|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 18:20:44   
jovicaa
von super, to je vec velika bebicauser posted image
unina mamauser posted image za srce, sad mozes da se opustis!
serpiceuser posted image samo misli pozitivno... zivot je tako prevrtljiva stvar, nikad covek ne zna sta moze da se desi, ali moramo se nadati najboljem.
sto si ti morala svaki put carski rez?

i mene izgleda OPET hvata prehlada, bas me nervira sad to... grrrr, ne mogu da se poradjam zapusenog nosa i sa kasljemuser posted image


e ali da ste videli reakciju moje doktorice sto necu vaginalni pregled... ma strasno i bezobrazno. a znam da mnoge zene ne pregledaju u devetom mesecu, ne znam sto je tako poludela.

< Poruku je uredio jovicaa -- 22.3.2015 18:22:55 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 18:34:23   
Maraj
UM a da ti nije muka od utrogestana? Probaj vaginalno da ga stavljas kazu da oce da izazove mucninu ako se pije

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 18:37:18   
Maslacak15
ja mislim a je serpi sa prvim porodjajem imala komplikacije i da je bio hitan carski. Ispricace sama. U svakom slucaju u zavisnosti od doktora kod drugog porodjaja moze da se pokusa prirodno, ali to mnogo zavisi iz kog je razloga prvi put radjen carski. Ako je na primer razlog bio beba u karlicnom polozaju a drugi put je normalno okrenuta normalne velicine ond amoze da se pokusa... ali ima puno doktora koji kazu jednom carski uvek carski. Zbog rizika od rupture oziljka tokom prirodnog porodjaja. U svakom slucaju za treci porodjaj i svaki posle njega, posle dva carska MORA carski. Svugde u svetu, jel bi pokusavanje prirodnog porodjaja bilo izuzetno opasno za majku i bebu....
Drzi se Serpi bice sve ok dragauser posted image

UM cestitam draga !!! Mi smo bile zajedno trudne u prvom krugu, Una je metar dana starija od Filipa pa si mi prirasla za srce heheh

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 22.3.2015 18:39:40 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 18:55:28   
choopa choops
Um bravo za srculence user posted image

serpice ma bice to sve super! user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 19:15:35   
Anoniman
Jovice, Malsacak, Choopouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 19:16:49   
Anoniman
Maraj ne verujemuser posted image , jer utrogestan pijem od 6.3, i nije mi bilo ovako, a pila sam ga i sa Unom, ako se nastavi, probacu vaginalno.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 19:43:09   
Maraj
Ja mislim da sam ja jedina kojoj smeta folna. Pila sam je svako jutro na prazan stomak. Kako popijem krene podrigivanje i neko grebanje u zeludcu. Kako sam krenula da je pijem nakon obroka namam vise tih problema. Zato sam mislila da nije tebi od utrogestana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 20:41:51   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ja mislim a je serpi sa prvim porodjajem imala komplikacije i da je bio hitan carski. Ispricace sama. U svakom slucaju u zavisnosti od doktora kod drugog porodjaja moze da se pokusa prirodno, ali to mnogo zavisi iz kog je razloga prvi put radjen carski. Ako je na primer razlog bio beba u karlicnom polozaju a drugi put je normalno okrenuta normalne velicine ond amoze da se pokusa... ali ima puno doktora koji kazu jednom carski uvek carski. Zbog rizika od rupture oziljka tokom prirodnog porodjaja. U svakom slucaju za treci porodjaj i svaki posle njega, posle dva carska MORA carski. Svugde u svetu, jel bi pokusavanje prirodnog porodjaja bilo izuzetno opasno za majku i bebu....
Drzi se Serpi bice sve ok dragauser posted image

UM cestitam draga !!! Mi smo bile zajedno trudne u prvom krugu, Una je metar dana starija od Filipa pa si mi prirasla za srce heheh




Tako je Maslacak,prvi hitan a nakon toga nisu ni pokusaali jer imam produzeni pupcanik,dosta duzi nego inace pa je i to bio jedan od razloga..
Nego meni je izgleda presao virus od Tome user posted image za dva sata povratila sam dva puta i dva puta imala proliv user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 20:47:15   
jabudic
Uh, Šeroi, što te krenulo user posted image jedino sreća što brzo prolazi.

