|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na let...
7.6.2023 17:54:56   
marketing RR
Dani nakon dobijanja bebe su prava mešavina osećanja. Prožeti su ponosom, fizičkim promenama i brigom o bebi, odgovornošću, često i iznenadnim suzama. Pored svega toga u danima nakon porođaja privikavamo se na život sa bebom, i brojne izazove koji nam sa novim članom porodice dolaze. Hoću li biti dobra majka/dobar otac? Da li radim sve kako treba? Nakon porođaja učimo šta to znači biti roditelj. A roditeljstvo je najlepši i najteži posao, u isto vreme.

I prvo letovanje sa bebom, donosi mnogo uzbuđenja i nezaboravnih lepih trenutaka, ali je istovremeno i veliki izazov, naročito za oset__ljivu bebinu kožu. Kažu da roditelji zapravo nikada ne idu na odmor. Oni samo brinu o svojoj deci, na drugom mestu...

Zaštita beba i male dece je posao sa punim radnim vremenom i svaki roditelj zna koliko je važno da to uradimo kako treba. Sa prvim zracima sunca svi mi roditelji krećemo da razmišljamo i o zaštiti od sunca.

I potpuno smo sigurni da uz tako brižne roditelje, vaši mališani uživaju u brčkanju, pesku, kanticama i lopaticama, u golicanju, maženju i osmesima, na vašem prvom, i svakom narednom letovanju!

Zato, pozivamo vas da nam ispričate vašu priču na temu "Prvi put sa bebom na letovanju", i nemojte štedeti na emocijama! 10 dobitnika će osvojiti po jedan vredan Sebamed paket, koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora. Upoznajte se sa PRAVILIMA KONKURSA.


POŠALJI PRIČU "Prvi put sa bebom na letovanju"


Nagradni konkurs "Moja priča: „Prvi put sa bebom na letovanju“ traje od 7.6.2023. do 22.7.2023. Pravo učešća imaju svi roditelji.

Pisanjem i slanjem svoje priče, roditelji konkurišu za 10 nagrada i to: 3 glavne nagrade i 7 dodatnih nagrada.

user posted image

GLAVNA NAGRADA je SEBAMED BABY PAKET koji sadrži:

- Sebamed Sun Baby krema za zaštitu od sunca SPF 50+ 75ml
- Sebamed Sun krema za zaštitu od sunca SPF 50+ 75ml
- Sebamed umirujući balzam posle sunčanja, 150ml
- Peškir za plažu
- Šešir

user posted image

DODATNA NAGRADA je SEBAMED BABY PAKET koji sadrži:

Sebamed Sun Baby krema za zaštitu od sunca SPF 50+ 75ml
Sebamed Sun krema za zaštitu od sunca SPF 50+ 75ml
Sebamed umirujući balzam posle sunčanja, 150ml



Mame opcijom Share ili Like (ispod priče) mogu upoznati prijatelje sa svojom pričom i pozvati ih da podrže priču.

Radujemo se unapred vašim pričama o doživljajima sa mališanima na letovanju! user posted image

PROČITAJ VIŠE...


< Poruku je uredio marketing RR -- 7.6.2023 18:10:24 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
7.6.2023 22:12:06   
flamingos
Bravo za našu rr i Sebamed.Svaka čast.Srećno svima.❤

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
10.6.2023 16:25:38   
marketing RR
Sjajne priče nam stižu user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
10.6.2023 16:26:33   
marketing RR

Leto znači - blistavo sunce, haljine, sladoled, lubenice, dinje, druženje sa porodicom i prijateljima, lenčarenje kraj bazena, sok sa puno leda i naravno planiranje putovanja! Ali kada dobijete bebu, to prvo letovanje bude...hm, pa malo drugačije. Priznajem, osećala sam se pomalo nesigurno u planiranju odmora sa bebcem, zbog njegove rutine, toplog vremena, i još mnogo toga. Ali znate kako kažu, nikad nije prerano da počnete da istražujete svet, pa zašto ne sada.

PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
11.6.2023 16:50:47   
marketing RR

Naše prvo letovanje je bilo po znakom pitanja, jer majka planira, beba šest meseci i rutina od koje ne mrdamo.
Svaki dan, svaki trenutak, a onda shvatiš,da ne vredi planirati.
Prepusti se momentu i uživaj!
Rutina je bitna, ali gde god da si-tu je i rutina.


Smeštaj sam našla dan pred polazak na put, koji smo odlagali nekoliko puta.
Kreću zubići, nećemo.
Kreće sa nemlečnom ishranom, nečemo.

Idemo sutra, rešeno je!



PROČITAJ CELU PRIČU...


< Poruku je uredio marketing RR -- 11.6.2023 16:51:06 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
11.6.2023 16:53:35   
dunja RR
Divnooo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
12.6.2023 12:03:09   
marketing RR

Bilo je to naše prvo letovanje u troje,
Ništa više nije isto, istina to je.
Ranije nam smeštaj i nije bio tako bitan,
Sada je higijena i lokacija, razlog hitan.

Nekad sam se pakovala za dana dva,
Sada mesecima pre puta, izgubljena sam sva.
Pelene, kreme, igračke, za plivanje mišići,
Gde će sve stati, i kako ću sve stići.



PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
13.6.2023 23:32:22   
marketing RR

Bilo je to prošle godine...
... A čini se nakako kao da je bilo juče.

Tata i mama su me strpali u kola i rekli mi da idemo na neko more. Šta je to, nisam znao, imao sam samo 6 meseci.

I ne, nisu oni bili sa mnom. Ja sam bio sa njima. Zato što sam se sve vreme osećao u centru pažnje, kao da sam ja njih poveo, a ne oni mene. Zato sam malo izokrenuo priču i naslov, ne zamerite mojim bebećim godinama...



