|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:10:27   
Lu
E sad mi pade napamet Neven Ciganović,kao da si njega opisalauser posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:15:27   
maslacak
ali to je strašno!
samo da ga vidite i stalno neke trapez hlače na peglu nosi i cipelice za ples sa petom!!
Hej s petom! kao mu najudobnije, o šarenim uskim košuljicama da ne pričam i o CIJELOM depiliranom tijelu!!
Ne može podnijeti jednu jedinu dlaku! Pa više ih ja imam..
A tek kad me sretne na ulici trči onako razbacuje noge prema van i vrišti te kako si, te ljubi, jaooo majko!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:17:20   
maslacak
da ne govorim da je odbio da nosi mušku uniformu na poslu, nego isto kao ja žensku košulju i hlače, a naporan kada vidi nekog frajera, odmah me na tel. zove brzo dođi da ga vidiš, jao vrti mi se kako je lijep!

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:20:23   
Lu
Joj vjerujem ti,to zna iziritirati,ali nisu valjda svi takvi kao ni žene ima nas svakakvihuser posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:23:06   
maslacak
Nevjerovatno je to kako on prepoznaje ako je neko gej!!
ja to ne bi nikad recimo zapazila osim u slučaju kao kod njega feminiziranost i to, a recimo dok kolegu nisam upoznala znala bi samo reći vidi što je ženskast ovaj, fali mu muških hormona!
al on "nanjuši svoga"


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:26:33   
Lu
Pa isto kao što mi znamo "nanjušiti" dobrog frajera,ili kao što su nas nanjušili naši muževi,ima nešto u tome...

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Homoseksualnost
9.12.2008 16:28:17   
maslacak
Je, ja bi to nazvala zov tijela.........

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Homoseksualnost
6.4.2009 3:46:09   
Verus
Ne smatram da je homoseksualnost nesto sto treba promovisati i davati mu extra paznje, ali isto tako, nemam nista protiv....samo neka drze to sve za sebe, ko sto je neko vec rekao.  Znaci, ja ne idem naokolo i svima pricam kako se jeb** sa mm, tako da ne volim kada su jako napadni pa oni to rade, mene se ne tice privatan zivot nekoga ko mi nije blizak ili prijatelj, bio ti homoseksalac ili hetero....Ali verujem da to ne mogu kontrolisati i da su verovatno sa tom sklonoscu rodjeni...cuj, ne moze te niko naterati da volis u dupe ili ne!  Tako da ne treba imati straha da ce tamo neki tip na ulici da ti preobrne dete i napravi ga gay!  I naravno, mislite na to da jednog dana, vase dete moze doci i reci da je lezbejka ili peder (jer nemamo lepsu rec od ove za pedere?), i sta onda?  Odbaciti sopstveno dete jer ga deo drustva smatra nenormalnim??  Nikada necu svoje dete voleti manje zbog tako neceg.  Naravno da ne zelim da mi dete bude homoseksualac, zelim da se udaju/ozene i da imam unucice, ali ako se desi, sigurno ih necu mrzet zbog toga.

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Homoseksualnost
10.4.2009 9:23:12   
Brana
Verus skroz se slazem sa tobom!!!user posted image user posted image user posted image
Ali prvo homosexualizam je u danasnje vreme postalo pomodarstvo naucno dokazano i sami lekari su pricali da je samo 10% ljudi stvarno rodjeno sa tom predispozicijom a ostala populacija postaje gay opredeljena u toku odrastanja i obicno to budi ljudi koji su imali ili nasilje u porodici ili razvedene roditelje koji nisu marili za razvoj i usmerenje svog deteta ili.......
Sigurno ne bih volela da ima se daju prava jer to nije normalno samo spoj razlicitih polova moze dati nov zivot tj.user posted image !
Isto tako ne bih volela da se sutra pred mojim detetom ljube dva tipa ili devojke i da me dete pita sta je ovo mama,kako malom detetu objasniti dok je malo ono je radoznalo i uvek oponasa odrasle tako da je to jako los primer za decu!!!!!!!
Nemam nista protiv ali svoje sexualo opredeljenje neka zadrze za sebe jer i mi njima ne namecemo svoju sexualnost a ne praviti gay parade i traziti svoja prava jos cemo mi noramalni biti smatrani kao ludaci!!!!!!!user posted image
Naravno to je moj stav koji ja smatram veoma ispravnim!
LJUBACCC za sve dame!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:45:39   
Anoniman
U susret gay paradi...sve se vishe pricha o ovome...

Lichno moj stav mi je da mi ne smeta gay populacija...smeta mi stav heteropopulacije koja ne razume gay....
Mislim....dajte...ko bi zeleo da postane gay...ili dozvolio da ga preobrate, kada time nishta ne dobija...osim psovki, ponizavanja, batina....
Ja imam jako dobrog gay prijatelja... koji se godinama trudio da nadje devojku i da potisne svoja osetjanja.... ali ne ide...nikako.... Onog dana kada mi je priznao...plashio se da cu ga odbaciti...ali nisam... i to sam dokazala godinama unazad.... Chak sam dosta puta i izlazila s njim i njegovim dechkom i drugovima u gay barove u Subotici i Novom Sadu...i mogu retji da sam se bolje provela nego u "normalnim barovima"

Ne treba zbog pojedinaca osudjivati celu populaciju.... kako u heteroseksualnoj populaciji ima loshih ljudi ima je i u gay.... samo su vishe osudjeni...jer su samim tim shto su gay kategorisani kao najveci zlochinci na svetu....



