|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
6.4.2014 20:27:02   
jole82
E adulence, vidim da nam se drugarica stabilizovalauser posted image
Dobro je hvala Bogu, sem šmrcavog nosa i kašljucanja..ono samo juče popodne bila temp..izgleda da je od zuba bilo, fali nam jedna četvorka za kompletuser posted image
Evo inhalira je tata a ona peva, ludačić mali, pa sve lizućka onu maskuuser posted image da je okupamo, pa spakujemo..nadam se da se neće noćas buditi zbog glupog kašlja..pa onda odo i ja da se banjam (nedelja jeuser posted image )
Kuckamo se sutra

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 6:49:08   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. D mi u petak primila vakcinu, bila je skroz zdrava a u subotu pocela da slinavi. I sad mi uopste nije svejedno iskreno da vam kazem, bas sam ja mogla predvideti da ce njoj krenuti nos da slini. user posted image Nema temperaturu ni nista ali bas ima poteskoca da dise i lose je i spavala. Nadam se da ce brzo da je prodje. Torbice okacila sam joj luk o krevetic po tvom receptuuser posted image i mislim da joj je pomoglo, nije se ona budila nocas ali se prevrtala okretala, sedecki spavala i svasta. Odoh da nesto poradim dok ne ustane. Jao jedva cekam da prodje 3 nedelje od mmr pa da budem mirna. Inace je gnjavim od petka kao ludak, zapitkujem kako kaze kuca, kako kaze vozic, kako dunja kaze jos, kako ovo kako ono, hajde ovo hajde ono. Kao da je proveravam da nije nesto slucajno zaboravila od primanja vakcine. Dete ce svisnuti od meneuser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 8:18:05   
anci kv
Jutro..kaficauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 8:31:36   
mamin mish
Dobro jutro!
Evo i od mene jedne user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 9:55:31   
mali_mis
Jutro mamice user posted image
MiLj user posted image Bice sve u redu.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 9:58:50   
adulence
dobro jutro mamice,ljisho ma bice ona super,mada mogu misliti kako ti je verovatno smo svi po malo paranoicni kada su vakcine u pitanju...no to je za drugu temu...
ja odvela moju zvrcu u vrtic,sad probudila mm pa cemo da pijemo kaficu....rucak za danas imam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 10:05:44   
Misha i Ljisha
hvala mame. Ne bih se ja nervirala ali sad taj nos. Poslednji put je slinila pred rodjendan (secam se da smo je za rodjendan mucili inhalacijama pa smo posle uljucili bratanca da se zajedno inhaliraju pa je sve bilo ok). Prosto me to zivcira sad. Radi crv sta da radimuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 10:46:36   
dijana1*
Dobar dan mameuser posted image
Redovno vas citam ali tesko stizem da nesto i napisem. Vuka sam ispisala iz vrtica pa sam sada sa obojicom po ceo dan plus ostale obavezeuser posted image
Ljubim vas sve i veliki pozdrav od nasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 10:47:58   
Torbica
Cao mame!
Ljisho, nemoj se jediti, mozda je i ova promena vremena doprinela. Evo i moj beban je proslinavio... Mada su kod nas izgleda 5-ice...
Luk je zakon, mada mi nismo zapuseni, samo curka...
Mm se razboleo... Isla sam po njega u firmu, sinoc je imao 38... Mada ovog proleca je na nesto gadno odreagovao alergijski izgleda, proslog proleca je bio pod kontrolom, i od alergije njemu hoce temperatura da skoci... Eno ga lezi... Ja bila u Crkvi, Blagovesti su danas.
Kako li je Sanjicina Teodora, nadam se da je dobro.. Kod mene bomba u kuci, a i svekar i dolazi danas.. A bas mi se ne radi nista posebno. Stavicu hleb u pekaricu, to cu odmah da ne zaboravim.. Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 11:49:42   
adulence
Mm i ja kafenisemo i posteno se iscakulisali....hehe....
Diksi drzi se...
Jao torbice Blagovesti,bas lep praznik...ajde da nam svi brzo ozdrave...ja sutra primam poslednju injekciju i idem na kontrolu za ovu gnojnu anginu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 14:30:59   
Sanjica26 RR
Torbice hvala sto mislis na nas. Borili smo se temperaturom koja je bila 39,6. Dosao mi je mm, pa je mnogo lakse. Danas joj je temp.37, ali zali se na stomak i da joj he muka. Kaze da ne moze da hoda i non stop joj se spava. Izgleda je potkacila neki stomacni virus. Nista nece da jede. Samo bakinu supicu.
Uspela sam da odspavam sinoc, a mm je dezurao.
Sofija je nesto pocela da kasljuca, ali ne cesto. Sutra je vodimo kod dr da opet ne zakaci nesto. Odmah sam ukljucila inhalaciju.
Bas mi je zao sto nisam danas isla na sluzbu. Isao je mm za sve nas.
Torbice jel si isla nekad u manastir Celije i Lelic?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 18:46:40   
Torbica
Sanjice, drago mi je da joj je bolje. user posted image
Joj nisam bila, nije jos bilo prilike, obisli smo razne manastire ali Celije i Lelic nismo jos. Divan mi je ovaj post, od pocetka sam bila na svim Predjeosvecenim Liturgijama pride. Decica u vrticu pa ih nisam jurila po Crkvi kao nedeljom, hehe.. Samo nek su zdravi, blago meni, onda je sve lako. user posted image
Deda stigao, ide na fizikalnu za rame, pa svaki dan u 15h ima struju po 15 minuta. Bice tu cele nedelje.
Kad sam uzela malenog iz vrtica kaze sestrica, ne curi nos, hehe. Al taman je procurio u kolima. Drzalo ga ispiranje od jutros ceo dan. Jupi!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 19:25:12   
Sanjica26 RR
Torbice obavezno da ides tamo. Ja sam nekoliko puta tamo bila i opet bih otisla. Uh kakva milina. Prosto ti se ne izlazi iz crkve zbog mirisa koji se oseca.
Da ne bi bila vise off Teodora uzela moj tablet da igra igricu. Ja sam bas leskarila, a mm se bakce oko dece. Sad da nahranim Sofiju i da je ususkam u krevet. Zeljna sam citanja knjige.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
7.4.2014 20:48:17   
doktorkakristal
samo da se javim laptop mi u kvaru nemam pojma sta mu je user posted image pozajmih deverov samo da vidim sta ima novo kod vas pozdravljam vas sve

