|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 7:40:41   
jess021
Dembelicke, samo da vas pozdravim. Maraj, sta si resila za onaj prenatalni test?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 8:50:59   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro.
Ljiso bas vam je fin dan juce bio. Zar komsije iznad ne ucestvuju u praznjenju septicke , ili oni imaju svoju?

Ja cu za nekih sat do laba.
Inace jedva disem, koliko mi je nos zapusen.

Nije moralo sad i to da te snadje. Sta radis u lab? Nisam ispratila.

Pa ovi gore se nisu cimali uopste jer Boze moj oni nisu bili ugrozeni a da smo docekali da i oni budu "ugrozeni" to bi znacilo da bismo mi plivali u govnima.
Ma sve je super proslo koliko sam bila ujutru nervozna zbog svega. Na kraju je bas bio lep dan.
Ja kupila gomilu svezeg voca i povrca. Njanjam letoooo prolece juhuuu ugojicemo se jos viseuser posted image hahah... Jaooo kad pomislim.na nase lubenice..moram brata da driblam da ih sto pre sadi u tunele da rano dodjuuser posted image

Idem. Obavila sam radnju. Idem da sredjujem kucu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 10:11:04   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jess021

Dembelicke, samo da vas pozdravim. Maraj, sta si resila za onaj prenatalni test?

Jess evo upravo sam uradila nifty
Samo sto sam stigla iz laba. Iskesirala 79 400 din... sad cekam 7-10 dana i nadam se najboljem user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 10:23:19   
Misha i Ljisha
user posted image Maraj jako mi je drago sto si to obavila. Bas sam srecna zbog tebe. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 10:51:27   
Maraj
Ljiso , trebala sam mozda ovo i ranije, da postedim svoje zivce....al jbg kad se sve vrti oko novca...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 10:52:37   
Misha i Ljisha
skroz te razumem. Skroz. Sve je u redu. Obavila si. Sad cekamo rezultate a posle daj Boze da lepo uzivas do kraja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 10:59:48   
madre
Super, maraj, odlicno si postupila, rekla bihuser posted image a sto se znoja i smrada tice, meni je to proradilo samo posle drugog prodaja, to je bilo neverovaaatno! Nesnosno sam smrdelauser posted image nista nije pomagalo, dok nisam negde procitala da se posle tusiranja namaz em sodom bikarbonom ispod pazuha, to je stvarno radilo posao!!! Proslo je samo od sebe posle nekog vremena...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 11:02:14   
Misha i Ljisha
e valjda cu se setiti ovog tvog saveta user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 11:15:24   
Rosita
Dobar dan žene. Ja se evo spremam da peglam bebeće stvari. Majka mi opwglala većinu. Još ova tura, čisto sam oprala da ne stoji, ovo su mi već 68-74 veličine. Pa imam još posteljinu da opereme, ćebenca i to malo robusnije.
Sa D se posvađah. Nakon 10 d nemađ strpljenjq više za njegovo jelo. Kajgana mu sluzava. Ma kako da ne. Ustaje, benavi se. E kad sam mu očitala vukvicu pojeo je sve.
Mislim od četvrtka da ga dam u vrtić. Da bih ja išla da radim briseve , hbs Ag.
Mislim da skoro sve za porodilište imam. Samo da jedan dan spakujem. Imala sam i ja kontrakcije, te pripremne. S D se ne sećam. Ali i ne čuvam se ništa.
Ljišo, super za divno druženje.
Maraj, neka si to obavila više! Biće super.
Jess, hvala :)
Molim zanemarite slovne greške :)