PROČITAJ CELU PRIČU...

< Poruku je uredio marketing RR -- 13.6.2023 23:34:40 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
13.6.2023 23:35:48   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
14.6.2023 20:41:35   
marketing RR

Junak ove priče danas ima 8 godina i zove se Sava, skoro je dobio brata koji ima 5 meseci i njegovoj sreći nema kraja.

Prvi put na letovanje išao je sa 2 godine. Ja, mama, koja često brinem bez potrebe i tada sam imala strah kako će on sve to da razume i da li će mu odgovarati promena klime, mesta, hrana... Kako će mu se dopasti more?! Prvi susret sa tako "velikom" vodom je prošao krajnje božansvetno. Dečak koji obožava vodu!
Već drugog dana se bacao na malim talasima u plićaku i probao da ih uhvati!


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
19.6.2023 3:28:21   
marketing RR

Nikada nisam bila plašljiva, šta više, usuđujem da se nazovem avanturistom, ali dolaskom dece otkriješ i druge strane svoje ličnosti.

Kod mene sve mora biti isplanirano u minut, rutina se mora poštovati u svim mogućim uslovima, budni prozori, gramaže, gnjavaže… Hajde da razumem to kod nekoga ko je postao roditelj prvi put, ali ja nisam! Zato, kada su gospodin suprug, poštovani roditelji i starije mladunče smislili da bismo mogli otići na more, mislim da sam pretrpela barem 6 srčanih udara, 3 napada panike i barem jedan kvalitetan napad histerije.

Na more sa bebom od 7 meseci?! Pu, pu, naopako! No, kud sva familija, tu i blesava mama. Pakovala sam nas kao da migriramo u tropske predele i Severni pol istovremeno, a ne da idemo na 10 dana u Igalo. Sve ja znam, i da ima i tamo da se kupe pelene i kašice i apoteke, ali ne lezi vraže, šta ako se baš desi nešto strašno i nijedna prodavnica ne radi!


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
21.6.2023 22:56:10   
marketing RR

Plan, plan i samo plan. Da je zamislimo (bebu), planiramo, rodimo, uspavamo, uobročimo. Imamo li plan da odmorimo? Kako sad to izgleda, gde, kad? Ovako: “let, let, u široki leti svet”, samo ovaj put je tu glavni junak price-beba! Rastu nam zelje, iščekivanja, ocekivanja i planovi. Ne, ne planiramo, nego se sa ushićenjem radujemo i odbrojavamo do trenutka leta i odlaska na prvo zajedničko letovanje.

PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
4.7.2023 15:04:56   
marketing RR

Najlepša sećanja na svoje detinjstvo vezujem za odlaske kod bake u katun na severu Crne Gore, te smo se odlučili da baš prvo letovanje sa bebom provedemo baš tamo.

Moja baka doživela je duboku starost i dočekala 11 praunučadi, za sve njih nije imala materijalno mnogo da pruži ali zato ljubavi nikome nije manjkalo. Sve nas je neizmerno volela i srdačno dočekivala u svojoj kolibi na planini bez struje.

Po malo smo se plašili kako ćemo sa bebom od 6 meseci bez struje i kupatila ali proveli smo se izvanredno.
Umesto plača bebe po prvi put rano ujutru probudio nas je klepet zvona ovaca, naša beba je prvi put prespavala celu noć bez budjenja.


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
7.7.2023 15:17:06   
gagane
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
25.7.2023 21:00:16   
marketing RR
Zaštita beba i male dece je posao sa punim radnim vremenom i svaki roditelj zna koliko je važno da to uradimo kako treba. Sa prvim zracima sunca svi mi roditelji krećemo da razmišljamo i o zaštiti od sunca.

I potpuno smo sigurni da uz tako brižne roditelje, vaši mališani uživaju u brčkanju, pesku, kanticama i lopaticama, u golicanju, maženju i osmesima, na vašem prvom, i svakom narednom letovanju!

Zato smo vas početkom juna pozvali da nam ispričate vašu priču na temu "Prvi put sa bebom na letovanju" i niste štedeli na emocijama! Divno ste nam dočarali trenutke sa tog prvog i vama posebno dragog letovanja, a 10 dobitnika osvojilo je po jedan vredan Sebamed paket, koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora. Došao je trenutak da vam predstavimo autore priča koje su na nas ostavile najveći utisak, te su zbog toga i izabrane za pobedničke.


DOBITNICI GLAVNIH NAGRADA SU:

1. Jovana Milić Vukomanović - Prvi put sa bebom na letovanju

2. Ladislav Lončarević - Prvi put sa bebom na letovanju

3. Jelena Štrbac - Sara, tata i mama



DOBITNICI DODATNIH NAGRADA SU:

1. Marina Jeminović - Vruć pesak i tvoja stopalca

2. Marijana Stamenković - Čarobnih deset__ dana

3. Jelena Horvat - Očekuj najgore, nadaj se najboljem

4. Tijana Milošević - Prvi put s mamom i tatom na letovanju

5. Jelena Nedeljković - Nije lako, ali je vredno...svakog kamenčića u peleni

6. Slobodanka Radojičić - Letnji san

7. Mama Relje Milićevića - Reljina priča



ČESTITAMO!



PROČITAJ VIŠE...


< Poruku je uredio marketing RR -- 25.7.2023 21:08:22 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
25.7.2023 21:56:59   
flamingos
Čestitam svima.Priče su predivne.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pošalji priču: "Prvi put sa bebom na...
4.8.2023 9:35:33   
Duškić
user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here