|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojkot vakcinacije
11.4.2014 14:32:18   
Sanchy
Ja DR.Velkov uopste nigde nisam pominjala u svojim postovima,niti sam gledala emisiju,niti se uopste pozivam na bilo kakvu njenu ekspertizu,,,koristim cistu logiku koju svako od nas poseduje samo sto mnogi ne zele da je koriste ..Brat nije bio vakcinisan ,do sedme godine nije primio nijednu vakcinu ,mama je zdravstveni radnik i u to vreme jos, mnogi doktori su izbegavali vakcinaciju pa shodno tome i drugi zaposleni,ja sam starija i ja sam primila M.vakcinu i nisam dobila morbile..eto u prilog M,vakcini ali samo M.vakcini ja kao sto rekoh i nisam protiv nje,da postoji, bebac bi je sutra dobio..,Nikada ali nikada nisam mislila da morbili mogu biti tako strasni kao sto se propagira jer mama nikada nije pravila neku halabuku oko toga sto je brat imao morbile,cak sta vise izjednacavala ih je sa bilo kojim drugim boginjama,,tek sam po internetu videla koliko ima kojekakvog materijala na tu temu,eto toliko..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Bojkot vakcinacije
13.5.2014 13:35:20   
Misha i Ljisha
Evo jos jedan glupo naslov kako je dete umrlo zbog vakcinacije a ustvari je imalo meningitis uzrokovan bakterijama. Boze ala svi izvrcu stvari, kao naslov u novinama MAJKA GLEDALA SINA KAKO SE OBESIO (a zena nepokretna nije mogla da mu pomogne) mislim glupost do gluposti

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Bojkot vakcinacije
13.5.2014 13:59:54   
mali_mis
Naletela sam na fejsu na vest, pa da podelim sa vama klik

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Bojkot vakcinacije
13.5.2014 14:49:03   
Maslacak15
Dada toliko o tome kako su morbile prevazidjena stvar i kako ih nema. Ili mislite da je Sarajevo daleko ?user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Bojkot vakcinacije
11.9.2014 12:28:37   
Anarunika
I kad sve ovo pročitam još manje sam pametna šta i mkako uraditi user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Bojkot vakcinacije
11.9.2014 12:38:03   
jabudic
Moji su redovno vakcinisani, ali nisam mnogo srećna zbog toga.
Osjećam se kao najgori roditelj kada ih odvedem na vakcinaciju, jednostavno mi se to ubrizgavanje nečega kosi sa zdravim razumom...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 2:54:22   
Sanchy
Nisam htela da kopiram link do vesti jer je i sama slika strasna pa cu samo rezimirati..u Siriji petnaestoro dece je preminulo nakon dobijanja vakcine protiv boginja ,nije navedeno koja je vakcina u pitanju osim da je dobijena od SZO a ostalih 50 hospitalizovano zbog trovanja,,deca su dobila strasnu alergijsku reakciju odmah nakon dobijanja vakcine ..imate vest na Vesti.online..user posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 8:19:29   
World
Ajde Sanchy sto si na kraj srca, pa nece valjda ekperimentisati sa vakcinama na sebi, nego normalno 'negdje tamo'.. A ja nesto i dalje mislim da ko zna sta stavljaju u te vakcine koje dolaze u 'treci svijet'.. Eto npr. bas je interesantno kako su odjednom otkrili vakcinu protiv ebole upravo kad je 'izbila' epidemija..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 8:25:01   
Modessty
otkrili vakcinu protiv ebole?! Stvarno?! Iju kolko sam neobaveštena!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 8:38:49   
World
Vjerovatno ce i nama proslijediti da se vakcinisemo, nista ne brini... samo dok jos istestiraju afrikance, ipak je njih vise user posted image



< Poruku je uredio World -- 19.9.2014 8:39:41 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:17:40   
Mala Elena
Strasno je sve to! Slicno sa vakcinama za pticiji i svinjski grip! Samo da nam ne donesu neku zarazu!
Evo juce na naplatnoj rampi Doljevac u kombiju otkrivena 33 emigranta, 28 iz Sirije i 4 iz Eritreje. ....

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:48:54   
Olga75

IZVORNA PORUKA: World
t'.. Eto npr. bas je interesantno kako su odjednom otkrili vakcinu protiv ebole upravo kad je 'izbila' epidemija..

koliko sam ja shvatila doticna vakcina je jos u fazi "priznavanja "jos je eksperimentalna
ali je SZO procenila da je manja steta od njene upotrebe nego od pandemije ebole

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:49:41   
Maslacak15
Zasto se sire poluinformacije i neistine ?
Nije slucajna koincidencija da je "otkrivena " vakcina protiv ebole ( kamo lepe srece da jeste) nego su kao i za lek ubrzane procedure zato sto je situacija dramaticna. Zapadnoj Africi preti katastrofa biblijskih razmera ali nama je lepse da verujemo u teorije zavere. Nije tacno da se testira na nekoj tamo deci u africi nego u Engleskoj na zdravim ljudima.
http://www.theguardian.com/society/2014/sep/17/ruth-atkins-first-british-volunteer-injected-trial-ebola-vaccine-oxford

