|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:40:38   
bebać
Moje sve veze su bile BEZVEZE i tačka!user posted image Ništa vrijedno pomena od kako sam se udala.Čisto djevojački život i samo tu se uklapajuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:41:40   
Anoniman
Pa kad bolje razmislim....osim jedne ove ostale...pre sadashnje...uopshte nisu bile ozbiljne....

Mada i ova jedna je bila na daljinu....ali je bila najduza...pa mi to dodje kao najozbiljnija....
S ovim iz Sombora je bio show....a onaj shto ima mushku ribu...s njim sam bila samo 2 meseca u vezi kad sam imala 16 godina....i on od onda pricha kako sam najbolje shto mu se desilo u  zivotu user posted image

Neznam u chemu je stvar user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 10:59:42   
Ana RR
Moja prethodna veza je počela kao nešto što je trebalo da traje par dana, sex kombinacija i gotovo... ali.. ostadosmo zajedno 5 punih godina.. kad sam shvatila da se nismo pomakli sa mesta, kad sam shvatila da sa njim ne želim brak ni decu, shvatila sam i da je kraj. Volela sam ga još uvek, i to poslednju noć nikad neću zaboraviti, ali znala sam da ne mogu više.. Sutradan sam zbrisala sa drugaricom na selo, da slučajno ne padnem u iskušenje i vratim mu se..
20ak dana od raskida se smuvam sa mm.. isto sam mislila da je to samo avantura.. i bila sam u pravu - avantura za ceo život user posted image
Prvi put u životu sam pomislila Evo ovo je moja srodna duša, moja druga polovina! user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:02:15   
Anoniman
Ja sam slichno proshla sa mojim dragim....prevarila tadashnjeg dechka s njim....(bili smo skoro raskinuli...pa ono...) a zapocheli smo isto tako shto sam mislila da tje biti neka avantura...i cao....ali evo trajemo....i trajacemo user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:05:50   
Jacaca
Moj bivsi muz se jos dva puta zenio i sa svakom kao i sa mnom ima dete.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:07:00   
Anoniman
Trenutno te to ne zanima jer imaš svog dragog, a tada? U momentu kada se on ženio?

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:08:10   
Ana RR
Smeškice, najčudnije je to što smo mm i ja išli u istu osnovnu školu, jedno vreme je on bio i u mojoj srednjoj, poznajemo iste ljude, išli smo na iste žurke, a nikad se nismo upoznali! Njegov drug bukvalno iz vrtića je išao samnom u srednju, on nam je kum sada. Kao da je bilo suđeno da se sretnemo u pravo vreme! user posted image
Jednom smo kod kuma gledali neke slike i ja naletim na jednu fotku sa nekog rođendana na kojoj mm i ja stojimo jedno pored drugog!! Ni jedno od nas se toga ne seća! Što kaže Lenka RR, pozitivna zona sumraka user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:08:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Moj bivsi muz se jos dva puta zenio i sa svakom kao i sa mnom ima dete.


Izvinjavam se na off-topic....samo da zamolim jacu da pogleda temu o kupatjim kostimima....pitala sam je neshto user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:09:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

poznajemo iste ljude



Tako i mi...ali to smo kroz vezu saznali da poznajemo iste ljude...ali se nikad dosad nismo sreli....a kad jesmo....odmah je proradila neka hemija...iako nisam mislila da tje potrajati.....eto...drago mi je da sam pogreshila user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:24:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica
dzaba i da ima najlepshu kad mene voli do kraja zivota user posted image user posted image user posted image user posted image

Ha ha ovo je dobro!

Pre ove nisam imala nijednu ozbiljniju vezu,sem jednog u njega sam kao bila luuudo zaljubljena i mislila sam da nikad necu da volim kao njega a vezica bila od par meseci ... ALI naleteo je mm pocelo bzvze,on popio ja mislila da nece ni da me se seti ujutru kad posle godinu dana saznam da me je cuvao za brakuser posted image mala,crna,skromna... sve kontra od onog sto je on setao do tada i tako ja vidim da je ono sa tim bivsim samo decija zaljubljenost bila jer znam da ne bih mogla sa njim nista na duze!

