAko smo mi došli kući.
A mogu samo reći da nisam ništa zamišljala pre toga.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here