Isto tako eksperimentalni lek prvi su na sebi probali oboleli americki lekari kojima je i pomogao. Da nedaj boze zakacite virus a stopa smrtnosti je iznad 80% pitala bih vas da li bi ste probali ili ne. Mozda i nebi,

Meni jedna stvar nikako nije jasna: Kako vi ljubitelji teorija zavere odlucujete kojim informacijama da verujete?? Na primer ta famozna vest da je 50 dece u Srbiji umrlo od vakcina? Ko je to rekao? Kako je to pokazano? A ne verujete u pregrst drugih merodavnih proverenih izvora koji vam govore suprotno od onoga sto ste izabrali da je istina.

Vakcine i otkrice antibiotika su dramaticno promenili modernu medicinu i velika su tekovina modernog drustva a ko zeli moze da veruje u deda mraza, da je zemlja ravna ploca i da svima nama vladaju vanzemaljci.


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:56:17   
Klarita
Maslacak, zato sto tako zele da veruju i zato sto im je zemlja Srbija to omogucila.

Uvek se bojim ovakvih tema, ne zato sto mogu da upadnem u zamku i poverujem, vec zato sto mogu da popuser posted image i napisem svasta. ZAto volim kad neko pametan "svrati", pa samo procitam njegov post.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:57:49   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Vakcine i otkrice antibiotika su dramaticno promenili modernu medicinu i velika su tekovina modernog drustva a ko zeli moze da veruje u deda mraza, da je zemlja ravna ploca i da svima nama vladaju vanzemaljci.



a sve moze i da se prepusti prirodnoj selekciji
pa ko prezivi pricace

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 9:59:58   
Rosita
Maslacak, welcome back user posted image .

Dosta priznatih i poznatih decjih lekara u Bg kod kojih smo svracali sam usput pitala i za vakcinu, mmr konkretno, svi su apsolutno ZA.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:00:06   
Sanchy
Tu vest o deci u Siriji su kasno sinoc objavile Vesti online,znaci ja nisam baba Vanga pa da iz Srbije vidim sta se desava u Siriji,Kini ili na Marsu nego citam pa se vremenom pokaze sta je istina a sta ne...

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:02:45   
World
Ma ljudi sta cu kad volim torije zavjera, to je jace od mene user posted image

Ja sve vas razumijem, pogotovo zato sto je nekima to struka i to je ok, samo ja ipak vjerujem da nije isti kvalitet 'za nas' i 'za njih' ni vakcina ni lijekova.. pogotovo nekih koje nam proizvodi neko drugi.. kao sto je slucaj i sa kozmetikom i svim ostalim..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:05:54   
Klarita
Sanchy, a ko to objavi posle da li je istina ili nije? Niko ne kaze da si ti baba Vanga. Ali manipulacija je na sve strane. Mislim, necu da pametujem, mnogo toga je ovde napisano, razlozo ZA i PROTIV, pa svako neka odluci sam. Eto, ja sam za vakcinaciju i najstrozije osudjujem majke koje ne vakcinisu decu, ne zato sto sam brizna za tudje dete, vec naprotiv,imam bebu koja jos uvek nije imunizovana, pa ne bih volela da sam u blizini nevakcinisanih. I ode mi misao...htela sam jos nesto usput da pitam Maslacak, ali seticu se vec...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:11:36   
Rosita
Svaka teorija zavere ima dva kraja.... mozda se informacije sire da se ne bismo vakcinisali, a onda hop, ubace na bolest... nije lako biti opusten po ovom pitanju, ali kod mene je prevagnula odluka za.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:12:44   
Olga75
ja volim kad se ovakve teme aktiviraju
i kad se civilizovano razgovara user posted image
bez obzira sta mislim i na koju stranu naginjem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:17:46   
Klarita
Znam dete koje nije vakcinisano MMR-om iz nekih svojih zdravstvenih razloga i njegova majka koja je izuzetno prosta zenica (ali prostodusna) cini mi se kad god je sretnem, prica o tome. Ni ne trudim se da je utesim jer ko zna zasto je to dobro.
Znam dva deteta koja nisu vakcinisana MMR-om iz hira majke i neobavestenosti, zbog slepog slusanja dr Velkov i slucaja autizma u blizoj porodici...tu nemam komentar, jer se ne razumem dovoljno, a opet sam sigurna da je ona slusala samo TV i odlucila...tako da...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:22:20   
branki*

IZVORNA PORUKA: Rosita

nije lako biti opusten po ovom pitanju, ali kod mene je prevagnula odluka za.

ovako je i kod mene bilo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:26:27   
World
Ajmo sad na neku temu o hrani da vam pricam kako su margarin i soja otrovni. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Bojkot vakcinacije
19.9.2014 10:34:48   
Brand new mama
Sad,kakve su vakcine u Srb nemam pojma,ali ja sam prezivjela,mada mi je ostao oziljak:) A autizma ima i u razvijenim zemljama

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here