|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 11:59:43   
Ana RR
user posted image svaka mu čast 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:04:15   
mamanp
E ja cu sad iz drugog ugla, njen bivsi se ozenio sa mnom, a ona dosla i na svadbu i u jendje (to su zene koje ulaze u kucu mlade i malo je falilo da joj poljubim ruku) i to bez trunke stida. Sreca njena da ja to nisam znala, inace bi pljustale pesnice po njenoj glaviuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:05:13   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:07:11   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:09:20   
Anoniman
Čestitala sam. I dobila odgovor "Hvala puno na lepim željama. Btw, čekala si taxi dok smo se mi venčavali. :-)" user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:10:14   
Ana RR
user posted image  user posted image  user posted image ipak te video!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:10:27   
Anoniman
hahah...znachi nisi proshla neprimetno....chak ni onda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:11:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Čestitala sam. I dobila odgovor "Hvala puno na lepim željama. Btw, čekala si taxi dok smo se mi venčavali. :-)" user posted image


vidi se da mu je jako stalo do vjencanja kad je uspio skontati da si ti cekala taxiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:11:47   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Trenutno te to ne zanima jer imaš svog dragog, a tada? U momentu kada se on ženio?



Ma Taso nista, spasila sam se psihopate, zenice se on jos jer ni jedna nece moci da ga trpi to znam 100%, meni je najgora nocna mora kada sanjam da sam sa njim u braku, pa kada se probudim ne mogu da prestanem da ljubim svoga muza.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:14:24   
Anoniman
Jao ti muškarci... user posted image  Sva sreća da sam to jutro makar šiške oprala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:14:57   
Tara

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

hahah...znachi nisi proshla neprimetno....chak ni onda user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:15:55   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao ti muškarci... user posted image  Sva sreća da sam to jutro makar šiške oprala. user posted image



E ovo kao da je moja drugarica napisala user posted image i ona to radi, opere samo šiške kad nema vremena za celu kosu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:18:01   
Anoniman
j
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jao ti muškarci... user posted image  Sva sreća da sam to jutro makar šiške oprala. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:18:02   
Tara
Moj bivsi je poslao cd sa svadbe mom bratu
,da vidi muziku , posto planira da se zeni uskoro
pa kao taj bend je dobar , to me bas iznerviralouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:21:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Sutradan sam zbrisala sa drugaricom na selo, da slučajno ne padnem u iskušenje i vratim mu se..
20ak dana od raskida se smuvam sa mm.. isto sam mislila da je to samo avantura.. i bila sam u pravu - avantura za ceo život user posted image
Prvi put u životu sam pomislila Evo ovo je moja srodna duša, moja druga polovina! user posted image



e ana haman isto sto sam i ja napravila...zbrisala iz sarajeva na par dana  ... isto proslo oko 20 dana kad sam pocela sa svojim muzem .... i ostalo je istorija

al je bitno da se jos nije ozenio juhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:26:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Ana80

Sutradan sam zbrisala sa drugaricom na selo, da slučajno ne padnem u iskušenje i vratim mu se..
20ak dana od raskida se smuvam sa mm.. isto sam mislila da je to samo avantura.. i bila sam u pravu - avantura za ceo život user posted image
Prvi put u životu sam pomislila Evo ovo je moja srodna duša, moja druga polovina! user posted image



e ana haman isto sto sam i ja napravila...zbrisala iz sarajeva na par dana  ... isto proslo oko 20 dana kad sam pocela sa svojim muzem .... i ostalo je istorija

al je bitno da se jos nije ozenio juhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu




Lepo ja kažem, sve isto kod nas dve user posted image a nisam dodala da sam zbrisala u Bosnu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:27:22   
Anoniman
ja u srbiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u vršac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kad se bivši ženi
18.5.2009 12:30:48   
Ana RR
e pa strašno user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kad se bivši ženi
7.2.2011 13:04:02   
zoća
ma ja bivših ne mogu ni da se setimuser posted image user posted image žena u godinama

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 8:37:37   
bebać

IZVORNA PORUKA: bebać

Moje sve veze su bile BEZVEZE i tačka!user posted image Ništa vrijedno pomena od kako sam se udala.Čisto djevojački život i samo tu se uklapajuuser posted image

user posted image user posted image user posted image


jao,ponekad pomislim da ne znam ni samu sebeuser posted image

ipak,možda ipak da kažem SKORO SVE VEZEuser posted image user posted image user posted image user posted image

nešto razmišljam,i interesuje me reakcija same sebe na jednu situaciju(ako se dogodi)user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 8:52:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: zoća

ma ja bivših ne mogu ni da se setimuser posted image user posted image žena u godinama

user posted image  Potpisujem!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 11:25:39   
lanajelena
Nije mi bilo svejedno kao ni mm sto nije bilo svejedno kad mu se bivsa udavala(videla sam po njemu)ali meni je to skroz ok osecaj ipak si proveo neko vreme sa tom osobom...to ne znaci da mi njih i dalje volimo user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 17:19:08   
Olga75
moj bivisi se ozenio pre nego sto sam se ja udala sa devojkom sa kojom je poceo vezu pre nego sto smo se razisli
letos , trcim ja za zvercicom a bivsi kulira u kaficu, potrci za njom i stigne je i kaze mi : mogla je biti moja
uh , mars , bre stoko jedna , sta sam ja od tebe prezivela ne bih ti rodila pilsanog misa a ne dete user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 17:27:22   
Ana RR
Moj bivši se nije oženio ( a mislim i da nikad neće) ali kad mu je naša zajednička drugarica rekla da sam se ja udala bio je blago rečeno u šoku user posted image deset puta je pitao da li sam srećna, da li sam sigurno srećna.. kaže ona da nije mogao da dođe sebi. Mislim da se uvek nadao da ću mu se jednog dana vratiti. Tad je prestao da mi šalje poruke za rođendane i praznike.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kad se bivši ženi
14.2.2011 17:33:21   
Olga75
ma bolje nego da ti je rekao kako si mogla da mu rodis dete
kad se samo set_im koliko sam ja patila kad sam cula da me vara , koliko mi je trebalo hrabrosti da djubre ostavim a on : mogla je biti moja ,
pa napravi sebi jednu zveri odvratna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here