|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 17:34:07   
Ana RR
To je baš grozno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 17:38:30   
Olga75
da znas da jeste , kad se on zenio mislila sam da cu umreti , obozavala sam ga , on mi je bio prvi , neprezaljeni user posted image
a kad bolje razmislim bio je odvartni sebicni gad koji je gledao samo svoju straznjicu.
Mozda mu je kazna sto nema decu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 18:52:36   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: olga75

Mozda mu je kazna sto nema decu user posted image



Mislim da je ova konstatacija JAKO ružna i ne primerena. user posted image
Pa,neke od nas,ovde namaju decu, treba li to da shvatim kao kaznu_?
Niko ne zna, šta donosi jutro!



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 18:57:22   
Snelle
Ciklama, mislim da si na pogrešan način shvatila Olginu rečenicu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 19:42:48   
Olga75
Ciklama , ako nemas drugog posla nego da do pola citas postove  , sta da ti radim.
Procitaj ta dva moja posta , stavi se u moju kozu pa komentarisi


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 19:45:37   
indy_25
Ciklama ma nemoj Olgu da mi diras user posted image  nije mislila tako uopste kako si ti shvatila a ako joj je zadavao muke pa sto ne bi tako rekla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 19:49:50   
Olga75
a ,da
too : nikad se ne zna sta jutro nosi
znaci da zelis da se nesto desi mom detetu???
vidis kako je ruzno kad je neko na kraj srcauser posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 20:38:28   
Trcosava
Nemam pojma da li se oženio ili nije, znam da ima dete. Iskreno sam bila srećna i kad sam čula da mu je devojka/žena trudna i kad sam čula da se porodila. Drago mi je da ima nekog, verovatno zato što sam ja bila ta koja je ostavila. 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 20:47:23   
Crvenkapa85
moj se ozenio pre 2 meseca i bas mi je bilo nekako cudno....a nije mi bilo cudno kad sam se ja udavala.....user posted image ...bili smo zajedno 4 godine....i svasta smo prosli zajedno...
Sad je u decembru dobio cerkicu,jako sam sretna zbog male curice...al kad vidim njihovu zajednicku sliku malo se skenjam....a proslo leto mi je porukom izjavio ljubav i rekao da sad ima ovoliko pameti kao sto je pre nije imao bio bi sa osobom koju jos uvek voli.....a ja da umrem....al oladim se brzo...
naravno da se neke stvari ne mogu zaboraviti......ipak je to bila najveca ljubav.....cujemo se ponekad.....al cisto poslovno....user posted image zdravo,cao,sta ima.....i bas mi je drago....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 21:24:24   
bebać

IZVORNA PORUKA: olga75

moj bivisi se ozenio pre nego sto sam se ja udala sa devojkom sa kojom je poceo vezu pre nego sto smo se razisli
letos , trcim ja za zvercicom a bivsi kulira u kaficu, potrci za njom i stigne je i kaze mi : mogla je biti moja
uh , mars , bre stoko jedna , sta sam ja od tebe prezivela ne bih ti rodila pilsanog misa a ne dete user posted image



Olga ovaj jedan moj(prvi moj u sexualnom smisluuser posted image user posted image ) potrefilo se pa živi ovde u naselju gdje i jauser posted image user posted image user posted image i uvijek kad me vidi dobacuuje 'MAMAAA' i onda me pozdravi imenom...

a ja alergična na njega,šta sam sve preživela sa njim,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
a ja prodjem samo,neću ni da ga udostojim sa 'ćao',ma ko te ...ebe

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 21:31:30   
viking
Hehe, kako vam je zabavno na ovoj temi user posted image  Ja pojma nemam o svojim bivšima, jedva da ih je i bilo, mm i ja smo zajedno punih 13 godina, ni ne sećam se ko je bio pre njega user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 21:35:34   
bebać
IZVORNA PORUKA: viking RR

Hehe, kako vam je zabavno na ovoj temi user posted image  Ja pojma nemam o svojim bivšima, jedva da ih je i bilo, mm i ja smo zajedno punih 13 godina, ni ne sećam se ko je bio pre njega user posted image



Viking tebi nije mjesto ovdjeuser posted image user posted image ,pusti nas(koje smo ih imaleuser posted image user posted image ) malo da se sećamo,svadjamo same sa sobom i poručujemo bivšima ono što nikad nismo rekleuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 21:56:47   
Ivanka 75
Kad se bivsi zeni....

