|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 9:26:53   
vonavoj
Jutro! Ja se ukljucila od jutros,ali nikako da pisem..Joku sam uspavala,ali kaslje,pa stalno trcim,a ja pokusavam da popijem kafu! Moja velika cura se igra u svojoj sobi,opet je trazila da spava sama,jer je prethodnu noc J budila,mukice!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 10:26:21   
vikiveki
Dobro jutro...izvolite nauser posted image mi skoro ustali,pa sad pijem kafu...dobila samuser posted image pa sam kao da me voz pregazio

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 10:49:53   
Trcosava
ja sam na brzinu da se javnem, pa valja kuvati ručak da za danas i sutra.... i upravo skontah da sam debil najveći!
planirala sam danas punjene paprike (kupila mlevevno meso, sad potpila ječam za paprike) i shvatim da NISAM KUPILA PAPRIKE!!!!

pa ja sam bre idiot nad idiotima!!

Svkakao sam planirala posle toga da pravim i ćufte dva dana, tako da će danas i sutra biti ćufte. O kako sam besna na sebe!!
Von, nadam se da će brzo ozdravi J.

Inače, Mod nam je na odmoru, zato je ne viđate user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 10:50:37   
emicaa
Ja se spremam za posao,sad će doći sveki da čuva T pa bježim.Mislim čuva je pola sata,onda T zaspi a dok se probudi i ja se vratim.Kaže ovako bi svaki dan mogla čuvati po troje djece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:06:40   
QueenJ
Hello i od mene!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:28:03   
vonavoj
Trco,ti si legenda! Ja spremam pilav,a mogla bi sutra punjene paprike!
Mod nam se negde kupa,ili?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:45:32   
mila83
Zdravo zene ! Ne stizem puno da pisem ovde user posted image malo samo da virnem i pozdravim vas . Mi smo svi dobro,Teodora se i dalje sa zubicima ganja,sad dobila i konjuktivitis od trljanja okica i guranja ruku u usta.a vecito je na podu. Vreme nikako da se ustali.
Sta ima kod vas,jeste li mi sve dobre ? A decica ? user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:48:33   
veselicaa
Pozdrav i do mene.Pecem pitu,nestala struja kod nas,tek malopre dosla.A.na folkloru,S.malopre ustala muz spava jer radio trecu.
Vreme nikakvo iako najavili otopljenje.Neko kafu da posluzi?

< Poruku je uredio veselica -- 29.6.2015 11:50:23 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:51:33   
mila83
user posted image

Evo izvolite kafu,od srca ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 11:54:58   
veselicaa
Hvala Mila,bas divna kafa user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 12:01:44   
amdn
mame jutro tj. dan nikako da se javim, stigao mm iz italije pa smo svo troje ko blesavi,
A jos dva dana do otvaranja izlozbe ja ne znam gde udaram, imam da odstampam jos nesto, slanje pozivnica i svega lelke bas sam u haosu i nervozna

< Poruku je uredio amdn -- 29.6.2015 12:02:16 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:28:59   
emicaa
Amdn samo opušteno,biće to super.
Ja se vratila,dadilja sveki i Dora spavaju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:31:49   
vikiveki
amdn, lepe su to muke...mora da je super osećaj kada spremaš svoju izložbu...još jednom svaka čast
Mila hvala za lepu kaficu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:33:16   
17 joka
Dan drugari, videh ovu divnu kaficu pa pozeleh i neki kolacic uz nju.

uhvatila me kriza jer sam na dijetiuser posted image

meni bi trenutno prijao Nes.

nije me dugo bilo vidim ima bas puno novih devojkiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:33:48   
mila83
Amdn, samo napred ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:37:32   
vikiveki
17 jokauser posted image otkad tebe nisam videla...ja bih ti prosledila jednu najlepšu tortu ...može neka dijetalna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:38:50   
emicaa
Joko nema te mjesecima,jesi dobro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:39:22   
veselicaa
Joko evo kolaca uz kaficu,dijeta neka ceka.Bas lepo kad nas ima puno u kafani,u zadnje vreme nesto nam prazno ovde.user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:43:45   
vikiveki
Jao Veselice..ja se sad od ove slike neću odvojitiuser posted image idem sad da pojedem sve krofne koje su mi ostale od jučeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:45:08   
veselicaa
Veki user posted image prijatno draga user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:55:49   
17 joka
Emice,Viki, e hvala na pitanju iskucah malopre dugacak post i klik nisu ga objavili neka greska

napisah nije me bilo zato sto smo bili u uzasnooj situaciji, najgori period nasih zivota, imali smo i smrtni sluca i svasta. ruzno sam prosla i u nemackoj, nizale su se lose stvari haos. a pritom pokusavala sam nas ubediti da odustanemo od zelje za user posted image a za inat zelja je postajala jaca

pored svega toga najponosnija sam na nas sto smo mnogo toga pregrmeli zajedno i sto nas je to jos vise zblizilo i sto se neopisivo volimo. to mi je dalo veliku snagu da se sastavim i krenem dalje.

jedina svetla tacka je sto sam dosla na 58kg od onih prvobitnih groznih 86.

Veselice ,divni kolaci samo cu ih smazati za 15 dana kad smrsam jos tih 8 kg

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 13:58:46   
vikiveki
Joko nisam bila odavno,pa ne znam jeste li bili tj. jeste li pokušavali nešto za VTO?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 14:05:19   
17 joka
na nismo Viki, to mozda za neku godinu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 15:52:35   
Kata90
Dan zenske.....eo ja pijem kafu napolju,mali zaspo u kolicima.....pa reko da odma iskoristim vremeuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
29.6.2015 16:02:14   
17 joka
Kato i ja sam malope tako uzivala, samo ja nemam obaveze kao ti , uzivajte zajedno user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here