|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:32:57   
madre
Dobro jutrouser posted image Rosita, jeste li bar malo bolje? Ja ispratila velikog decaka u skolu i sad cu verovatno da se vratim kod malog... Inace, ogtt je ok, sutra cu nositi dr pa da vidim sta kaze za plodovu vodu. Ja sam slinava strasno, bas me nekako slabi ova prehlada. Ljiso, cudo ne voli pavlaku... Bas me zanima sta ona voli da jede, kad pavlaku neceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:34:53   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste, devojke? Rosita, kako ste vi?
Moj sin jedino voli pavlaku i mleko od mlecnih proizvoda. Ponekada jogurt user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:49:43   
jess021
Dobro jutro i od mene!
Rosita, da sto pre ozdravite.
Maraj, nadam se da cete dobiti vrtic, taman da L krene kad bebi sve vise bude trebala paznja. Zato je ova mala razlika idealna, sto kaze Maslacak, Lenka je za dve nedelje zaboravila da je ikad i bila sama:)
Dok ne prodje nagradna igra, dodje mi da pisem ovde, mozda slutim mestouser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:52:31   
IvanaSK RR
Jeeeeessss, slutis????? Pisi ovde! user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:57:20   
jess021
Ivana, salim seuser posted image Iskreno, za neke dve godine bi mogla, ali sad ne. Iako mi je na RR bilo bas super u ovoj temi. Za sad cu samo da pruzam podrsku.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 7:59:06   
IvanaSK RR
Ajde, ajde, kakve dve godine, resavaj to odmah user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:02:25   
jess021
Ivana moja, ne znam sta bi ti rekla. Stvarno bi volela troje dece, a opet tama polako dolazimo sebi tj. ja i bicu stvarno sebicna ako ne pokusamo za neko vreme opet. Nadam se da se necu predomisliti.
Prvo moram naci dobar posao.
Maraj, zaboravih da te pitam, jel bata ili seka?user posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:04:24   
Maraj
Jutro drage. Ja ustala. Od sinoc me boli stomak. Stavih utrogestan. Otkud znam da l radi posao ili ne. Popih i mg pa valjda ce proci uskoro. Sinoc kao da mi beba zabijala iglice u grlic.
Rosi kako D danas
L je nocas sam spavao u francuskom lezaju. Nije se budio. Ali se otkrivao i vrteo. Tako da mogao bj on sam da spava
Jos da mu kupimo krevet. Nd znam samo kako ce spavati u krevetu 90cm sirine. On se celu noc vrti u francuskom lezaju

Jess i ja sam mnogo volela ovu temu. Mogla bi da pisem i u razgovorima mama. Al nesto mi mnogo draga ova tema user posted image
Ne znamo jos za pol. Idem za 2 nedelje na uz. Nadam se da ce mi tada reci.

< Poruku je uredio Maraj -- 6.3.2018 8:14:18 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:06:35   
IvanaSK RR
Sto vise odlazes teze se odlučujes za sledece user posted image znas kolika je meni razlika. Mada ima mnogo faktora zasto je tolika... Sa jedne strane mi je lakse, a sa druge teze.. Cesto pomislim da sam trebala odmah i drugo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:09:47   
jess021
Ivana, za drugo sigurno je bolja manja razlika, nije mi zao sekunde sto je ovako mala, ali zamisli da sad imam jos jednu bebuuser posted image
Odosmo off.
Dembelicke uzivajte, odoh da budim veliko dete!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:23:01   
vonavoj
Jutro! Cekqm vec sat ipo vremana za krv i ogtt test...predskolci imaju kobajagi zakazanu laboratoriju..a svi smo na istom mestu..da odlepim.. ispila sam glukozu..jos sat vremena.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:26:11   
vonavoj
Rr je poludeo!

< Poruku je uredio vonavoj -- 6.3.2018 8:31:08 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:31:25   
madre
Von, koliko vadjenja imas? Moj dr napisao 75gr glukoze na 0,1 i 2h,a one vadile na pola sata, kazu tako mora, pa on nek gleda sta njega zanima. Znaci 5 put su me bole! Ja Htela da kupim braunilu, kazu ne sme, hoce da da pogrešan rezultatuser posted image i takouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:38:31   
vonavoj
Madre.mnogo su pametne..pa kad ti bude opet trazio da radis..mojoj koleginici rekli da moze da se seta i dodje za 1h..i rezultat nije bio vazeci....za 1h mi ponovo vade..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:52:21   
Misha i Ljisha
Oh vidim aktivne ste. Hajte onda svi i trece hihihi...Da ne bude samo zbog nagradne igre hihih...


IZVORNA PORUKA: madre

Ljiso, cudo ne voli pavlaku... Bas me zanima sta ona voli da jede, kad pavlaku neceuser posted image

Cuj cudo, od mlecnog samo jogurt i kiselo mleko ali moram onako da joj razmutim kiselo mleko da ga popije i to je to. NEkad ali nekad hoce da popije cokoladno mleko, i to nikad ne popije celo ako joj kupim a kad joj pravim ni tad. Specijalac. Inace pavlaku od starta nije htela.Ja ustvari mislim da je moje dete visoko intuitivno user posted image . Odnosno ona zna sta joj treba a sta ne. Naravno kao i svako dete pojesce i slatko ali npr nece preterati nikad. Znaci u vrh glave pojde dva minjona npr. Ili red cokolade i sl. Nije da uzme pa se prezdere slatkisa. Na rodjendanima ni tortu nikad ni ne proba. Kolace samo ove babske sa masti i medenjake jede. I td i td.

