|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
14.2.2013 9:30:52   
Shishica
I ja volim golisavo, ali cupanje samo pred more. Odustala sam od cupanja! ZASTO bih pobogu trpela taj bol nesnosni!???? Zasto?
Ja masinicom kao kosilicom predjem lepo pa onda jos brijacem gde treba. A nije mi smesno kad je i mm golisav, ja volim user posted image user posted image

Sad sa ovolikim stomakom ne vidim i ne mogu da se namestim da se sredim. A crna sam, dlakava u p...m... i stomak i sve i bas me to nervira. Oduzima zenstvenost :D

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
22.2.2013 8:36:25   
foursome
Hvala bogu pametni ljudi izmislili lasere! user posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
22.2.2013 9:41:02   
Shishica
Gospodine, za laser su potrebne debele pare i jos plus da molis Boga da ne upadnes u pogresne ruke.

(odgovor članu foursome)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
24.2.2013 16:01:13   
caca81
Ne skidam dlačice sa intimnog predela, i smatram da to i nije zdravo. Dlačice nam i štite intimni deo, dakle nisu bez razloga tu.

< Poruku je uredio caca81 -- 24.2.2013 16:02:55 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
7.3.2013 15:35:50   
Olga75
e idem da se sredim kojekude za par dana i uvek sam ostavljala tamo nesto
sad sam onako , ne bih da bas budem celava pevacica a glupo mi da ostavim ono crtu
i eto ne znam zasto ali podelih to sa virtuelnim svetom user posted image
mozda napravim srce iznad gospoje , imam jos malo da se odlucim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
8.3.2013 8:04:03   
Shishica
Olga jel' pala odluka user posted image


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
9.3.2013 14:28:58   
Janncica
Svaki put kad se obrijem(jednom nedeljno),posle dva dana pomislim : E neces vise 'bem ti i dlake i svrab i sve... user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
9.3.2013 16:10:21   
indy_25
Ja se brijem svako drugi dan. ja ne mogu da zamislim dlake po sebi. koza mi se ne iritira vjerovatno je navikla na brijanje. brijem se onako bez pjene za brijanje samo se nasapunjam s gelom za tusiranje i onako pod tusom se brijem.Meni osiguranje placa laserko skidanje dlaka godisnje do 500 e. i svaki put kazem moram otici ali stvarno nemam vremena, nadam se da cu se nakaniti da odem na to lasersko skidanje dlaka.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
9.3.2013 16:10:52   
nela79
Brijanje, cupanje....ma sta god , samo da je tih dlaka sto manje. Ma nekad pomislim da bi mi najdraze bilo da postoji neka "kiselina" da se potopim u nju do vrata i da dosadne dlacurine sve poodpadaju i vise nikad ne narastu.user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
9.3.2013 17:42:55   
Olga75
pa ja to u dva meseca cupam u salonu , nije kod meme suma da raste besomucno user posted image
al mi dosadilo da kazem ostavite trouglic na pubisu , mislim ko da vas je briga kako sam isfrizirana dole al eto sad znate user posted image
a ona brazilska , nekako ne da mi se da mi neko cupa tamo sa labia i tako odnatraske , ne volem da se trcim nepoznatima user posted image
i tako , ima srce da ostavim pa nek ide zivot user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
10.3.2013 9:20:34   
Janncica
Ja jednom ostavila strelicu... user posted image user posted image Bile neke "modle" u novinama.user posted image mm se sit ismejao. user posted image

< Poruku je uredio Janncica -- 10.3.2013 9:21:06 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
10.3.2013 9:34:29   
Dada81
Hahaha,Jancice ''modle''user posted image Kako Tash rece,(cini mi se da je ona) jednom sam nesto htela izvesti,malo po malo,skinula sve,pa i sebe iznenadila,bilo mi neobicno i simpaticno,jer uvek sam malkice ostavljala. I meni se koza navikla na one nezne Venus brijace i nisam imala problema sa urastanjem,cega se bojim,jer drugarica mi je imala velike probleme sa depilatorom,mada svako ima razlicitu osetljivost koze.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:27:22   
marince1
Moja drugarica drzi kozmeticki salon i kaze da je sad moderna frizurica raznih oblika,od svih meni je najbolja strelica na dole iliti putokaz user posted image
Terala me da mi to napravi ali ja sam iskusno rekla ''aha pa da mi se smeje celo selo '' user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:29:40   
lesica

IZVORNA PORUKA: Janncica

Ja jednom ostavila strelicu... user posted image user posted image Bile neke "modle" u novinama.user posted image mm se sit ismejao. user posted image

Genijalno user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:32:05   
Sanja90
Ja se sama kod kuce skroz obrijem,ko ce da se bakce sa oblicimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:33:29   
NadaR

IZVORNA PORUKA: marince RR

Moja drugarica drzi kozmeticki salon i kaze da je sad moderna frizurica raznih oblika,od svih meni je najbolja strelica na dole iliti putokaz user posted image
Terala me da mi to napravi ali ja sam iskusno rekla ''aha pa da mi se smeje celo selo '' user posted image

user posted image

Ja mrzim dlacice pa skidam sve .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:34:14   
adulence
janncice legendo....ahahahha....ja najvise volim celavoooooo....ahahahha...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:34:26   
Olga75
a mislite da napravim strelicu , mozda je matori zaboravio pa da ga uputim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:34:33   
bea83
Kod mene nema oblika, sve mi ravno do Kosovauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:37:53   
leamalamut
Hehehe.... ja volim da eksperimentisem pa pravim razne oblike trouglove, dve linije , stablo , slovo ... ali vrlo minimalisticki ali ne i skroz celavo to mi nije zanimljivo...

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:39:06   
bea83
IZVORNA PORUKA: Olga RR

a mislite da napravim strelicu , mozda je matori zaboravio pa da ga uputim user posted image


user posted image user posted image user posted image  još da dodaš neko svetlo da blica i pun pogodakuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:42:53   
ceca111
Za sam uvek za brijane intimnih delova lako mogu da ih oblikujem ako treba malo i da podsisam...mada najvise volim kada sve lepo skinem pa se osecam kao devojcica

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 9:44:54   
Olga75
uf , pa necu da se osecam ko devojcica , poslali bi me na lecenje user posted image
znaci da udarim strelicu a sad za svetlece efekte , to cu sa gacama na svetlo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 10:07:50   
lady_b
I ja volim kad je sve na ćelu user posted image meni smješni ti oblici, crtice, strelice.. a i mm voli kad je glatkoo, a volim i ja kad je kod njega tako user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova?
11.3.2013 10:14:52   
lesica
Svidja mi se ideja sa strelicom user posted image mislim da će vrlo uskoro da se realizuje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here