|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad se bivši ženi
17.5.2009 13:06:48   
Dora
Ne znam, imam dosta bivših momakauser posted image
Jedan se oženio, on mi je bio najbolji drug ceo život, i momak jedno vreme. Mnogo ga volim i cenim kao osobu, ali zbog mm više nismo u kontaktu. Da nismo bili zajedno, nebi mu smetalo, a ovako da. I ja to razumem, jer ne bih volela da je on u kontaktu sa bivšim devojkama...
Imamo zajedničke prijatelje pa pitamo jedno za drugo...
Oženio se i nema dece, a jaaako voli i želi decu ali mu žena ne želi sad, još studira. Jednom smo se čuli i ispričali onako iskreno prijateljski. Znam da me on nikad nije preboleo i da me mnogo voli, ali ja ga iskreno prijateljski volim i zbog toga nam veza i nije uspela. Stvarno bih volela da je srećan i kad dobije decu, radovaću se do neba. On stvarno zaslužuje sve najlepše.
Drugi bivši momci su mi ostali samo bivši momci, iskreno, po meni, suviše nebitni u mom životu da bih ikad i pomislila da li su se ili ne oženili itd...



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:21:40   
Anoniman
uh vidim sve ste vrlo ravnodushne prema tome

ja sam imala prije svog muza jednu dugu vezu ...haman 5 godina...od 2 srednje do kraja 1 godine faxa

ne znam da li bi mi bilo svejedno.... jako sam sujetna ...kod mene je situacija kako se moze ozeniti .... kad mu ni jedna nece biti kao ja ... odnosno on mora da pati za mnom cijeli zivot

elem jos se nije ozenio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:24:00   
Ana RR
A meni bivši, sa koji sam bila 5 godina, poslao poruku za rođendan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:27:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

A meni bivši, sa koji sam bila 5 godina, poslao poruku za rođendan user posted image


E što ja to ne volim... Mada razmišlajm dal da pustim poruku ovom od subote, da čestitam... Kontam, nema šanse da me nije video, idiotski mi je da to prećutim bez čestitki. Ali da li će on to krivo razumeti? Jer, ja se zaista radujem zbog njega.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:28:59   
Anoniman
pa posalji mu .... mada ce sto posto pogresno protumaciti ... "vidi je sto pati za mnom" user posted image to je musko 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:30:13   
Sneža
Ja ne bih slala,oni to uvek protumace kako ne trebauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:31:26   
Anoniman
user posted image  Ma jao, to je čovek kome sam priznala 6 prevara sa letovanja iz Turske dok je bio u vojsci. Bojim se da mu je jasno da tu nema nikakve patnje.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:32:10   
bebać
Ja sa tim svojim i nisam ostala u kontaktu,kod mene kad je gotovo gotovo je,ali i ne bi slala radi m,on je baš ljubomoran,mada i ja ne bi voljela da on šalje svojoj bivšoj,iskrenouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:32:37   
Anoniman
al je musko tasho .... a oni to uvijek pogresno protumace .... jer ce onda misliti ... evo dosla je tobe (ili pameti) pša skontala da sam joj ipak ja bio najbolji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:32:55   
bebać
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Ma jao, to je čovek kome sam priznala 6 prevara sa letovanja iz Turske dok je bio u vojsci. Bojim se da mu je jasno da tu nema nikakve patnje.


Tashka a što si se uvijek vraćala njemu,onda????user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:35:38   
Anastazija
Hm.. Imala sam nekoliko dugih veza (nisam rano pocela, a sada mi je 34.. pa se nakupilo user posted image user posted image ) od po dve, tri, pet godina.. Uglavnom, nakon raskida sa mnom, svi su se pozenili!! Bukvalno tako. Nas dvoje raskinemo, oni odmah nadju neku devojku i za godinu dana ozenjeni i cekaju bebu.. Prvi put, kada je prvi bivsi to uradio, nije mi bilo dobro.. Bas sam se osecala lose, pogotovo sto sam ja u tom periodu bila sama i nekako.. tesko sam to podnela.. Svaki sledeci put bilo je sve lakse user posted image user posted image
Sa nekima od njih sam ostala u dobrim odnosima, odnosno pustimo po sms ponekad - za rodjendane, eventualno novu godinu, ili se ispricamo kada se sretnemo.. Ipak, nisam ih jos sretala sa zenama a nemam ni prilike da ih srecem jer sam se odselila iz grada.. Pobegoh od tolikih bivsih user posted image user posted image user posted image
Mislim, iskreno, da ceo taj odnos zavisi uglavnom od toga kakve su osobe, kakva je vasa veza bila, koliko ste bili bliski, i kako ste se i zbog cega rastali.. Ipak, tuzno je kada provedes sa nekim nekoliko godina, a potom se na ulici sretnete i okrenete glavu jedno od drugog.. meni je to najtuznije.. ali, neki od njih prosto ne zele ni da se jave.. Valjda sam ih povredila mnogo, ne znam...user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:36:26   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Ma jao, to je čovek kome sam priznala 6 prevara sa letovanja iz Turske dok je bio u vojsci. Bojim se da mu je jasno da tu nema nikakve patnje.