(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:48:42   
sladjaaaa
Brano potpisujem tvoj stav
Ja ne idem po ulici i pričam svima kako sam straight!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:53:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa


Ja ne idem po ulici i pričam svima kako sam straight!!!



Pa ne idesh ti.... ali ima straight ljudi koji idu po ulici i prichaju kako su straight.... da ne pominjam koliko cura na ulici ima koje samo svojom pojavom (oblachenjem i ponashanjem ) pozivaju na blud..... da ne kazem da ima ku**c viri iz ochiju!

Ali zar nije i to shto drzish za ruku muza, ili dechka na ulici, ili ga zagrlish i poljubish javno prikazivanje tvoje seksualne orjentacije? user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:54:38   
Ptičica
Jao, kenja mi se od ovoga!
Samo da prođe ta boleština i sve će biti cool!!!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:56:30   
indy_25
ja zivim u drzavi gdje je homoseksualnost na svakom cosku izrazena i prihvatljiva najnormalnije ali meni to nekako smeta i bas mi je ruzno vidjeti pogotovo muskarce. I mogu vam reci da se pomalo i bojim kad mi sin bude u pubertetu i kad bude izlazio i imao takve prijatelje da ga nesto ne prebaci na tu stranu ne daj boze jer je to ovdje u amsterdamu nesto najnormalnije cak ih meni se cini ima i vise od normalnih parova. I ljube se na ulicama i zagrljeni hodaju pa to kad mi djete vidi ja ne znam kako da mu objasnim to sve. Ma ja ih ne volim nikako te homoseksualce bas su mi gadni.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:56:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Ali zar nije i to shto drzish za ruku muza, ili dechka na ulici, ili ga zagrlish i poljubish javno prikazivanje tvoje seksualne orjentacije? user posted image



Moralno i društveno prihvaćene orijentacije.

Ljudi istog pola ne mogu odražavti ljudsku vrstu - zbog toga to nije normalno! Ako se homosexualnost odobri, kao normalna, legalna, zakonom dopuštena stvar, pitanje je koliko mladih, neiskusnih bi ipak moglo biti preobraćeno... iako ja smatram da je to čista genetika, i da ljudi ne mogu da se preobrate. No, i dalje ne želim da moje dete jednog dana sedi u kafiću i gleda dva drugara kako se ljube, jer je to zakonom dozvoljeno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 21:59:11   
Ptičica
Pozivam nekog tatu, ili mamu, koji će PONOSNO reći da im je sin doveo zeta u kuću!!!!!
Tate, mame- javite se!!!
Ma, važi...

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:01:24   
sladjaaaa
Ma neka se i oni drže za ruke, ali ne mora o tome da priča Dačić, Dinkić i ostali šljam svaki dan (po ceo dan) i da nam ispira mozak glupostima kako je ok biti gay!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:02:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

kako je ok biti gay!


Rimuje se! user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:02:38   
Anoniman
Nisam ja za to da bude opshtenarodno prihvatjeno kao dobro... nego ne shvatam shta misle ljudi, da ce prebijanjem ili zatvaranjem ochiju pred istinom da postignu neshto?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:04:49   
Anoniman
Dobro, ni ja ne mislim da će batinama nešto postići. Prosto kada bi ih ignorisali, u smislu tih gay parada - ovima bi valjda to dosadilo. Ali definitivno smatram da oni treba daimaju svoje odvojene barove, i da se to zna. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:05:00   
indy_25
ima i onih koji su stvarno to od rodjenja imaju u sebi zenske hormone ili obrnuto e te i nekako mogu da shvatim ali ove sto se preobrate bas su fuj. Ja sam citala da je muskarcima G tacka bas u g... i tada kad oni otkriju da im je to extra onda postaju homoseksualci ma fuj. A zene se pretezno razocaraju u muskarce pa onda predju u lezbace. imam komsinicu ona ima djete iz prvog braka i sada ima zenu koja zivi sa njom one se ljube grle na ulici a to djete je skroz zapusteno. Ma nedaj boze nikom.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:06:33   
sladjaaaa
[iako ja smatram da je to čista genetika, i da ljudi ne mogu da se preobrate.




Mislim da je ipak vaspitanje u pitanju.....
Ako ne obraćaš dovoljno pažnje na svoje dete i njegovo ponašanje još dok je sasvim malo (npr. dečak se igra barbikama i oblači mamine haljine, štikle i maže nokte...) i ne skreneš mu pažnju na to da neke stvari jednostavno on kao dečak ne bi trebao da radi, neminovno je da će on nastaviti da  gaji tu ženstvenost u sebi koju će kasnije deliti sa svojim drugaricama (jer sa dečacima u početku neće hteti da se druži kao ni oni sa njim)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:10:06   
Anoniman
Kako je onda moj drug gay? Zivi i dalje u sasvim normalnoj porodici sa bratom i sestrom, normalnim i jako dobrim roditeljima....Shkolovao se....zavrshio fakultet, zaposlio se... ali jednostavno ga ne privlache devojke...i shta sad da radi???user posted image Zar ja kao njegov prijatelj treba da ga odbacim, pljujem, tuchem? To tje kao pomotji da se on PREOBRATI???user posted image Ma hajdeee

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:11:27   
dunja RR
ne bih volela NIKADA da vidim homoseksualce, fuj,fuj,fuj,user posted image ....

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Homoseksualnost
17.9.2009 22:12:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

ne bih volela NIKADA da vidim homoseksualce, fuj,fuj,fuj,user posted image ....


a stavila sam anoniman, ah, pa dobro, sada znate sta mislim o ovoj paradi, pripadne mi muka....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here