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 7:09:41   
mama micki
Dobro jutro mame. Ja ispratila mm i Teodoru, Sara spava a ja pijem kaficu pa da vidim šta radite. I vidim da sam prva od jutros, pa izvolte ko je za user posted image
Biće lep dan danas. Odoh nešto da poradim po kući dok zvrca spava pa posle idemo u šetnju. Danas imam ručak pa neću da kuvam, tako da imam više slobodnog vremena.
Doco brzo popravi taj lap top pa ajde na kaficu!user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 7:38:20   
adulence
Dobro jutrooo....ja ispratila mm i Ivu u vrtic i na posao...danas pocinje sajam gradjevine i firma moje mame ima stand,pa su me pitali da radim kod njih ovih 5 dana,uzbudjena sam nisam radila od kada sam ostala trudna,pa eto malo u pauzi od ucenja...hehe

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 7:51:04   
emicaa
Dobro jutro i od mene,opet smo imali lošu noć,stalno je u snu plakala i baš se vrtila pa sam je stavila pired sebe ali ni to nije pomoglo.onda oko 5 je nahranila i počelo vani grmit i sjevat pa više nisam smjela zaspat user posted image .lijep dan vam želim

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 7:51:54   
emicaa
I daaaaa,danas nam je 5 mjeseci user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 8:12:22   
doktorkakristal
dobro jutro,evo pisem sa mog laptopa,isla sam na neku opciju pri startovanju windowsa i sad mi je sve kao na pentijumu onom prastarom ako iko kapira sta pricam,prozor razvucen ikonice neke isto razvucene,grafika nikakva al nema veze bitno je da radi.
Dora evo kuca sa mnom user posted image mi sutra idemo za Bg na kon trolu i kod moje kume da vidimo bebu,bas se radujem
EMICE ti se bas namuci sa tim spavanjem

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 8:57:00   
Peace*
Luka počeo da kašlje juče, odemo kod dr i pobegli smo glavom bez obzira. U čekaonici ozbiljno bolesna deca. Uključila sam pantenol*efedrin*fiziološki inhalacije, i već danas lepše kašlje...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 9:37:26   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Peace*

Luka počeo da kašlje juče, odemo kod dr i pobegli smo glavom bez obzira. U čekaonici ozbiljno bolesna deca. Uključila sam pantenol*efedrin*fiziološki inhalacije, i već danas lepše kašlje...

user posted image
Cao mame! Kod mene standardno, utorkom i cetvrtkom kampujem u vrticu, prvo cu po decake oko 14 pa po smizlu posle njenog sportica i engleskog u 15 i 30, pa moj hor veceras... Uzivajte u suncu, pozdrav

< Poruku je uredio Torbica -- 8.4.2014 9:43:22 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 9:42:41   
lelaigor
Dobro jutro. Sva sam nikakva. Imam neku cistu na zubu i nerviram se jako. Moraće da mi seku desni i odseku koren... user posted image Danas idem prvo na lečenje. Jel' imala neka nekad slično iskustvo?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 10:32:31   
pocahontas
meni se desilo, daju ti anesteziju pa nije strasno, vazno da odes na vreme i to obavis jer kasnije uzaaaaasno boli i ako cista naraste teze se prima aneatezija, samo sto pre to odradi i ne sekiraj se, nije nista strasno!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 10:40:23   
lelaigor
Mene sad trenutnoništa ne boli, imam samo gnojnu kesicu iznad zuba. Nije ništa veliko otečeno...Valjda ću preživeti. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama -4/14 [chat]
8.4.2014 11:11:44   
emicaa
ma mkod na snikako da se to spavanje malo ustabili,par dana spava fino i onda opet lose user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here