Kad sam saznala da mu je devojka trudna nije mi bilo svejedno ali to je bilo pre nego sto sam nasla svoju srecu i dok sam mislila da niko nece da bude kao on, pa kad sam se ponovo zaljubila,videla sta je ljubav ustvari,bilo mi je drago zbog njega jer ipak nije to bilo nista vise! Sad se ozenio i ima i drugo dete,srela sam ga skoro popricali kao drugari,smatram ga sada kao i sve ostale bivse,znaci niko bitan u zivotu!
Samo mi je krivo sto on ima 2 bebe a ja nijednu a toliko hocuuuu bebu mog coveka!user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 18.5.2009 11:27:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:26:19   
vila 07
Ja sam bila u vezi 6 god. On hteo da se ženi, a ja bila u fazonu "još sam mlada, ne mogu, kuvanje, peglanje, to nisam nikad radila." I raziđemo se. Posle nekog vremena čujem da će da se ženi sa devojkom koju zna mesec dana. Onda u meni počne panika, ali ne priznajem nikome. On se oženi. Ja umirem od tuge. Posle 2 meseca braka počne da me zove. Promenim broj. Posle 5 meseci razvede se. I, sad je MM!!! Namučili i on mene i ja njega. Ali sve je dobro što se dobro svrši. Sad se slažemo bolje nego ikad. Samo još bebu da napravimo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:28:41   
Ana RR
Vilo, stvarno su čudni putevi gospodnji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:29:02   
Anoniman
Jeeeeeeeeeee....koja pricha vilo....bash ste se iscimali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila 07)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:31:47   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: vila 07
Posle 5 meseci razvede se. I, sad je MM!!!


Kao spanska serija user posted image user posted image


(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:34:07   
vila 07
A to je samo ukratko priča. Baš kao španska serija. A najluđe, pre par meseci pronađem slike sa njegove prve svadbe, nije mi baš bilo prijetno. Iako znam da je uvek mene voleo i sad me još više voli

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:36:58   
Anastazija
Jedna je vila user posted image

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:37:08   
Anoniman
Meni nije jasno samo kako je uspeo da se ozeni ribom koju zna mesec dana???? Ja nikad ne bih pristala posle mesec dana da se udam za nekog user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila 07)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:39:59   
Anastazija
Moj bivsi se zabavljao dva meseca sa devojkom posle raskida sa mnom, i ozenio se.. Sada imaju dva sina.. i dalje su u braku.. On je to objasnio kao "doslo mu je vreme", nesto u tom fazonu.. Bilo je malo ruzno saznati da me tako brzo zaboravio, ali sta da se radi... Onda sam se odselila iz grada.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:42:36   
vila 07
Pa nemam pojma, ali devojci je izgleda jedini cilj u životu bio da se uda. E, nekih pola godine posle razvoda ona se opet udala. user posted image
Iskreno, i bolje. Nikad ga posle toga nije više ni zvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:43:03   
Anoniman
Ah.....ovi Subotichani....chudne biljke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:43:37   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ah.....ovi Subotichani....chudne biljke user posted image user posted image user posted image user posted image


bome jesu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:45:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anastazija

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ah.....ovi Subotichani....chudne biljke user posted image user posted image user posted image user posted image


bome jesu user posted image user posted image user posted image



ahahha...znam ja...ovo je prvi koji mi valja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:46:51   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:52:32   
Tara

IZVORNA PORUKA: Anastazija

Jedna je vila user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stvarno cudna prica......
Nikad ne znas sta te cekauser posted image
Eh,ta ljubavuser posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:57:24   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tara
Nikad ne znas sta te cekauser posted image
Eh,ta ljubavuser posted image



Svaka prica je cudna na svoj nacin.. Mene je , npr, moj bivsi upoznao sa mojim sadasnjim user posted image user posted image user posted image

hvala mu do neba!! user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here