Vrlo specificno dete. Voli meso, Ali imam utisak kad poraste da ce i meso da "ostavi" i da ce jako da pazi sta jede. NE znam ali tako mi se ciniuser posted image . Javim se ovde za 10 godina ehheeh...

Inace krvna slika joj je idealna i dr kaze da je ne teram da jede. A stvarno kad bih nabrojala sta jede, vi biste rekli nista ne jede user posted image Ali nit je bolesna nit je mrsava. Naprotiv sva je taman. Rucak joj je meso i salata. Ma dete mi zivi po hrono user posted image Ne jede mahunarke, samo sveze povrce i voce. I to ne svo naravno. Od mlecnoh ti rekoh, nije ni mleko nikad pila osim kozijeg nakon sisanja. Ma onako bas je cudna sto se hrane tice. I vizuelan tip definitivno. Ona pogleda i kaze ja to ne volim user posted image bez obzira sto je npr unutra SVE sto voli ona to odokativnom metodom kaze lepo ne volim i cao. Nekad se ceramo da proba a nekad pustim, nemam snage vise.

Maraj kad stavis L u manji krevet taj npr od 90 cm, videces kako je podsvest cudna stvar.D kad spaava sa mnom npr u velikom krevetu okrece se kao propeler, kad spava lepo u svom krevetu ne mrdne se i NIKAD nije pala. To se mi roditelji tripujemo user posted image

Rosita je sigurno premorena cim se ne javlja, ali nadajmo se da to znaci da je deranu bolje i da su odvalili spavanje

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 8:58:23   
Maraj
Jeste tacno to sto von kaze. Ne sme da se seta.ja sam sedela i smarala se. A braunila kazu hoce da se zapusi pa su i mene svaki put boli. Malo u levu malo u desnu ruku

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:11:57   
Misha i Ljisha
deder mame ima li tema sta se kupuje vaspitacicama za poklon????? Paovo da covek odlepi oko osmog marta. Sad sam u viber grupi napicila SVE mame. i rekla da je suludo da se daje po 500 dinara. Ja svoje kolege prosvetne radnike SVE izuzetno cenim i postujem, njihov rad je neprocenljiv. Plate im jesu male. Ma kako da kazem sve je to super ali 500 dinara za poklone vaspitacicama???? MAJKE TI???? Rekla sam sto se mene tice dobile bi cvece u saksijiuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:18:00   
Sanjica26 RR
Evo Ljiso tema

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:48:09   
milicicak
Dan trudnice :)
Mi smo se jutros uspavale, u devet smo ustale. Ja se danima raspadam, zapusen mi nos i zatvoreno mi grlo a pocela sam i da kasljem onako glupo. Idem veceras kod dr da me poslusa.
Dobra vest je da je svaka opasnost od boginja prosla user posted image al sam eto u izolaciji fasovala neki random virus koji je mm doneo...
Rosi, da sto pre ozdravite user posted image
Maslacak, za tebe navijamo na mini bubin rodjendan user posted image
Ljiso, mi smo za vaspitacice davali 200-500 din kako ko moze. Ali velika je grupa i ima 4 vaspitacice. Ne znam sta su ove godine odlucili da ce biti poklon.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:53:04   
Rosita
Zene, ne znam šta da kažem. Goreo je noćas. Jutros 38/3 što je napredak. Ništa ne može da jede. Evo tri zalogoja je uzeo. Tera ga na muku. Na viberu sam sa drugim mama. Sumnja se na streptokok. Mene bole pluca i duboko se nakasljavam. Sad mi recite sta da radim za sebe? Druge simptome nemam. Ako je streptokok lako mi je preneo :(. Da li može da škodi bebi? T nemam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:57:22   
Misha i Ljisha
Pisala sam u temi i sta me je revoltiralo da pisem mamama na viber grupi. MA siznula sam.

Ljudi su danas bahati i bezobrazni. Sramota!

Uf mene nesto boli stomak. Ja jos ni krevete nisam namestila. Samo malo kuhinju sredila i pristavila pasulj

Drzi se Milicicak

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:57:51   
Sanjica26 RR
Zene, stavila sam link za temu o poklonima za vaspitacice, pa vas molim da tamo pisete. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 9:58:01   
Maraj
Mili user posted image pa super sto je prosla opasnost od boginja. Sad taj vjrus/prehlada deluje kao maciji kasalj naspram mogucih boginja. Da ozdravis brzo user posted image
Rosi, pa sta mislis da das bris grla? Mada je on najmerodavniji ujutru
Valjda se ni zubi ne peru. A da ih nije zakacio ovaj virus sto lomi po 2-3 nedelje? Kazu sa bas obara

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 10:01:20   
Sanjica26 RR
Rosita, ja mislim da si ti sad u sigurnoj zoni.
Drzite se trudnice.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
6.3.2018 10:02:37   
Rosita
Mili, dobra ideja. Daću ujutru bris.
Super za boginje :).
Ne stižem da komentarišem ostalo, izvinite.
Ljubim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here