Ja čitav dan imam vrtoglavice i sva sam slomljena...
Odoh da se tušnem, pa se vraćam.
Ujutro moram da vadim nalaze.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 20:48:23   
serpica
I ja sam slomljena,pijem caj i odoh da spavam...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 21:36:22   
jabudic
Ja promašila, nalazi mi zakazani tek za četvrtak user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 22:14:06   
ivaMark
jovice, nikako da ti napisem da podrzavam tvoju zelju da priroda odradi svoje...

Mene su drugi put dva puta hteli da smeste u porodiliste...nisam se pojavila... cekala sam da malac sam krene user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 23:43:51   
jabudic
Ja samo da vam poželim laku noć.
Nismo još legli, mm boli želudac, pa se guši, ne može ni da povrati, ni da diše, ni ništa.
Izgleda da ipak nije jadikovao bez potrebe. user posted image
Sad ćemo valjda u krevet, ako mu bude malo bolje.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 6:32:06   
Maraj
Dobro jutro.
Jabudic kako ste proveli noc jer sve ok?
Serpi jesi li ok?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 6:36:56   
adulence
Dobro jutro Um divno draga ,sada uzivaj....
Ja budna sad cu da se spremam polako pa idem da nosim urin i vadim krv...a tako sam gladna...ahaha,ja sam ujutru prava prasica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 7:27:20   
branki*
gde ste,trudniciceuser posted image
ja pijem kafu,da vam mahnem...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 7:54:46   
bubulence
Dibro jutro devojke moje.!
UM bravo draga za srculence!
Serppi lpet neke crne misli.!? E da si mi blize tscno bih te nalupala po guzici, znas da ce biti sve super.!
Nema jabudice, sigurno leci muza...
Sve vas ljubim

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 8:10:37   
serpica
Dobro jutro... meni je od jutros samo muka,ali evo Lena je povratila nije otisla u skolu user posted image sve nas je stislo...
Bubi user posted image nedosttajala si

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 8:28:22   
Anoniman
Dobro jutro, hvala svima :* :*

Bubiuser posted image

Serpi da sto pre ozdravis, mrzim stomacni virususer posted image

Inace ja sinoc zaspala u pola 8, primila gluozu i vitamine i jos vise mi se smucilo, verovatno zato sto ja secer sada ne mirisem uuser posted image beim od slatkisa, od njih mi je najvise muka, i evo ustala sam i dalje mi je istouser posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 8:30:13   
Ivanka 75
Serpi user posted image
Pij tecnosti, jedi lagano, navijam da brzo prodje.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 9:37:38   
serpica
I mladja cera dobila virus user posted image ne znam kog pre da gledam,a muka mi je samo tako...eno ih svo troje u krevet user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 9:40:19   
branki*
jooj,bre,serpi,kud sad to,majku mu..bas grozno..ima li ko da dodje da ti pomogne,makar neka komsinica ili drugarica,da bude malo tu sa tobom?user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 9:41:49   
jabudic
Uff, Šerpi, kod tebe baš veselo user posted image
Zovi nekoga da dodje da ti pomogne? SVekrvu, bilo koga?
Moraš i ti malo odmoriti.

Ja evo radim. Mm jedva preživlje sinoć, tek oko 1h ga je malo pustilo.
Danas je na dijetalnoj ishrani.
Ja sam baš pospana, kako smo kasno legli, kad su se djeca probudila mislila sam d aje 6h, a ono pola 9.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 9:47:30   
adulence
Ja se vratila iz dz,izvadila krv sve zavrsila i sad leskarim,bas mi se spavaaaa....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
23.3.2015 9:52:03   
serpica
Tu mi je mama,pomaze ona,ali kad prigusti samo mene zovu,cekam mm da dodje s posla rece ranije ce danas..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here