Ijuuuu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 9:49:00   
Ana RR
Kažem ja da je Tasha opasnica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:19:21   
NadaR
Meni je bilo grozno...morala sam jos i na svadbuuser posted image
Blizu smo, da se nisam pojavila, raznorazne price bi mi unistile tadasnju vezu .
Vece prije mi je poslao sms da me voli, pa me zvao da se vidimo... nisam otisla, bio je pijan user posted image ... ko zna sta bi bilo.
On je dosao na moju svadbu sa suprugom koja je tada bila trudna, poslije sam cula da nije htjela da dodje ali se nije ni usudila da ga pusti samoguser posted image
Kod maticara, kad sam ja rekla ono cuveno DA... proderao se iz pozadine >CUVAJ TO DOBRO<
Srecom svi su nesto komentarisali, salili se smijali pa to nije bilo toliko upadljivo ali ja sam ga culauser posted image
Tako da se tu prica o nama konacno zavrsila.
Vidjela sam ga skoro kod mojih i razocarala se. Nekako mi je ostario,to vise nije bio on.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:24:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Ma jao, to je čovek kome sam priznala 6 prevara sa letovanja iz Turske dok je bio u vojsci. Bojim se da mu je jasno da tu nema nikakve patnje.


Tashka a što si se uvijek vraćala njemu,onda????user posted image



Ma nisam se UVEK vraćala njemu, on mi je tada bio momak, a ja sam bila jednom u Turskoj na letovanju. user posted image  Mladost - ludost (e, sada da se ne pomisli svašta, nisam spavala sa tih 6-oro, samo sam se ljubila) user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:25:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
(e, sada da se ne pomisli svašta, nisam spavala sa tih 6-oro, samo sam se ljubila) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa to nije prevara Tasho


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 18.5.2009 10:26:20 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:28:43   
Ana RR
Moj bivši je znao i da me nazove, kao video me iz auta pa da me čuje.. Skoro je bio kod moje drugarice, pitao za mene i ona mu kaže da sam super, srećno udata, a on ostao u šoku! Pa nisam znao da se udala, pa jel srećna, pa jel sigurno srećna.. Kaže m drugarica samo je to ponavljao, da li sam srećna.. Možda misli da niko sem njega ne može da me usreći, ne znam..
Stariji je on dosta od mene, punih 13 godina, nije se ženio ali ima sina sa nekom ženom.. Klinac je sa njim, majka je počela da se interesuje za dete tek kad je napunio 6 ili 7 godina, tad smo mi počeli da se zabavljamo, 1999. godine.
I dan danas kad sretnem njegove drugare kažu mi "Šta si mu uradila, ne može da te zaboravi!"  user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
(e, sada da se ne pomisli svašta, nisam spavala sa tih 6-oro, samo sam se ljubila) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa to nije prevara Tasho



Pa nije, ali nije baš ni vernost. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:31:04   
Anoniman
Jao....ja bi na bivshima mogla doktorat da napishem.... Imam trojicu koji me nisu preboleli....a ja ponekad sa zadovoljstvom uzivam u njihovoj patnji.....user posted image Jesam zloca user posted image user posted image user posted image user posted image
Imam jednog koji mi je jako dobar drug...ali se ne vidjamo...samo preko fejsa ponekad dopisujemo...on nema devojku....niti je imao posle mene....njemu bih chestitala...mada mi je on rekao da tje me zvati za kumu jednog dana kada se bude zenio user posted image
Jedan od one trojice, zivi u inostranstvu...i njegovi drugovi me redovno shpijuniraju...a devojka sa kojom ima vanbrachno dete ubija pogledom....a ja joj se cerim u lice user posted image user posted image user posted image Drugi  zivi sa jednom devojkom (mada to bi se josh moglo diskutovati...jer vishe lichi na mushko) i vara je na sve strane...ne voli je...zivi sa njom samo zato shto su ga njegovi izbacili iz kutje....i rekao mi je josh pre par godina....da je dovoljno da pucnem prstima...i ostavitje sve da bude samnom user posted image user posted image user posted image user posted image hahaha...ma oma user posted image user posted image user posted image user posted image a treci....zivi u Somboru....i dalje me voli...i moli....ali nishta od toga...za njega imam poseban telefon...koji ponekad upalim....jer nevidjeno smara user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako da....ovo je samo deo....sve u svemu....ni jedan bivshi nije ozenjen....i uglavnom nemaju ozbiljne veze user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:32:08   
Rina
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

...kod mene je situacija kako se moze ozeniti .... kad mu ni jedna nece biti kao ja ... odnosno on mora da pati za mnom cijeli zivot





Hihi, ovo je dobro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:33:45   
sosa


MOJI SVI BIVSI SU SE POZENILI....jedan je dao cerki ime po meni...
mislila sam da cu umreti...
jedva sam ostala ziva...

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:34:26   
NadaR
Sto je djavolak nasa Smeshkica....user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:36:03   
sosa
a i ja sam mnoge zeznula kad sam se iznenada udala...
ima svega...sibao me zivot...a i ja se nisam dala lako...

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:36:56   
Anoniman
hehehe....pa ko bi rekao user posted image user posted image user posted image

Al shto uzivam kad odem u grad sa mojim dechkom....oboje lepi doterani...pa sretnem bisheg sa njegovom mushkom ribom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam slichno ko Lenka....dzaba i da ima najlepshu kad mene voli do kraja zivota user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:38:36   
Rina
Smeshkice fino si ih ti istrenirala user posted image

Meni sve jedno za bivse...nisam imala nikakve ozbiljne veze,samo vezice...onako dok je puno strasti i zezanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here