|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:20:13   
Anoniman
i onda: radjajte, vlada bela kuga...
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:21:31   
Anoniman
gagins, pisalo se o tome u novinama. Tada je neko od nadležnih (ne znam ko) izjavio da oni ne mogu samo na osnovu uličnih priča pokrenuti postupak istrage nad komisijom, već da moraju imati prijave protiv komisije.
Nisam u toku, znam da ste jedno vreme pisale ovde o nekim mail-ovima koje ste slali ekome (ministru user posted image )... Šta je bilo sa tim?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:24:07   
gagins
Nikakav odgovor nismo dobili na te mejlove!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:25:39   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


IZVORNA PORUKA: OTI

i onda: radjajte, vlada bela kuga...
user posted image
user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:25:54   
Anoniman
Pa probajte onda sa novinarima... 

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 10:36:43   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagins

Eeeeeeeeeee Minavb,ovi nase ne stede gradski budzet,nego drzavni!!!Kao da ce samo od Novog Sada da se oporavi cela drzava!


Ma sve je to OK nego stednja na trudnicama/ pa majku vam ...
Svi kradu,\uzimaju, na sve se trosi a zao im sto placaju trudnice????
pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne jedi se toliko , iznerviraces bebu!
Ja cekam za Novu godinu poklon od drzave, prvi deo od mojih 65% od plate. Bas se radujem sto cu sve da spiskam za par dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 15:01:46   
aster
Ne mogu da verujem kakva je situacija u Novom Sadu. Nemam reči za te " doktore". user posted image Svaka trudnica treba sama da odluči da li će da radi i koliko, valjda ona najbolje zna šta joj prija a šta ne. Još i ovaj grip i ova hladnoća... užas!!! Da žena u 7 mesecu ide na posao?????? Njima su svrake popile mozak!!! Pravi dušmani! Slažem se sa Tashom da bi trebalo nešto da pokušate preko novinara.


Baš sam se iznervirala!!!user posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 15:39:52   
alexis77
Devojke, pa zar ni malo nije bolja situacija u NS sa tom komisijom (a, grip??)?
Ja bih trebala na komisiju pocetkom januara, ali tek cu uci u 4. mesec...
Da li je i dalje mrka kapa?
U kom slucaju otvore bolovanje?
Gagins, dosta si napisala o tvom slucaju, sta jos znas?
U ovom trenutku muku mucim sa mucninama uzasnim...

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kada otići na bolovanje???
18.12.2009 16:28:09   
nakins
Alexis, veruj mi da nije nista bolja situacija nego pre. Ono sto sam ja zakljucila je to da su blazi prema onim trudnicama koje prvi put dolaze na komisiju u 6/7 mesecu.
Moja drugarica je otisla na bolovanje prvi put u 12 nedelji zato sto je imala rizicnu trudnocu i ladno su joj produzili da bi  je vratili na posao u sestom mesecu ( pa ti sad skontaj da li je to normalno ).
Znam jos dosta njih koje su vracene a zalila se i moja doktorka kako ne moze da veruje da joj vracaju svaku drugu trudnicu na posao u poodmakloj trudnoci. Ja sam isla na komisiju prvi put u sedmom mesecu i zadrzala sam se  mozda 5 minuta kod njih. Neki dan sam isla drugi put i rekli mi da ne moram vise da dolazim nego mi produzili do porodiljskog.
Tako da je to to. Ili sam ja imala toliko srece ili su stvarno odvratni samo prema trudnicama koje su na pocetku trudnoce.
I ne znam kakva je razlika izmedju komisije u NS i u drugim gradovima?! Sto smo mi gori od ostalih da se uvek na nama sve prelomi!!!
Bas sam besna kad pricam o njima user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kada otići na bolovanje???
22.12.2009 13:35:40   
Nensi*
Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kada otići na bolovanje???
22.12.2009 13:41:21   
aster
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kada otići na bolovanje???
22.12.2009 14:33:05   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27

Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...


Super Nensi, lepo su ti produzili user posted image user posted image user posted image

Nego, da li je guzva tamo? Koliko si cekala?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kada otići na bolovanje???
22.12.2009 16:04:42   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: nensi27

Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...


Super Nensi, lepo su ti produzili user posted image user posted image user posted image

Nego, da li je guzva tamo? Koliko si cekala?



Bila je bas guzva,ali trudnice imaju prednost...Unutra se niko ne zadrzi duze od 5 min,bas brzo ide...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kada otići na bolovanje???
27.12.2009 19:07:08   
alexis77
Hvala ti Nakins!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kada otići na bolovanje???
27.12.2009 19:09:39   
nakins
Nema na cemu draga, i drugi put user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 9:35:49   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27

Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...


Evo da se i ja pohvalim, isto kao i kod Nensi, samo su mi produzili do 9.2. i rekli da je to poslednji put da se vidimo. Veoma su ljubazne doktorke tamo, bas sam se iznenadila.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 10:25:35   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: nensi27

Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...

Ovo je super, meni su produzavali na dvadeset dana.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 10:48:36   
aster
LillyT, super za komisiju user posted image . ja imamm zakazano za 5.1. i nadam se da će mi samo produžiti bolovanje. 

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 12:44:08   
LillyT
IZVORNA PORUKA: aster

LillyT, super za komisiju user posted image . ja imamm zakazano za 5.1. i nadam se da će mi samo produžiti bolovanje. 


Vec sam pisala kako me je uzasavala ta komisija, ne znam zasto....Ne znam gde ces ici, ja sam bila u Vladetinoj, ne da su ljubazne doktorke, nego sam se odusevila. Meni je ovo bio prvi put i eto, zakazali mi jos samo jednom, mozda ce i tebi tako....Javi nam se user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 13:06:45   
aster
Ja idem na Zvezdaru. Već sam jednom bila na komisiji i nisu mi pravili problem. Nadam se da će i ovaj put biti tako user posted image . Javljam šta je bilo

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 13:29:59   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: nensi27

Danas sam prvi put bila na komisiji,samo me pitala cime se bavim,i da li pijem nesto od lekova i produzila mi do 6. februara...
Takodje mi je rekla da ne moram vise da dolazim licno vec moze bilo ko umesto mene,samo da ponese dokumentaciju...
Sad mi je mnogo lakse kad sam i to pregrmela...


Evo da se i ja pohvalim, isto kao i kod Nensi, samo su mi produzili do 9.2. i rekli da je to poslednji put da se vidimo. Veoma su ljubazne doktorke tamo, bas sam se iznenadila.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 15:53:17   
Verus
Blago vama! A jel se bolovanje placa 100%?  A trudnicko?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 16:40:52   
aster
Trudničko se plaća 65%, ali grad Beograd dotira tih 35%,  pa se onda dobije cela plata. Porodiljsko je svuda 100%.
Verus, kakva je situacija kod vas kad je reč o bolovanju?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.12.2009 17:16:34   
minavb
LillyT i Nensic, super sto ste zavrsile sa komisijom. user posted image
Ja sam dobila moju prvu trudnicku platu od drzave, onih 65%. Onih 35% od grada , naravno , nisam i ko zna kad cu ti da dobijem.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kada otići na bolovanje???
3.1.2010 21:23:06   
Snelle
@minavb, čula sam da sa isplatom kasne po dva, tri meseca. Da li je to istina ili ne?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here