< Poruku je uredio Rosita -- 13.3.2018 11:17:07 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 11:16:09   
veselicaa
Maraj odlicno.Bar ces uzivati u trudnoci bez raznih strahova.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:04:37   
Maraj
Pa da, hvala drage, ja sad s nestrpljenjem iscekujem da prodje 7-10 dana pa da uzivam user posted image
Rosi pa jel se to tebi tako priblizilo user posted image
Super je sad vreme za pranje i susenje vesa
Meni je mama prosli put sve ispeglala. Sad sve stoji u vakum kesama. Videcu za par meseci sta imam. I pozaboravljala sam....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:05:26   
vonavoj
Maraj.neka si i to resila,da budes mirna..mogla si i ranije,lakse bi ti bilo..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:31:05   
Rosita
Ja sam 37. nedelja :). A gledala bih da to spremim do kraja nedelje, da u utorak lepo proslavimo D rođus u igraonici ;).
Ja evo završavam ovu turu. Pasulj se kuva. D jede plazmu i mleko pa ću ga voditi u vožnju bajsa. Pa ako stignem u školu za teudnice, ako mm dođe da preuzme štafetu ranijeuser posted image
Ps ovo moje dete je show. Ja napisala pored njegovih stvari velikim slovima 2 dana nema crtanog- do četvrtkq. On prekrižio 2 i napisao 1user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 13.3.2018 12:36:46 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:36:18   
jess021
Maraj, super, bice sve u redu.
Madre, ja sam ti rekla za sodu bikarbonuuser posted image
Ja je i sad koristim.
Rosita, sin ti je genijalac.user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 13.3.2018 12:39:06 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:40:04   
Maslacak15
Dobar dan trudnice. A ja ulazim u 39 u ( 38+0). Jos samo osam dana maksimum aaaaaaaaaaaa Mislim da kontrakcija nemam. I ja kao malo pripremam stvarcice, perem i peglam. U principu lecim nervozuuser posted image .

Maraj odlicno!! dobra odluka... bice to super.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 12:43:32   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ps ovo moje dete je show. Ja napisala pored njegovih stvari velikim slovima 2 dana nema crtanog- do četvrtkq. On prekrižio 2 i napisao 1user posted image

user posted image user posted image

hahah moja se ne bi setila nikad i jos bi pitala jel to danas? user posted image

ja u spidu od jutros. Valjda ce me drzati energija. Ove nove sluske su super, kabl dugacak kuvam a slusam muziku sa kompa user posted image i ne uznemiravam komsiluk glasnom muzikom a meni tresti hahahah jako dobra fora

Povezala sam SVE kablove i ponosna sam na sebe jos samo muz da kupi u gradu adapter posto su svi americki uredjaji i da ih sve ubacim u pogon user posted image

Rosi znaci posto je taman 10 dana izmedju nas ja sve to radim naredne nedelje user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 13:31:45   
vocicana
Trudnicice razveselile se.
Samo spremajte vase bebice, spremajte im stvarcice. Kako je to lepo, ja sam to sa posebnim uzivanjem radila, iako sam bila slonica, sve je bilo okreceno, ususkano, cisto, belo. Mmmmm, nesto za cim sam luda je miris bebe kada se udje u stan...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 13:41:41   
Maraj
Mene glava ubija od jutros. Ne znam kad me zadnji put bolela glava....
Nos mi se otpusio. Al u toku dana zna da mi se zapusi.

Rosi, D je bas snalazljiv user posted image
Jel sodu bikarbonu razmutite u vodi? Sta radite? Meni je problem samo levi pazuh

< Poruku je uredio Maraj -- 13.3.2018 13:42:18 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:03:44   
madre
Rosi, sunce ti poljubim, pa i ti samo sto nisiuser posted image jess, rekla bih i ja da si mi ti resila problem user posted image Maraj, posle tusiranja sam mazala samo onako suvu sodu bikarbonu. Mi bilo ceo dan napolju, sad isli, rucali i da malo odmorimo, sve me boliuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:14:32   
Maraj
Cek madre cek...
Natrljas suvu sodu b.i isperes?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:20:02   
Saskica23
Ja samo da Vas pozdravim. Nova sam ovde. I jedna sam ks onih strogo mirovanje trudnica...cuvajte se i mazite bebice.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:24:20   
vocicana
Dobro dosla Saskice, pisi u trudnicama, imas puno tema sa problemima a i onih sa vise smeha.
Nemoj se skirati, sve su cure super, veci deo njih je dugo na forumu, tako da mozes opusteno da pises i druzis se sa nama. Imas lepu temu gde se mozes informisati za vaucer o skoli roditeljstva, ttj za trudnice, sponzorise je Mg Mivela.
Uzivajuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:27:56   
Maraj
Dobrodosla saskice user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 15:47:52   
Saskica23
Hvala Vam puno na dobrodoslici.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
13.3.2018 16:41:50   
vonavoj
Dobro dosla sashkice, sto si na strogom mirovanju?
Ja pijem kafu..lezim mrtva..pokupila decu iz vrtica.J mi se zali da je bole noge..ja joj izmerim temp..38..a sutra imam reviziju,pdv..novi radnik dolazi..programeruser posted image a mm naravno ne moze da uzme danuser posted image

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here