|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad se bivši ženi
16.5.2009 14:59:47   
Anoniman
Iz teme Brbljaonica caffe:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao šta mi se desiloooooooooooooooo  
Izlazim sa faxa, a zgrada pored matičara, vidim na trgu riba u belom (čitaj: NEKA mlada), zovem taxi i gledam, kad mladoženja - MOJ BIVŠI!



IZVORNA PORUKA: gagi

I kako si se osecala


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Bilo mi je drago. 


IZVORNA PORUKA: bebać

Tashka da te nije malo bocnulo što je BIVŠI MLADOŽENJA


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Samo mi je bilo neprijatno. NS je mali grad, još će misliti da sam se tu natakirala da bh virila, a ja stvarno nisam imala pojma ni da ima devojku. 


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: bebać

Tashka da te nije malo bocnulo što je BIVŠI MLADOŽENJA


Ali zaista nije. Baš sam sada razmišljala šta osećam zbog toga... NIŠTA ustvari.




  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:00:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Znaš ono 'je mi se za bivše ljubavi'...kod mene ej tako,ponekad se sjetim 'doživljaja' ali njih kao osoba dragih NE!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:01:02   
Anoniman
Vidi pojeo je sve smajlije. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:02:49   
mihi
Ma koga je briga za bivšeg pogotovu ako ste udate, imate slatku decu i dobrog mužauser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:05:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

ja sam svog bivseg videla pre neki dan kad sam izvela dete u park i on seta dete, a nisam znala ni da se ozenio. a Mladenovac je jos manji. meni je to tako bilo smesno

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:06:37   
Anoniman
Ma da, mihi, po nekada to budi čudan osećaj ali eto meni ovaj put - nikakav. Samo mi je bila smešna situacija. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:08:35   
bebać
ma ja svog jednog,neku kao ljubav iz školskih daan(a znate kakve su bile te ljubavi) vidjam skoro svaki dan..živi u naselju ovde kao i ja....ponekad ga pozdravim kao i on mene...a u većini slučajeva se pravim i da ga ne vidim,nekako mi ne zaslužuje ni da mu akžem 'ĆAO'user posted image šta ću...ili volim ili sam ravnodušna da to graniči sa ironijom

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:10:29   
prolece
pa, kazem da mi je bilo smesno. ja sam davno zaboravila i da postoji, nisam ga dugo videla i sad seta dete. nek mu je srecno.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:14:58   
gracija
Moj bivsi se ozenio ni manje ni vise nego sa mojom komsinicom.Meni je bilo svejedno,jer sam tad vec bila udata.I bas prije par dana sam srela nju i cak me je poljubila,da mi cestita sinauser posted image .Da je bila kojim slucajno obrnuta situacija,tj.da je ona bila bivsa djevojka mm, cisto sumnjam da bih je ja ljubila i grlilauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:17:10   
prolece
pa i ja se pitam da li bihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:17:56   
bebać
Gracija il je skroz dobra il je licemjerna(namazana,prelakirana i bezobrazna)user posted image mislim da nema treće

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:22:42   
gracija
Ma pojma nemam sta je sa njomuser posted image .Jos me pita kako su mi djeca,kako mm,ja se unezgodila.Doduse,i ja sam pitala kako su njena djeca ali muza joj nisam spominjalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:24:52   
Anoniman
Što nisi gracija??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
16.5.2009 15:25:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:26:34   
gracija
Bojala sam se da mi zube ne razbijeuser posted image .Vidjela sam ga malo prije sa balkonauser posted image .Vidim da je sve pod kontrolomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:39:09   
bebać
Grazija što joj nisi rekla 'gdje ti je onaj šećer od muža mmmmmmmmmmm'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja,zaboli te uvo

Ja tačno jedan dan plačem,jedan dan crkoh od smijeha...stvarno bi trebala psihijatru,još je neko ovde pominjao da bi trebao,pa rekoh da idemo u tandemu,manje će nam naplatitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:43:50   
gracija
user posted image user posted image user posted image hahahaha,trebala sam bas, pa kud puklo da puklo...
A sto se tice psihijatra...hocu i jaaaaaaa.Ma kad bi se mi ovakve pojavile,istjerale bi mi svakog psihijatra iz pametiuser posted image .

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:48:10   
prolece
ja sam pomislila da mi treba pomoc, ako nije kasnouser posted image user posted image user posted image , nego gde da se nadjemo sve tri?

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:51:05   
bebać
Pa koji je psihić najbolji idemo njemu(mislim kao doktor)user posted image user posted image user posted image user posted image eto vi preporučite

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:51:36   
gracija
Za pocetak ajmo u brbljaonicu cafee da ne bi bilo PEC,PECuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 15:52:33   
prolece
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 16:23:53   
Jeca*
Hajde i ja da napisem moje iskustvo. Imala sam "puno" sitnih vezica, ali dve duge (pet i po godina i pet godina). Sa obojicom sam danas u fenomenalnim odnosima. Kad nesto zatreba cujemo se, rodjendane obavezno cestitamo (prvi ima dvoje dece, drugi zivi sa devojkom). I to su mi dve osobe na koje apsolutno mogu da se oslonim u zivotu ako mi nesto zatreba. Ali, to je mozda zato sto su obe veze iz ljubavi izrasle u pravo prijateljstvo i zato smo i raskidali, jer se ljubav transformisala u ljubav prema coveku, a ne partneru. Eto...malo atipicno, mozda, ali ja ih obojicu jako volim kao ljude i uvek im se radujem kad se sretnemo, a i mm je normalan covek pa mu je to sasvim ok.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 16:36:46   
Tara
Skoro sam gledala slike sa vencanja mog bivseg ,
sa njim sam bila jako dugo , od osnovne skole,srednja,
fakultet - pocetak ,raskidali-mirili ,nismo mogli jedno bez drugog ,
a nijedno sa drugim, svi su mislili da cemo da se vencamo.....
On mi je bio prvi user posted image
Kada sam videla slike, nije mi bilo svejedno, bilo mi je cudno, burma,
cekaju bebuuser posted image
Nekako ,on mi je bio prva ljubav,
mm volim najvise na svetu,luda sam za njmuser posted image
ali osecala sam se cudnouser posted image
Videli smo se skoro posle dugo vremena ,ja prlazila kolima,on ceka nekog,
pogledali smo se ,ali se nismo javili jedno drugomuser posted image
Ne osecam nista prema njemu, potpuno sam zaboravila da postoji,
ali priznajem da mi nije bilo svejedno user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 21:02:22   
sneza24
Kad se bude ozenio napisacu vam kako mi je bilo.user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kad se bivši ženi
16.5.2009 22:07:05   
Sneža

IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad se bude ozenio napisacu vam kako mi je bilo.user posted image

Potpisujemuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here