|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 15:56:06   
jess021
Odradila 50min sa Heather, cardio+abs, nisam ovaj trening nikad radila, odličan je bio, svaku vezbu sam odradila do kraja, zadovoljEna opet😝



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 15:56:50   
Sanjica26 RR
Jao blago tebi Jess kad možes da radis oi ovoj vrucini 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 16:01:34   
pari
Svaka čast jess! Ja ne mogu cardio nikako...

Ja sam odradila moje pilates vežbe...
Nervira me celulit baš, butine i guza su mi pune celulita...imam ga ceo život bukvalno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 16:46:50   
mama Jo
Ja sam isto odradila danasnji trening.

Za celulit sam ukljucila i masazu (imam neki masazer sa nastavkom bas za celulit), i uzela sam opet one Krauterkof kreme.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 17:04:37   
Maraj
Ja sam od danas krenula malo aktivnije. I reedukovala sam malo ishranu. Sad valjda cu izdrzati....
Ja sam pocela da vezbam uz Chloe Ting. Ona mi odgovara user posted image
Uzela sam neki njen 2 weeks program

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
3.8.2020 17:20:06   
flamingos
Bravo za sve vas.👍


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 18:00:44   
Maraj
Ja sam malo pre "krizirala" user posted image
Morala sam da pojedem stanglu cokolade
Juce nisam. Izdrzala sam. A danas ne izdrzah....
Inace danas odradih 2.dan uz Chloe

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 18:12:54   
Sanjica26 RR
Maraj, bolje voce pojedi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 18:21:05   
flamingos
Opušteno Maraj,pa nisi celu čokoladu pojela.😀


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 18:25:26   
mama Jo
Maraj, cak i da nista ne izmenis iz ishrane a krenes da vezbas je ok za pocetak. Nemoj se forsirati da odmah ukines sve, polaki. Ja sam bas postepeno izbacila, odnosno zamenila slatkise nekim zdeavijim verzijama grickalica...
Probaj da grickas bademe, lesnike, orahe... Mozda neko kandirano voce. I ono ima secera, ali vremenom ces i to izbaciti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 20:02:13   
flamingos
Mama Jo,naravnl da je preporuka dobra,da gricka sve što si napisala,ali,jednostavno organizam traži slatkiše.Maraj,apsolutno te razumem.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 20:30:49   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Maraj, bolje voce pojedi. user posted image

Sanjice jela juce i upalilo je. Danas jela bananu, pa lubenicu....i opet sam morala cokoladicom da zasladimuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 20:33:58   
Sanjica26 RR
Tek ti je pocetak. Ja ne bih tako naglo sve ukidala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 20:41:34   
Maraj
Sanjice ja moram da ukinem. Ako ne ukinem...ja ne znam da stanem... slatko (cokoladu) kad uzmem,ne znam da stanem.
Meni bi ishrana mogla da se zasniva na testu i cokoladi
Ma samo da malo zategnem stomak....nisam imala stonak dok je S sisala...jos sam i smrsala. Sad sam kilazu vratila na staro, al stonak ko da sam u 5.mesecu

< Poruku je uredio Maraj -- 4.8.2020 20:42:12 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 20:56:52   
mama Jo
Maraj, meni su slatkisi i hleb bili pod obavezno svaki dan... Drasticno sam smanjila ali postepeno, i nisam skroz ukinula. Polako. Veruj mi, probaj malo sa zamenama naci ces vec sta ti odgovara najvise i vremenom ces smanjiti toliko da neces moci da verujes da ti se slatko ni ne trazi. Veruj! Samo za sve treba vreme.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:06:54   
Sanjica26 RR
Imam prijateljicu koja godinama ne jede slatko. Inace je toliko volela da vise nije bilo normalno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:16:37   
mama Jo
E, da i jos nesto... Maraj, uopste nemoj da te grize savest sto si pojela red vmcokolade. Znas i sama da uvek svi kazu da je sa hranom najveci problem u kolicini. Sve, ali umereno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:34:19   
flamingos
Mm uopšte ne jede hleb.Ja-volim,ali izbegavam.Jeem ga u umernim koliĉinama.Dete ne jede uz sve hleb,ona npr i pasulj jede bez hleba.Slatkiše volim,ali-ukoliko me voli vaga imam prava da se posladim.Ako ne,onda maštam o čokoladama i sanjam ih.😀Sklona sam gojenju,tako da vodim računa i održavam kilažu.Jedem ja slatkiše,ali kada na to imam prava.Sve ovo što pravim(a pravim)jedem,ali zato smanjim obrok.I taj jedan,pa smanjim.Neka voćkica uveče.Opet,kako ko.Divim se kad vidim kolikoo neko jedee,a kao čačkalica je.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:38:59   
mama Jo
Slazem se, imo dosta do toga kakav ti je metabolizam... Vezbanjem se on ubrzava, ali prosto ima dosta ljudi koji su skloni gojenju, a i onih drugih srecnika koji mogu da jedu sta god a da se ne goje.

Recimo, i sa vocem treba biti umeren. Ako slatkise zamenis sa vocem samo, pa krenes da jedes mnogo voca, i voce sadrzi secere, ne mora da znaci da ces smrsati. Naravno da je zdraviji secer iz voca nego iz industrijskih proizvoda, ali od previse voca moze da se zadrzava voda u organizmu i opet da dolazi do gojenja. To sad zavisi i od samog organizma... Zato bas i mislim da je umerenost zlata vredna. Vec sam nekoliko puta pisala onu odlicnu misao ,, ne postoje opasne namirnice, samo opasne kolicine''..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:42:23   
flamingos
Ja sam 2000 poĉela da držim dijetu i za deset_ mesci sam skinula 22 kg.Svaji vošak mi se vidi.U ovim mojim godinama zadovoljna sam svojom kilažom.Ali,moram da pazim.Inače-ode mast u propast.😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
4.8.2020 21:43:53   
jess021
Ja odradila sa Feelgodom 50min, zadovoljna sam.


Maraj, razumem te . I ja ne znam malo, bolja je varijanta da ne jedem uopste slatko, izdrzala sam jednom 22 dana bez slatkog, nije uopste bilo strasno, samo treba volja. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
5.8.2020 12:25:06   
mama Jo
Ja sam sinoc odradila bas kasno. Nadam se da cu danas uspeti ranije.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
5.8.2020 12:46:48   
flamingos
Jess,mama Jo,bravo za vas.Vežbajte,vežbajte.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
5.8.2020 12:48:59   
Maraj
Flamingos, 22kg! Pa svaka cast!
Jess mogu misliti kako ti je bilo,kad znas i koliko si dana izdrzalauser posted image
Ja odradila 3.dana uz Chloe. Onda sam usisavala. I to racunam u vezbu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
5.8.2020 12:59:42   
Sanjica26 RR
Ko je rekao da nisu vezbe usisavanje😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here