Posto "dobri ljudi" obaceste o svakom milom i nemilom dogadjaju na taj dan se planira se da se ostane unutra i ni pod tackom razno ne izlazi napolje ali visa sila ne da mira pa se krene u setnju....

Srecom nikoga nije bilo ispred opstine...

Vidim ga sa suprugom pre nekoliko dana, on mene nije video, duze je u braku od mene, gura 40 a jos nema dece...
Ne bih da likujem ali znam dazeli decu a njegova supruga juri karijeru.

A da, kad sam ga videla ovih dana, ja i mm sredjeni i doterani a oni po Merkatoru setaju u kucnoj varijanti...
Sto mi bilo milooooo....

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:07:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: viking RR

ni ne sećam se ko je bio pre njega user posted image


Saso mange Viking, vi baš imate staža.
Moji su se skoro svi bivši poženili, dosta njih ima i decu, a jednom sam i na svadbi bila. Taj mi je bio prvi momak (klinačka veza), a super je drug od moga brata pa smo nastavili druženje. Momak pre mm-a je skoro dobio sina, iskreno, drago mi je da su svi sredili život, ja nisam imala neke fatalne raskide...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:09:21   
minavb
Kad se bivši ženi, nek mu je sa srecom.user posted image  To je sve sto imam da kazem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:16:16   
Kvini
IZVORNA PORUKA: minavb

Kad se bivši ženi, nek mu je sa srecom.user posted image  To je sve sto imam da kazem.


Takodje. user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:31:04   
milia
Bude mi milo, sa svima sam u korektnim odnosima. Ne vidjam ih cesto, ali lepo je kad neko, tebi nekad drag, nadje pravu osobu. Ili makar nije sam user posted image


(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:35:12   
anuksunamun
kad se bivsi zeni ja pustam vatromet....nek su oni meni zivi i zdravi i nekoj drugoj na kostima do smrti !!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:47:37   
Brana
Posto me bivsi ne zanimaju meni je svejedno kada se budu zenili jer sam se ja pre njih udala sa 18god.pretekla sam ihuser posted image neka im je sa srecom i zelim im sve najbolje!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 22:56:12   
viking
Iju, šta ti bi tako rano? user posted image  

IZVORNA PORUKA: Brana

jer sam se ja pre njih udala sa 18god.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 23:01:23   
Brana
IZVORNA PORUKA: viking RR

Iju, šta ti bi tako rano? user posted image  

IZVORNA PORUKA: Brana

jer sam se ja pre njih udala sa 18god.


user posted image user posted image
prava ljubav koja traje vec 6 god.i svakim danom sve vise rasteuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kad se bivši ženi
15.2.2011 17:21:34   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: olga75

a ,da
too : nikad se ne zna sta jutro nosi
znaci da zelis da se nesto desi mom detetu???
vidis kako je ruzno kad je neko na kraj srcauser posted image



NE mislim, nikada da Bog nekog kažnjava.
Ko sam ja da sudim_?
nikad se ne zna sta jutro nosi
je konstatacija na ideju da će čovek možda nekad dobiti dete.
p.s. Svakom detetu na ovom svetu, želim detinjstvo kakvo sam ja imala..naravno i tvom.

Samo, me je pogodila tvoja konstatacija, mene i onako mnoge devojke ne podnose, jer, udala sam se za onog kog one sanjaju, srećno udate i sa decom..user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 15.2.2011 17:24:09 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kad se bivši ženi
15.2.2011 18:52:22   
Olga75
od nesretnik zeli da ima decu ali njegova zena ne zeli a to je stvar izbora i zato sam konstatovala ono sto jesam user posted image

ajd' sad da idemo na temu pomirenje i nerazumevanje user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kad se bivši ženi
15.2.2011 20:58:54   
moja ciklama
a pa tako si trebala da se izjasniš, JASNOuser posted image , on želi, draga neće!

ajde na pomiranjeuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kad se bivši ženi
25.2.2011 12:50:18   
Alexis79
Svi moji bivsi su se pozenili ,a neki i po 2 puta.user posted image
I nek im je sa srecom.
Jedan od njih mi za svaki moguci praznik posalje poruku , ja odgovorim "hvala takodje" i tako vec godinama.
Ne znam sta mu to znaci a i nisam ni u kakvom kontaku sa njim niti bih to zelela.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here