|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 12:20:20   
MaDi
Mnogo dobar recept ... ne zelis dlacice na user posted image ne zelis posle brijanja da se crveni,..da pece,.da bocka dok rastu...


E ovako dva sata pre nego sto zelite da radite generalku na user posted image user posted image


user posted image napravite sledecu smesu...

1 zumance se dobro umuti sa par kapi limuna i kafena kasika secera...kada se to dobro umuti...dodati u to malo bebi ulja (jedna kafena kasika) sa tim namazati predeo koji zelite da brijete... naravno to treba da stoji na user posted image oko 2h...zato staviti dnevni ulozak... kada prodje 2h..odraditi posao...ako se bas uhvati tj stegne samo malo pokvastiti ali znaci brijete se umesto kupki ,sapuna,pene itd to vam je neka vrsta kupkice ili pene...deluje fuj ali... kada ste obavili onda ide drugi deo onaj belanac koji vam je ostao u njega sipati par kapi alkohola ili hidrogena(3%) i namazati..par minuta nek ostoji..nastavite kupanje... mnogima to pomaze...koza bude glatka...nema iritiacije itd... valjda sam lepo napisala...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 14:31:53   
jabudic
I ja volim kad je glatko user posted image

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 14:48:52   
vukosava
nakon carskog a i od osmog meseca trudnoce nisam mogla ni noge da dofatim... veliki dan za covecanstvo je bio kad sam dofatila brijac u ruke.. tad sam se osetila ponovo zivom

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 14:50:46   
eni26
Mm mene lepo obrije , jer sad je i ne vidim nikako user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 14:52:52   
Anck Su Nmaun
Ja mogu i zmureci da se obrijem...vec godinama se brijem ... sve !

kad sam bila trudna nikakav prodblem user posted image jedino mi je noge brijao jer nisam mogla da ih dohvatim user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.3.2011 14:53:22 >

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 17:33:54   
eni26

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja mogu i zmureci da se obrijem...vec godinama se brijem ... sve !

kad sam bila trudna nikakav prodblem user posted image jedino mi je noge brijao jer nisam mogla da ih dohvatim user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma i ja to zmureci ,sto ti kazes godinama se brijes pa znas napamet.Ali ipak preskocim sad pokoju,pa to mm sa uzivanjem obavlja user posted image A za noge je obrnuto, ipak ja sama depiliram. A kako ih ne mozes dohvatit'? Jesu li ti do zemlje? user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
17.3.2011 17:53:18   
moja ciklama
ja intimni deo NIKADA više da se brijem brijačem, 2X sam to uradila, i htela sam da umrem koliko me je bolelo kada su ponovo nicale..

Depilacija topla za 5 i u sopstvenom i u kozmetičkim rukama
Depilacija hladna,ako radi kozmetičarka 4, ako je sama radim 3, jer postoji mogućnost od podliva.

Kreme, pene, ne nikako!

Braun je Ok, ali samo za odmor i prvu pomoć, ne uvek!

Tako toje stvari kod mene..

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
25.4.2011 22:43:38   
AndreaK
Za mene ne postoji drugo... samo redovno brijanje... ne volim dlake (na sebi) ma gde god se one nalazile...user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 17:47:34   
Lilla
U zadnje vrijeme, tacnije zadnjih 11 sedmica se brijem samo kad idem na pregled, sto sva sreca i nije tako cesto. Inace, posto mm i ja "postimo" i nema hm hm, i onako ne vidi da sam zarasla ko' tropska suma poslije kise...user posted image  

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 19:47:47   
bebać

IZVORNA PORUKA: MaDi

Mnogo dobar recept ... ne zelis dlacice na user posted image ne zelis posle brijanja da se crveni,..da pece,.da bocka dok rastu...


E ovako dva sata pre nego sto zelite da radite generalku na user posted image user posted image


user posted image napravite sledecu smesu...

1 zumance se dobro umuti sa par kapi limuna i kafena kasika secera...kada se to dobro umuti...dodati u to malo bebi ulja (jedna kafena kasika) sa tim namazati predeo koji zelite da brijete... naravno to treba da stoji na user posted image oko 2h...zato staviti dnevni ulozak... kada prodje 2h..odraditi posao...ako se bas uhvati tj stegne samo malo pokvastiti ali znaci brijete se umesto kupki ,sapuna,pene itd to vam je neka vrsta kupkice ili pene...deluje fuj ali... kada ste obavili onda ide drugi deo onaj belanac koji vam je ostao u njega sipati par kapi alkohola ili hidrogena(3%) i namazati..par minuta nek ostoji..nastavite kupanje... mnogima to pomaze...koza bude glatka...nema iritiacije itd... valjda sam lepo napisala...



joj ove ribice me nasmijaju,baš im je mjesto u postu nema štauser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:32:33   
Shishica
zato staviti dnevni ulozak...


Ja ni sa velikim uloskom ne bi pokrila svu tu povrsinu user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:36:11   
Vika
Ja bih izbacila ulje, i dala im da popasu user posted image  a posle ori Mile, ori al dubokooo

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:37:41   
Shishica
Juuuu user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:50:27   
jelena038
naravno da brijem. od depilacije sam odustala nakon prvog i jedinog pokusaja da to sama izvedem, jer me bilo blam da idem kod kozmeticarke, i nakon sto sam namazala vruci vosak, ukapirala sam sta sam SAMA SEBI URADILA i koliki sam skot mazohisticki user posted image odlepljivala sam se dva sata, placuci kao malo dete i rekla sam sebi NIKAD, ALI NIKAD VISE! user posted image a znam da je stetna depilacija, pa nesto i ne zalim sto mi nije uspelo. u vezi njega, ne da mu ne bih prisla dlakavom, nego nikad u zivotu! srecom, obostrano je, pa se razumemo user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:52:18   
Olga75
a sta mu je naopako dlakavo user posted image
nije valjda ono sto ide tamo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:53:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a sta mu je naopako dlakavo user posted image
nije valjda ono sto ide tamo

user posted image user posted image user posted image jao Olga, vriiištim user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:53:13   
jelena038
nije na srecu, nista, osim onoga sto je kod vecine, ali ja ni to kod vecine ne volem user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:53:40   
Vika
Ne znam šta vam je danas, ali se uguših smejući se... opetuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:54:11   
Olga75
e , ako to nije moze da se razmata user posted image
ziv bio brijac user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:54:14   
Anoniman
Vika, jes' ovo ti postala Mortiša? user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:54:21   
jelena038
prvomajski vikend nam je user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:55:58   
Vika
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Vika, jes' ovo ti postala Mortiša? user posted image


Jes vala, dosta sam vam bila puppyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
29.4.2011 20:57:20   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a sta mu je naopako dlakavo user posted image
nije valjda ono sto ide tamo



user posted image user posted image

Moj makazicama samo seckauser posted image

I ja...

Prepone depiliram naravski.
Ali kad mi je jedna žena rekla da je skroz depilira, i ništa je ne boli?!
Pa ja bih umrla user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
18.7.2011 15:08:36   
Anoniman
Ziveo brijac, skroz na skroz user posted image mm ne zameram naturalni izgled jer smo oboje beli ,a ne plavi a i nismo nesto rundavi user posted image ; jednom sam ga naterala da se obrije ,koliko da viidm kako to izgleda i iskidala se od smeha svaki put kad bih videla pokosenu livadu user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
13.2.2013 22:31:02   
gugutka

IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam definitivno ZA golo, bez dlačica, i kod žene i kod muškarca,nimalo mi nisu privlačne dlačiceuser posted image

user posted image
Smrt dlakama!!user posted image user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here