|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 19:10:02   
vukosava
Ravnopravnosti radi, posto postoji druga tema vezana za udaranje muzeva, evo da postavim ovu po meni veoma bitnu jer smo najscesce slabiji pol.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 19:16:19   
Anoniman
Imali smo ovu temu, zaključana je i obrisana, s razlogom. Molim unapred za lepo ponašanje i poštovanje pravila.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 19:21:41   
Anoniman
Ako se računa par puta što me zakačio dok smo se rvali i golicali onda da kao i ja njega ali stvarno ne, nikada, inače mi više ne bi bio muž.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 19:44:43   
sneza24
Ne.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 19:57:37   
anajid
E to bi mu bilo zadnjeuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 20:47:12   
vukosava
Mene moj nije, ali odrasla sam u domu gde je to bilo kao dobar dan.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 20:48:18   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Imali smo ovu temu, zaključana je i obrisana, s razlogom. Molim unapred za lepo ponašanje i poštovanje pravila.


Onda mozda bolje da ne cackamo mecku. Nazalost ako mi zene ne mozemo o njoj da civilizovano pricamo, to je sigurno nesto sto se taji i cega se zene stide jer sigurno nase drustvo smatra to za ok.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 20:58:13   
tijatija
NE , stvarno neznam kako bi reagovala posle toga... ja mislim da bi bilo zrtvi user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 21:08:32   
Anoniman
Prošli put je jedna žena otvorila dušu, a nastala posle pola sprdnja/pola osuđivanje što ga ne ostavi. Zato samo molim za razumevanje na ovoj temi, ne mislim da je suvišna, naprotiv, samo budimo tolerantneuser posted image


(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 21:11:15   
MicinaMama
Mene moj jeste,ali smo se potukli obostrano jer i ja znam dobro tuci...hehehe( trenirala sam ju-jitsu 7 godina) pa tako da mi to nista nije znacilo fizicki...gore je on dobio jer sam mu izbila zrak iz pluca udarcem nogom u prsa.Ne ponosim se sa tim,jer me srce moje boli i dan danas jer ako me ista boli na svetu je to da ga ikada icim povredim.Ali eto bilo je...

Naravno to je bio tezak trenutak,posle je bilo placa...plakala sam i ja i on jer je skoro bilo doslo do razvoda.A plakali smo jer nismo znali zasto smo to dozvolili sebi i to zbog drugih ljudi.Od tada smo vise vezaniji i vise se postujemo,nije trebalo da se desi to ali eto za nesto je i bilo dobro.

To je bilo jako davno u vreme kada su nam njegovi roditelji kvarili svaki nas trenutak.Bili smo ljuti i neraspolozeni toliko da smo zaboravili na nas zajednicki zivot i nasu ljubav.Ali posle toga smo se svega setili,otpisali njegove iz naseg braka i postojali smo samo mi...a tako je i dan danas i verujem i znam da vise nikada nebismo digli ruku jedno na drugo.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 21:17:40   
milia
Ne. Mislim da se to nikad nece desiti. Ne bih mogla da oprostim.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 21:20:54   
Jugoslavija
Uh, meni je to strasno. Nikako ne volim nasilje.user posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
5.9.2012 22:03:19   
bratzz
Ne

(odgovor članu Jugoslavija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 10:27:17   
red3lilu


Micko opasnice!! user posted image

Muž nikad nije digao ruku na mene...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 10:33:58   
indy_25
Jednom kad smo se igrali onako bezveze sam mu opalila samar al je bio jaci. Tada je poludio i ganjao me po kuci i opalio me iz sve snage nogom u guzicu. A onda sam ja bila ljuta na njega jer sam mislila da se igramo a on je mene pravo udario.

Ponekad me onako jako stisne za ruku kad se posvadjamo i kad prolazim pored njega. Jednom kad se uzasno napio rekao je da ce me prebiti i baciti s balkona i mene i djecu. Imala sam tada osjecaj da ce me stvarno ubiti.

Nije me nikad udario u svadji zna da bi mu to bilo zadnje. Ja njega jesam vec sam napisala u drugoj temi.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 11:36:50   
PoisonEve
Nije jer ne sme, jaca samuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 13:51:32   
Anoniman
Ne

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 13:58:54   
jovicaa
ne, ali zato meni ponekad dodje da ga raspalim kad me iznervira.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 15:15:23   
MicinaMama
Naravno da je nasilje uzasna stvar...uvek sam govorila da bi za mene to bio direktan razvod braka i da nebih mogla oprostiti.Ali eto oprostili smo jedno drugom jer je to bio trenutak i mog i njegovog nerazmisljanja i ljutnje...i to zbog drugih ljudi...

Naravno to se vise nije ponovilo a i sigurna sam da nece jer su svi dobili blokadu kada smo shvatili da nemozemo jedno bez drugog i da nas nasa svadja boli!Jos uvek pokusavaju da se umesaju u nas zivot,jedu mi zivce i dan danas ali i tome ce ubrzo kraj...iskreno mislim da im je Bog poceo vracati zasluzeno.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 15:23:17   
Anoniman
Da user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 16:04:31   
Mishica 77
Ne. Za to ne postoji opravdanje. Koliko on može da bude ljut ili povređen da uopšte i pomisli da udari svoju suprugu? Da ne može da se iskontroliše? Tu ne postoji: "otela mi se ruka", "pa nisi znala meru", "znaš da imam tešku narav, što me ljutiš", "toliko si me iznervirala, nisam znao šta radim" ili "bio sam pripit, znaš da to trezan nikada ne bih uradio"...
Kada bi mu se dogodilo, sigurna sam da bih se razvela. Ubeđena sam da ako se jednom dogodi, ne ostane jedini put. Možda grešim ali imam takvo predubeđenje i time se vodim.
Elem, svaka žena zna svoje razloge. I ona koja prećuti jedan jedini put i ona kojoj se jedan, pretvori u hiljadu i jedan put.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 16:07:38   
liliana
Da. Od tada više ne živi sa nama.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 16:33:56   
Celeste
Za ozbiljno ne, nikada, mozda se nas dvoje malo grubo inace igramo user posted image ali u svadji i stvarno ne.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 16:37:34   
mtajcica83
Da

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
6.9.2012 16:38:47   
Anoniman
Ne, a kada bi se to desilo, ne daj boze, lose bi se zavrsilo....

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here