|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 21:35:56   
vikiveki
Ja ću praviti voćnu , sa malinama...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 21:42:22   
emicaa
Objavi recept,i ja ću sutra za svoju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 21:49:33   
vikiveki
Nešto razmišljam,bolje da napravim jedan super jednostavan i baš ukusan kolač sa malinama,da islikam i postavim...deca ga obožavaju...a i sveki mi svaki put traži prepis,ja joj uvek dam,a ona ne zapišeuser posted image mada znam ja da je njoj sada u njenim god. teško da se nakani da nešto pravi,a kao hoćeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 22:16:43   
mila83
Jao zene,sta ste sve stavile ! Pa odakle da pocnem,slano,slatko,kolaci,ove divne torte...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 0:41:23   
Klarita
Vidim prazna kafana tcccc

Treba da dobijemuser posted image sva sam naduta i negativna i nervoznauser posted image svasta zapocinjem po kuci i nista ne zavrsim...uzasno sam se posvadjala sa mm prdveceuser posted image muskarci su goveda breeeeee i tako...mozda je ovo trebalo u negativu, ali morala sam user posted image vec mi je lakse

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 1:00:36   
milicicak
Ako si se Klari istresla :) za to kafana i sluzi, dodjes besan odes pjan :)
Ja ne mogu da spavam, mozak mi radi 1000 na sat, izgleda da se ranije vracam kuci user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 7:02:43   
mali_mis
Jutro user posted image
Klari user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:00:03   
emicaa
Dobro jutro,ovde već sad pošteno ugrijalo user posted image pojma nemam šta da obujem na posao u sandalama će se vidjeti plikovi a ako obujem nešto zatvoreno strah da mi ne povrijedi.Stavila sam sinoć one compeed flastere.
Klari samo oštro user posted image
Mili od kad si tu,vjerujem ti i da bi sad iste sekunde krenula

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:20:28   
vikiveki
Dobro jutro u kafanu uz jednuuser posted image ja trenutno uživam u miru i tišiniuser posted image dok se moji indijanci ne probude.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:23:41   
Klarita
Jutrooooooooooo, evo i ja pijuckam kafuuser posted image

Milicicak user posted image jupi jupi jeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Emicee, kakvi su ti to flasteri?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:34:16   
Modessty
Dobro jutro! Ja opet na poslu user posted image juhuuu!
ajd da ločemo kafu!
user posted image

evo od sorte pa ko šta voli nek izvoli!
user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 30.6.2015 8:38:39 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:39:09   
Klarita
Mod, nema poruke, nema sunca, nema ni meneuser posted image
Srecan ti povratak na posao user posted image

Meni bi i odgovaralo da bude neki drugi dan. Danas mi bratu rođendan pa mi je sve komplikovano

< Poruku je uredio Modessty RR -- 30.6.2015 8:52:12 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 8:47:24   
emicaa
Mod hvala za kaficu user posted image
Klari to su flasteri za žuljeve,podeblji su i trebali bi držati po dva tri dana.Jedino što im je glupo kad ih zalijepiš tamo gdje je žulj pobijeli a oni su u boji kože pa se onda baš vidi.
Evo ih user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 30.6.2015 8:50:44 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 9:13:12   
Klarita
To mi trebauser posted image Odoh da vidim na google ima li kod nasuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:36:23   
emicaa
Nadje li ga user posted image
Trebam se spremati polako a pojma nemam šta da obučem-obujem.Sad da me čuje mm bi rekao žene,pun ormar a nema šta obući user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:39:00   
Klarita
Nasla sam nesto slicno od Sholla. Kod nas ispade da od compeed-a ima samo flaster za herpesuser posted image ili ja nisam dobro trazilauser posted image

Eh, emice, vala bas...ali sta ces, svako zensko tako. I ja samo o tome razmisljam user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:41:35   
17 joka
Dan drugari, mi cuvamo decurliju i tako spremah po kuci od ranog jutra popila sam dve kafe ali se setih da bih i ovde mogla sa vama jednuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:41:40   
emicaa
Ti za herpes nisu nešto,jednom sam u trudnoći koristila i ništa,osim što povrijedi svaki put kad skidaš.
I Scholl je dobar,imam njihovu el.turpiju za pete i naprosto je obožavam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:43:04   
vikiveki
Emice ovo nisam viđala kod nas...mora da je super stvar. A što se tiče garderobe,sve smo mi iste,kada treba negde da krenem uvek se pitam šta ću obući,a garderobe sam kao hrčak nakupovala puni ormani...a opet kada treba negde krenuti nemam šta da obučemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 10:45:59   
Klarita
IZVORNA PORUKA: emicaa

Ti za herpes nisu nešto,jednom sam u trudnoći koristila i ništa,osim što povrijedi svaki put kad skidaš.
I Scholl je dobar,imam njihovu el.turpiju za pete i naprosto je obožavam.

Eeeeeee, bas sam je gledala, ali me odbila cena user posted image kod nas je oko 4000din sto mu dodje vise malo od 30 evra. Je l'' stvarno dobra?

Joko, turi jednu kafu, odoh caskom da smuljam rucakuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 30.6.2015 10:46:40 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 11:13:58   
Brand new mama
Klarita, moja zaova je kupila i bas je zadovoljna,samo sto je ona nasla u Liliju za 3000 dinara,bio je neki popust,promocija i sl. Ja necu kafu,popila sam vec tri;) Hocu onaj burek sa pecurkama od amdn, umirem od gladi(dobro jer dva dana nisam nista Jela-Bonus,vec mi sva odeca visi)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 11:37:36   
emicaa
Ja sam svoju platila 39 eura u njemačkoj,pa pisle mene su naručile i sveki i zaova,one su uzele ekstra jaku turpiju,ova što se dobije uz aparatić nije toliko gruba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 12:10:13   
17 joka
Klarita moja, evo samo za tebe

user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 12:35:36   
vikiveki
Jao i meni bi prijala jedna dobra kafa...izmorih se danas sa peglanjem veša

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
30.6.2015 12:38:17   
wivern
Ja cu ovu jednu alkoholnu kafu od Mod user posted image
Ja turpiju kupujem na sajmu kozmetike ili u ovim radnjama za kozmeticke salone. Profi turpija za pete, kad moze moje pete da isturpija moze svake user posted image Svaka mi recenica pocinje sa Ja user posted image , htedoh reci sada mi treba da krecimo uskoro, hvata me muka

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here