|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 10:40:33   
wivern
Jao zeneee ja sam preporodjenaaaa. Zaboravila sam kako je lepo ustati kao covek bez svraba

Milicicak srecan rodjis, sad cu da se posluzim sa svime user posted image

Von blago tebi, ides na more. Meni je dovoljno samo da sedim i gledam u vodu. Ne moram cak ni da se kupam, samo da gledam u talasice pijem kaficu i uzivam

Mati ni moj nece ad nikako, ni flasicu. Ali ja idem onom logikom- ako su mi lekari rekli da pijem, a znaju da dojim i naglasila je da se to sme piti dok dojim onda ja nemam sta tu da razmisljam. Iz mog mozga moze doci samo neka budalastina user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 13:14:11   
veselicaa
Pozdrav user posted image Mi prehladili tj ja i A.kasljemo,pijemo cajeve,viotamin C.Najverovatnije da nas nijedan virus nece zaobici.Izgleda da nije strasno,juce smo ceo dan lezale,sad nam je vec bolje.Ja ovih dana kupujem neke stvari A. za ekskurziju,kako se priblizava meni sve teze.Kako cu ja sedam dana da izdrzim pojma nemam.Muz me zeza kaze "sreca da je daleko inace bi otisla po nju vec drugog dana" user posted image A sta cu kada sam blesava,ona jedva ceka da ide i bas se raduje a ja se samo plasim kako ce se snaci,a dete sve zna,i da se sredi i da se kupa i dosta je samostalna.Izgleda da ce meni biti veci problem nego njoj user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 20:20:06   
emicaa
Gdje ste žene,mi išli kod zaove da ih vidimo,oni u petak putuju za Doboj sad kad smo se vratili odštampali smo avio karte i nekako sam baš srećna.
Ah daaaa,naručila sam štikle.Jedva čekam da stignu da vidim jel odgovaraju a nadam se da će stići na vrijeme jer sam ih u njemačkoj naručila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 21:47:00   
wivern
Evo mene, uzivam ceo dan bez svrabeza user posted image
M je poceo kasljati danas sutra cu ga voditi kod lekara. nije strasno, verujem da je od ovoga vremena. Ne znam kako da ga obucem mukica se preznoji, a za kratke rukave mi on bas i nije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 21:56:43   
Buba Mira
Dobarveče. Šta radite?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:02:43   
emicaa
Wiv ja Dori u šetnje obučem bodi kratkih rukava,majicu dugih i ako ima vjetrića još prsluk.Tako sam i prošle godine kad je bila kao Max sad.Nešto me uvjek strah da je ne produva.
Opet špicam sjemenke,nisam normalna života mi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:03:08   
Ivanka 75
Hi!
Ja gledam X faktor pa me nervira ovaj Zeljko seljacina jedna, folirant, nazovi mega zvezda izmuci jadne devojke uuuuuu koliko me iznervira user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:07:01   
Buba Mira
Ivanka, svi su oni foleri, manje više... Meni su od tih vajnih estradnjaka pomogli jedino Vlado Gergijev i Goca Tržan. Ali onako, iskreno. Ostali su mi svi nabeđeni, da te muka uhvati.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:08:23   
Ivanka 75
E mnoooogo mi se gadi, naduvenko napuhani

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:13:54   
bubulence
i sta sam propustila????
dobro vece zene drage!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:14:19   
Buba Mira
Jbg, kad bih ti rekla koliko para on uzme godišnje SAMO od autorskih prava - još bi ti se više gadio user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:15:30   
Ivanka 75
Buba, bez duse je, vidi se

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:18:04   
Ivanka 75
Motam reklame pa da na tenane da odgledam Kud luklo da puklo da se odmorim

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:22:35   
Buba Mira
Ja tv i ne gledam, non stop sam za kompom i pokušavam da pišem nešto, tv me ubija mentalno, otupim, ne mogu da radim... Pokušavam da slušam neku dobru muziku, cirka mi se neko vino a neeemam, sve sam polokala. user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 28.4.2015 22:23:34 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:35:37   
Buba Mira
Ej, žene, moram da pitam nešto, nemojte da se smejete.

Ima jedna ženica za koju verujem da je sa ringeraje, srećemo se povremeno, gleda ona mene, gledam ja nju, kontam da se znamo ali ne znam odakle. Mislim da sam je davno sretala na druženjima RR Novi Sad, ona je čini mi se farmaceut, viđala sam je u apoteci u Janka Veselinovića u NS. Videla sam je sa bebom pre par nedelja, mislim da ima više dece, trčkala su neka oko nje, ne znam da li su njena user posted image

Pa eto, ako je to neka od vas, samo da joj kažem ZDRAAAVOOOOO od Buba Mire user posted image , i izvini što te ne prepoznajem, to jest prepoznajem ali te se ne sećam, da ne ispadne da neću da se javim... Uf user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 22:49:07   
wivern
Emice tako i ja , i imam neko cebence u kolicima koje moze da se zakopca ako bas zahladni. Ali se on i u tome preznoji, vruce mu je.

Joj meni su svi oni foliranti, mada realno da nisu ne bi ni bili tu gde jesu. Cisto sumnjam da neko posten moze uspeti

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 7:23:54   
mali_mis
Jutro user posted image
Mene je Masimo uvek nervirao, al sad mi je postao nekako blesavo simpatican, valjda on ide sa godinama, ili sam ja pukla kao kokica user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 7:54:12   
emicaa
Brojutro user posted image
Ja skoro da i ne slušam našu muziku tako da me osim jk niko posebno ne nervira user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 8:13:35   
Modessty
O gud morning. Ovde kiša i bljak vreme ali ja se naspavala!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 9:57:32   
wivern
Jao Mod i ovde je vreme bljak. Nema kise ali je uzas tmurno.

Ma svi me nerviraju sa svojim proser****, kao da su izmislili toplu vodu.
Zato tv i ne gledam tj domace kanale. Nema se sta ni videti osim golotinje, krestavih voditeljki i jos ponekih debilizama.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 12:46:11   
branki*
ja ne gledam tv,jer nemam vremena,ali sa neta sve saznamuser posted image user posted image
bubamiro,da nije torbicauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 12:49:29   
jovicaa
podgrejte mene ako mozete, osecam se kao hodajuci zombi.. kad cu opet da spavaaaam. mislim da ne bih prezivela dan da se ne zalivam kafomuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 12:57:18   
Peace*
Jovice user posted image Nadam se da nije jako teško sa troje male dece, da se snalaziš.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 13:32:48   
Modessty
Taš nedostaješ user posted image Nema te nešto ovih dana

Ja padam na nos od posla user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
29.4.2015 14:38:24   
QueenJ
Jesam vam nedostajala? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here